2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Aynı yaşadıklarım canım aynı,, benimle birlikte 2 arkadaş daha vardı 1'i benden ilerde,diğeri geride, yani onları gördükçe ağlayasım geliyordu bende şimdi şu kdr haftalık olcaktım diye.. Ben okula önden haber yolladım kimse gelip sormasın diye, sağolsunlar çoğu dikkat etti ama elbet soranlar oldu, her gün kendimi toplayıp gittikçe ağlayarak döndüm travma oldu iyice. Çok şükür Allah nasip etti, hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kavuşalım bebeklerimize inşallah Allahım bir daha yaşatmasın

Canım bak eskilere kadar gittin sırf stres yap diye ama olmazki öyle uzan dinlen allaha tevekkül et en iyisini o bilir rabbim darda olana yetişir

Aynen benim de biri ileri biri geriydi her an bebek aklıma geliyordu sınıfta ve koridorda nöbet tutarken bebeğime iyi gelsin diye yaptığım yürüyüşler buralarda bulundukça hep aklıma geldi kaç ay kendime gelemedim. Hele hamile arkadaşların karnı büyüdükçe nasıl üzüldüm ama hayırlısı buymuş inşallah bu bebeklerimiz hayırlısıyla doğar.

Amin canımm inşallah hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli, zekası yerinde bebeklerimize kavuşmayı nasip etsin Allahım inşallah

Benim de bu üçüncü gebeliğim , ilki kimyasaldı , ikinci kalbi durdu , kalbinin durduğu sabah kanamam başlamıştı az az.
Sonra aynı gün kürtaj oldum. 3 yıla yakın oldu evliliğimiz , ama bu üç yıla ne sıkıntılar ne üzüntüler sığdırdım. Sadece kaybettiğim gebeliklerim diil , diğer maddi manevi herşey. Hepsi gözümün önünden geçiyor. Ben güçlüyüm her sıkıntıya dirayetliyimdir fakat anne olamamak yada bebeği kaybetmek bunlar çok hassas yapıyor beni , çok üzülüyorum

Ama şuan öyle bir durum yok ki. İnşallah daha da yoluna girecek. Karnındaki minnakı da üzme böyle düşünerek

Haklısın canım zor günler geçirmişsin belli ki ama allah bizi imtihan ediyor napalım bu halimize de hamdedeceğiz beterin beteri var. Biraz daha güçlü olmaya çalış dayanmaya çalış rabbim inşallah mükafatını verecektir sabrının. Dua et lütfen inan içini ferahlatacak allahın isimlerini tespih et ben dua edip allaha sığındıkça rahatlıyorum içime huzur geliyor. İnşallah sana da iyi gelecektir.

Böyle kanamalı durumda nasıl banyo yapabilirim acaba arkadaşlar , kaç gün oldu banyo yapmadım , bir fikri olan var mı acaba ?

1 mart annesi olcam insallah .. Bir haftadır bulanmıyo sukur ama mide agrım var hep ve iştahsızım

Kızlar gebelikte vajinal kaşıntı yaşayan var mı? Çamaşırlarımı da iyi yıkar ütülerim ama bugün biraz kaşıntı var sanki rahatsız etti beni. Daha doğrusu geçen hafta da iki gün olmuştu alakası yok muhtemelen ama arkasından da kanama olmuştu korkuttu.

Ya neden durmus peki belırtı vermedimi hıc

Canım kasintin varsa ihmal etme mantar olabilir

Ayni seyleri yasamisiz canim ya kiyamam gercekten destek oldular ama zor zamanlar gecirdik insallah bu hamileligimiz de bebeklerimizde cok cok saglikli mutlu olur bu defa guzel gunleri paylasiriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…