2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Yok kuzum inşallah sende olmaz takm kafana use gidince kafan dagilir bende istiyorum artik gitmek yoksa evde kurup duruyorum
Ayy hiç gidesim yok gözümün önünü göremiyorum çoğu zaman kusmaktan, halsiz de kalıyor insan. En olmadı rapor alırım diye düşünüyorum , anında tüm okul duysunda istemiyorum gerçi :///

Canim benim bulantim buradakilere kiyaslarsam hic olmadi bi 7 8 haftalar zor geçti tiksiniyordum yemeklerden. Goguslerimin ucu kocaman ve kahve oldu ne zamandir buyumuslerdide zaten. Yavastan kesilecek artik bence sevinmelisin ve beslenmeye tam gaz devam :KK66:
İçimi rahatlattın hayatım.. Zaman'la bulantının kesilmesinden bile insan pimpirikleniyor:) perş günü kontrolüm olcak inş

Canım benim allah yardımcın olsun sıkma canını lütfen allah'a sığın dua et hem biz burdayız canın sıkılmasın. Kanamayı da takma burda kanaması olan çok var ama maşallah bebeklerimiz de sağlıklı. Senin de geçecek inşallah sen stres yapmamaya çalış hayırlısı olsun hakkında. Ama güçlü annelerdensin inşallah sen bebeğin de bu güçle daha da sağlıklı olcak inşallah.
Yine başladı kanama , eşime de ulaşamıyorum , içime ağlıyorum resmen şuan:KK42:

Ayy hiç gidesim yok gözümün önünü göremiyorum çoğu zaman kusmaktan, halsiz de kalıyor insan. En olmadı rapor alırım diye düşünüyorum , anında tüm okul duysunda istemiyorum gerçi :///
Yaa aynen öyle geçen seneki kotu olaylarımda herkes mecburen duydu bu sene başka okulda yeniden herseye baslayip kimse bilmesin istiyorum ama dedigin gibi isyerinde gizli kalmıyor malesef

Canm ense kalınlığıni ölçtü ama unuttum ben ultrasn kağıdında yazar mı? Diğeri ne oluyor hiç bilmiyorum
Zaten önemli değil ki aklında bile kalmamış ne güzel:) darısı bizim başımıza inş.. Nasıl Kocaman olmuş dimi:)) gitmeden önce tatlı yiyip gidin diyorlar hareketli olsun diye:))

Yaa aynen öyle geçen seneki kotu olaylarımda herkes mecburen duydu bu sene başka okulda yeniden herseye baslayip kimse bilmesin istiyorum ama dedigin gibi isyerinde gizli kalmıyor malesef
Yyaa hiç sorma aynen geçen sene ilk 3 ay gizleyim dedim kanamam başladı, raporlandım duyuldu. Sonra riski atlattık derken, kaybettik, tüm okul sağolsun destek oldu ama insan yalnız kalmayı tercih ediyor. Okula başladığım ilk günü unutamıyorum, seni çok iyi anlıyorum canım, çoook:KK200:

Yakınlardaki birine ulassan canim bir gitsen gorunsen saat de gec olmadan durumun bilen biriyle ama stres yapma kotu dusunme lütfen kimse yoksa biz variz
Ne yapıcaklar ki yine iğne , fayda etmiyor işte , kesmiyor , demek ki ters giden birşeyler var.
Bu hayatta hiçbir isteğim olmadı ki benim , eşimle evlenmemize bile herkes karşıydı , çok zorluklarla evlendik , zor ikna ettik ailemi
Demek ki şimdide çocuğumuz zor olacak , hiçbir şeyimiz kolay olmadı
İyice duygusala bağladımm şimdi

Ne yapıcaklar ki yine iğne , fayda etmiyor işte , kesmiyor , demek ki ters giden birşeyler var.
Bu hayatta hiçbir isteğim olmadı ki benim , eşimle evlenmemize bile herkes karşıydı , çok zorluklarla evlendik , zor ikna ettik ailemi

Icini ferah tut canım. Karamsar düşüncelerin kimseye yarari yok. Iyi dusun iyi olsun. Burada neler okuyoruz cok sukur bir cok arkadasin guzel haberleri geliyor hergün. Seninde gelecek insallah. Sakin olmaya calis. Stres en buyuk dusman unutma.

Yyaa hiç sorma aynen geçen sene ilk 3 ay gizleyim dedim kanamam başladı, raporlandım duyuldu. Sonra riski atlattık derken, kaybettik, tüm okul sağolsun destek oldu ama insan yalnız kalmayı tercih ediyor. Okula başladığım ilk günü unutamıyorum, seni çok iyi anlıyorum canım, çoook:KK200:
Ben de ilk düşüpümde okula başlamam o kadar zor olmuştuki kim ne dese ağlıyordum tutamıyordum kendimi bi de benimle birlikte hamile olan 3 arkadaş daha vardı onlara baktıkça içim kan ağlıyordu ama tekrar nasip etti rabbim çok şükür bu güzel duyguyu.

Deme öyle, biraz pozitif düşünmeye çalış, şimdi zaten hormonlardan dolayı hepimiz ekstra hassasız, sen de öylesin. Kendini üzüp, bebişi de kendini de boş yere stres etme, dinlen ayaklarını hafif kaldır. Hamilelik kapalı kutu ne olcağı belli değil ki, şimdide çocuğumuz zor olacak deme.. Biraz kafanı dağıtmaya çalış

Böyle düşünme boşuna kendini üzme bak sevdiğinle evlenmişsin allah sana bebek duygusunu da tattırıyot maşallah daha ne istiyorsun millet senelerce arıyorda bulamıyor o hamilelik duygusunı. Hastane hastane dolaşıyor yemediği iğne kalmıyor sen maşallah bak hamilesin bebeğin var ama kanaman var olabilirbir çok insan 9 ay kanamayla bebeğini doğuruyor böyle düşün stres yapma lütfen. Güçlü olmaya çalış. Kanaman olmadan çocuğunu da kaybedebilirsin.ben hiç kanama olmadan 3 aylıkken kaybettim bebeğimi kalbi durdu keşke kanamalı olsaydı dedim en azında biraz hazırlıklı olurdum ve kütirtajda bu kadar acı çekmezdim. Çünkü Kanama olmayınca rahim açılsın diye ilaç veriyorlar bin tane doğum sancısına benzer dancı çektim. Demek şatediğim bazen senin olumsuz gördüğün şeylet bile nimet olabiliyor. Hakkımızda hayırlısı olsun hepimizin allah yardımcın olsun canım.

X