2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Sag kasigimda ara ara batmalar oluyor bide sagima yatinca agriyor kizlar bu sizde de oluyor mu? Her seyden korkar oldum

Aynen canim vajinal istemiyorum zaten 2 sinde doktordaydim 16sina aldım simdi randevu 2 hafta icinde ustten gorunur belki kalp bile duyulur diyorum bakalim

Vajinal ve üstten görme arasında 5 gün civarı fark ediyor diye okumuştum. 16sında kesin görürsün, yolk kesesini de görürsün. Bebeği de görürsün inşallah.Kalp atışı için bana 2 -2,5 hafta sonra gel demişti 4temmuzda. İnşallah 16sında onu da duyarsın:)

Çin takviminden cinsiyet hesaplayan var mı:)) bilgisi olan falan? Ben şimdi hesapladım
Ben hesapladim erkek cikti ama kiz olacak gibi geliyor bana, herkes daha bisey konusmadan kiz farzetti zaten nedense :) kismet bakalim
Sag kasigimda ara ara batmalar oluyor bide sagima yatinca agriyor kizlar bu sizde de oluyor mu? Her seyden korkar oldum
O cok hafif bende de var, pimpirik yapiyorum sanirim biraz da.

Bende de ara ara oluyor. Doktora sordum normal dedi, bıcak saplanır gibi de olur dedi. Rahim büyümeye çalışıyor ondan dedi. Ama kanamayla beraber olursa gel bakalım dedi.
Ben yatarken bi tarafım agrıyınca öbür tarafıma yatıyorum:) bi o yana bi bu yana gidiyor. Oluşumu hissetmek hoşuma bile gidiyor:) ama bazen regl agrısı gibi uzun sürüyo o zaman huzursuz oluyorum:/

Canim kullan zaten hicbir zarari yok. Demek istedigim kanaman kendiliginden kesilmistir senin yani iyi bir sey bu. Ben de pazartrsiye randevu aldim. Bakalim kese gelismiss mi yoksa dusmus mu gorecegiz.
Düşse hissedersin cnm ÇOĞU kişi Ağrılı düşük yapıyor ve Düşen keseyi de gözlerinle görürsün kese yerinde duruyor Endişe etme:KK66:

Bende de ara ara oluyor. Doktora sordum normal dedi, bıcak saplanır gibi de olur dedi. Rahim büyümeye çalışıyor ondan dedi. Ama kanamayla beraber olursa gel bakalım dedi.
Ben yatarken bi tarafım agrıyınca öbür tarafıma yatıyorum:) bi o yana bi bu yana gidiyor. Oluşumu hissetmek hoşuma bile gidiyor:) ama bazen regl agrısı gibi uzun sürüyo o zaman huzursuz oluyorum:/
Degil mi ya, orada bir seyler oluyor, hissediyorsun :)

Ben fildir fildir geziyorum kizlar cok sukur geceleri beni yoran gaz sancisi disinda bi sikayetim yok. Zaten bagirsak ve midesi hassas bir insanim eger allah izin verir de surerse gebelik heralde en cok gaz ve mide sorunum olacak diye dusunuyorum. Bi de bende de cok akinti var. Az once dolmusta gelirken 3 4 kere kasislere hizli girdi icimden bisi akti sandim aklim cikti. Eve geldim ki cok şükür sadece akintiymis. Ruh hastasi olmaya basladik simdiden isimiz is valla :)
Bu arada biz doktora görünene kadar yakinlasma olayini kapadik iki kardes gibi yatioz oh mis :)) Ama zaten bana oyle geliyo ki doktor izin verse bile ben korkarim bakacaz artik :)

Evet kahverengi oldu ama tuvalette silerken peceteyi kapladi yine
Selam. Eger sadece silerken geliyorsa azalmis demektir ve rengi kahverengiyse yeni kanama yok demektir. Bunlar da cok iyi. Umarim bebeğin sana sımsıkı sarilir. Ve bu korku dolu gunler birer aniya dönüşür.

Kızlar size birşey sormak istiyorum.
Şimdi benim kanamam olmuştu sonra kahverengiye döndü şimdi hiç yok bu progestani kullandığım için oluyor biliyorum. Sizce kanamanın kesilmesi iyi birşey mi? Yani progestani biraksam mi? Doktor beni 20 gün sonra çağırdı çok geç değil mi nasıl bekleyeceğim
Selam. Kanamanin kesilmesi tabii ki harika bir sey. Doktor ne kadar kullan dediyse kullan progesteronu. Oyle kanamam durdu birakayim olmaz. Ben surekli dusuk yapmama ragmen doktora gittim bana da verseniz progesteronu dedim. Hormonal sorunlari olanlar disinda salt hamileligin devami icin kullanilmiyor dedi. Ben Almanya'da yasiyorum. Turkiyedeki doktorlar biraz daha farkli yaklasiyor bilmiyorum.

Selam. Kanamanin kesilmesi tabii ki harika bir sey. Doktor ne kadar kullan dediyse kullan progesteronu. Oyle kanamam durdu birakayim olmaz. Ben surekli dusuk yapmama ragmen doktora gittim bana da verseniz progesteronu dedim. Hormonal sorunlari olanlar disinda salt hamileligin devami icin kullanilmiyor dedi. Ben Almanya'da yasiyorum. Turkiyedeki doktorlar biraz daha farkli yaklasiyor bilmiyorum.

Bizim doktorlarimiz direk ilaca yoneliyor sanırım neden acaba

Slmlar hanımlar bende dün mart annesi olduğumu öğrendim biraz süpriz oldu açıkçası çünkü 1 taşını mayısta dolduran bir bebeğim var ama rabbim böyle uygun gördü demekki bize de hayırlısı demek düşüyor size bir şey soracağım simdi ben bebeğimi emziriyorum e hamileyim de böyle olan var mı emzirme ye devam eden hamilelikte
Selam. Ben bundan onceki hamileligimde (ekim 2015) oglumu daha emziriyordum. Doktoruma sordum. Size kalmis bir sey isterseniz bebeginizi sonuna kadar emzirebilirsiniz dedi herhangi bir sorun olmaz dedi. Ben emzirdim. bebegimi 10, haftada kalbi durdugu icin kaybettim. Yoksa emzirmeye devam edecektim. Benim oturduğum sehirde boyle yapan kadinlar cok. Tabii kararini sen verceksin. Yuregini sesini dinle baskalarinin bu konudaki tecrubelerini degil. Icin nasil rahat edecekse oyle yap. Saglikli hamilelikler dilerim.

X