2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
[QUOTE="delali 18 de ve kafam ayak ve ellerimden ateş çıkıyo resmen [/QUOTE]
Benim ozellikle aksamlari ates basiyor elime ayagima ama iki gundur rahatim ist havlar serinledi belki ondan

[QUOTE="delali 18 de ve kafam ayak ve ellerimden ateş çıkıyo resmen
Benim ozellikle aksamlari ates basiyor elime ayagima ama iki gundur rahatim ist havlar serinledi belki ondan[/QUOTE]
Benim günün yarısı hemen hemen hararet basıyor dışarı zaten cikmiyorum evde klimanin altında uzanıyorum canım

Ohh maşallah çok sevindim canım benim hep böyle mutlu haberlerle gel inşallah

İçini ferah tut cnm,inşallah Allah ınizniylr hiç bişi olmaz.çarşamba doktora gidince haber ver-merak ederiz.sağlıkla kal

Kizlar riskli gebelik yasayanlar bir sey sorcm genital bolgeye sir agda yaptirmam bir zarar verir mi acaba?
Kizima hamileyken hep yaptirdm ama bu sefer durumu biliyorsunuz. Napsam kararsiz kaldim?

Kizlar riskli gebelik yasayanlar bir sey sorcm genital bolgeye sir agda yaptirmam bir zarar verir mi acaba?
Kizima hamileyken hep yaptirdm ama bu sefer durumu biliyorsunuz. Napsam kararsiz kaldim?
Canım ben ilk tüp bebek yaptığımda altı haftalik hamileyken genital bölgeye ağda yapmıştım ertesi günü kanamam oldu o yüzden bunda jilet kullanmayı düşünüyorum allah nasip ederse doğumdan sonra lazere giderim olur biter

Ben yaptıramam benimki de riskli ama sanki zorlar gibi geliyor inşallah 1 ay sonra falan diyorım nasipse bi doktora mı sormak lazım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…