2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Günaydın canım gözün aydın lekelenmelerin ne zaman başladı ben 6+3 Günlüğüm geçen hafta perşembe gününden beri var üç günde bir prolutron iğne vuruyorum günde üç defa progestan hap alıyorum hâlâ hafif hafif geliyo kasık ağrım da oluyo ama çok şiddetli değil

Canim bende dr.dan ciktim beni 3 hafta sonra cagirdi ikili test icin ay benimki sirt ustu yatiyor yavrucum ikili test 45 tl mis bu arada :)

ya birde size sormak istiyorum ozellikle bebeğinizin gelişimi için bişeyler yiyormusunuz yani hergun yumurta sut ceviz badem gibi
Ben hiçbir şey yiyemiyorum açıkçası kilo verip duruyorum doktora sordum ama sen beslenmesen de bebeğin beslenir bu aylar 3 ay bitince sağlıklı bir program yaparız dedi.Kendimi zorlamıyorum zira buzdolabını bile açamıyorum yeri geliyor öyle kötüyüm.

Canim gozun aydin dogum gününde kutlu olsun bebegini renkli ultrasonla gordun

Ayy ne kadar sevindm anlatamam gözün aydın tatlm

gözün aydın canım maşallah Allah tamamına erdirsin

Çok sevindim kaç gündür içine dertti bak en güzel sağlıklıymış maşallah

6.haftada kanama oldu iste hala ara ara var lekelenmem.

Bu arada senle benim sat aynı galiba 17 mart doğum görünüyoruz ikimiz de, benim de geçen perşembe 18 mm 8+2 görünüyosun dedi doktor seninki tam uyumlu gidiyor galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…