2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
zor zamanlar geciriyosun ama bak burda herkez yasiyo yasadiklarini kontrollerinizde problem yok lütfen öyle düsünme biraz daha sabret burda güzel seyler konusucaz emin ol.

Ama benim dayancak gücüm kalmadı , kimse yok yanımda , annem dedeme bakıyor çok yaşlı , eşimin işi gece bir restoranda garson , işleri gece oluyor , ben yapayalnız evde psikolojim bozuldu resmen..
Bir de bu kanamalar hep geceyi bekliyor sanki , araba yok bişey yok ha diyince gidemiyorum hastaneye..
Offf sonum nereye varacak çok merak ediyorum

Ama benim dayancak gücüm kalmadı , kimse yok yanımda , annem dedeme bakıyor çok yaşlı , eşimin işi gece bir restoranda garson , işleri gece oluyor , ben yapayalnız evde psikolojim bozuldu resmen..
Bir de bu kanamalar hep geceyi bekliyor sanki , araba yok bişey yok ha diyince gidemiyorum hastaneye..
Offf sonum nereye varacak çok merak ediyorum
Biz varız canım burda seve seve sana yardimci oluruz hiç bir zaman kendini yalnız hissetme

Arkadaşlar korkunç bir kabızlık yaşıyorum. Önerisi olan var mı? Mahvoldum ya :KK43: :KK43:
Canım bende geçen ruhu teslim etmek uzereydim kabizliktan sağolsun arkadaşlar çok ilgilendi sabah aç karnına yarım fincan zeytinyağı iç ardından bir bardak ılık su sonra kayısı taze incir ye aksama rahatliycan inş ben çok rahatladım sakın ikinma

Canım bende geçen ruhu teslim etmek uzereydim kabizliktan sağolsun arkadaşlar çok ilgilendi sabah aç karnına yarım fincan zeytinyağı iç ardından bir bardak ılık su sonra kayısı taze incir ye aksama rahatliycan inş ben çok rahatladım sakın ikinma
Ya ben sürekli kusuyorum , bişi yiyemiyorum nasıl oldu bu kabızlık anlamadım. Ikındım çok :KK43: off yaa offf

Suda islatip kuru kayısı ye canim bende bi gun kabiz bi gun ishalimsi bir duurumda yasiyorum hayırdır insallah
Deneyim canım, umarım kusmam da şifa olur dedikleriniz. Seninki de değişikmiş bi gün kabız bi gün ishal. Ben artık çatlıcam o derece fenalardayım. Çok da ıkındım, korktum bak şimdi :KK43:

Kızlar benim bulantılarım yokoldu.. Yani bu haftalarda bulantı azalıp bitebilirmiş ama bundan bile şüphe duymaya başladım.. Karnım şiş göğüslerim şiş uçları karardı bile aslında.. Benimle aynı zamanlarda olup bulantısı azalan yoklan varmı?
Bu arada Svartbabe Svartbabe çok güzel haberlerin varmış hayatım.. Çok sevindim senin adına.. Ultrasonda neşe kalınlığı fon incelendi mi?

Arkadaslar bende biraz bakındım bende aşırı bir kabızlık vardı hamileliğin bazı dönemleri oluyormus suan iyiyim şükür cok zor ama yaş incir üzerine su iyi geliyor. Ancak benim hiç midem bulanmıyor ya ama 2 haftadır hiç doktorum bulanması iyi gidiyor demek demişti korkuyorum biraz :110:

Bende var surekli kronik artik carem kalmadi ne yapsam olmuyo bide ictigimiz ilaclarda yapıyor demir kullaniyosan eğer kayisiyi dene ins sifa olur
Yok ben vitamini ve demiri geri bıraktım daha da kusmalarımı arttırdı onlar çünkü, sadece folik alıyorum şuan. Demir fena kabız yapıyor evet, kronikse çok zor Allah kolaylık versin :dua:

Deneyim canım, umarım kusmam da şifa olur dedikleriniz. Seninki de değişikmiş bi gün kabız bi gün ishal. Ben artık çatlıcam o derece fenalardayım. Çok da ıkındım, korktum bak şimdi :KK43:
Çok zorlamamaya çalış kendini.. Senin yine iyiymiş bu haftaya kadar ben ancak haftada bi kere çıkabiliyordum:KK43: hepsi geçici bunların..

X