2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Gunaydinn kizlarr:)
Benim su kahve lekeler cok acik renk olsa da hala geliyor kizlar camasirima leke seklinde. Normal mi acep ya. Ne zaman gececek bazen canim cok skiliyor. Bazen diyorum alis artik. Ama alisamiyorum.

Benim su kahve lekeler cok acik renk olsa da hala geliyor kizlar camasirima leke seklinde. Normal mi acep ya. Ne zaman gececek bazen canim cok skiliyor. Bazen diyorum alis artik. Ama alisamiyorum.
Herkeslere günaydın güzel anneleerr

Canım inşallah en kısa zamanda geçer ama kahverengi akıntı çok görülen bişey sürekli bunu düşünerek kendini strese sokmamaya çalış bebeğin büyüyor ve damarlar çatlıyor o da lekelenme yapıyor olabilir yani senin vücudun lekelenme şeklinde tepki veriyor sadece. Her şey güzel olacak inşallah :)

suzansu ben Varim doğum günüm 16 haziran.. O sirada yumurtlama gunumdu. Sanirim o sirada hamile kaldim. Allaha Çok şükür allah en güzel hediyeyi nasip etti:) ve de rabbim kucagimiza almaya nasip etsin. Uzun ömürlü evlat nasip eder inşallah.

Maalesef bende de var bazen artarak bazen azalarak devam ediyo gordugumde moralim bozuluyo ama ne yapalim allah bebeklerimizi korusun

Ben varim canim. 6. Haftadan beri var malesef.
4 gun once kalp atısını duyduk sukurler olsun, dinlenmeye calısıyorum, hayır crinone jel kullanmadım hiç, benimde yaklasık 20 gunden cok goruyorum( doktorum duphaston onerdi hergun içiyorum

Aynı haftadayız İnşallah hersey guzel olur ama canım cok sıkılıyor lekelenmeden dolayı, doktor ilk basta iyi bişeye işaret degil lekelenme dedi cok korktum, sonra ultrasonda baktı hersey yolundaydı sukurler olsun

Yok canim benim kanama alanim var da demek hala gecmemis.

Canım benim de öyle hatta nerdeyse sarıya döndü benim ama alıştım artık napayım hiç durmadı çünkü. Doktor randevumda 27'sinde o zamana kadar bekliyorum.

Günaydın.
Benim de ikili testim 17sinde doktorumla randevum 24ünde. İlk zamanlar ne güzel sık sık gider görürdük şimdi vakit geçmiyor sanki :)

Aynn bnde öle hiç bisi yiemiorm midem bulanıo ama karnım aç
Sen de kusma da vardı değil mi canm ? Ben de henüz yok ama olacak galiba bu gidişle , Dr um metpamid verdi ilaç , ama internette okudum yan etkileri çok fazla içmiyorum , kusmalar başlarsa bakıcam bir çaresine artık ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…