2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
country country ruzigarr ruzigarr ve esmerm91 esmerm91 Çok sevindim güzel haberlerinize, oh içiniz rahatladı ne güzel. Sıra biz kontrol günü bekleyenlerde. Bende dayanamadım gitmeyi düşündüğüm doktordan randevu aldım perşembe gününe. Hem yeni dr.la bi tanışalım hemde fırsattan istifade minişimi yoklayalım dedim :) bu arada ruzigarr Doğum Günün Kutlu Olsuuunnn, mutlu yaşlara canım. :KK31:

Son düzenleme:
Bende doktordan geldm canlar tek tek alinti yapamadm kusura bakmayin.
Bebegim şükürler olsun cok iyimis. 18mm olmus yavrucum :nazar: doktor 27 agustos gibi cagirdi tekrar ikili test icin.insallah hepimizn test sonuclarida iyi cikarda rahatlariz tamamiyle :KK45:
country country . ruzigarr ruzigarr kızlar hepiniz icin çok mutlu oldum. Ben de pazartesi gideceğim. Ama bende de hiç belirti kalmadı. Cok korkuyorum.

Canım cokkkk sıkıldı :KK43: biraz önce kahverengi bir leke gördüm çamaşırımda doktorumu aradım hemen. Progestan tablet verdi. Pazartesi de randevum var inşallah bir şey olmamistir:KK61: benim durumumda olan var mı? Bir de dışarı çıkma dedi doktorum

Bebegim şükürler olsun cok iyimis. 18mm olmus yavrucum :nazar: doktor 27 agustos gibi cagirdi tekrar ikili test icin.insallah hepimizn test sonuclarida iyi cikarda rahatlariz tamamiyle :KK45:

Çok şükür çok dua ettim senin için bnm de başıma gelmişti çünkü ama Bn bebeğimi kaybetmiştim.. İyi olmasına çok sevindim

Kizlaaaar ciktim doktordan Allahim sukurler olsun nasi buyumus 3 haftada yavrucum tam sata göre ayni cikti hersey yolunda dedi doktor darisi tum bekleyenlerin basina insallah........

:nazar:Kizlar dr ilacin dozunu ayarlayacakti dedi gel once bakalim hemen gittim ben de. Kanama alanim cok sukur ki tamamen kaybolmus. Bebisim 32mm olmus:))
Hafif lekelenmeler icin progestana devam dedi. 2 hafta sonra da ikili test icin cagirdi. Ay bugun dogum gunum ve en guzel hediyemi aldim cok sukur. Bir de oynuyor sipa ya vicir bicir:)

Kızlaar çok çok sevindimm maşallah bebişleree :nazar: ruzigarr mutlu yıllar canımm en güzel hediyeyi almışsın gerçektenn :KK73::KK9:

Canım cokkkk sıkıldı :KK43: biraz önce kahverengi bir leke gördüm çamaşırımda doktorumu aradım hemen. Progestan tablet verdi. Pazartesi de randevum var inşallah bir şey olmamistir:KK61: benim durumumda olan var mı? Bir de dışarı çıkma dedi doktorum

Cnm hic korkma kahverengi ne ki ben kac haftadır ne kanamalar yaşıyorum dün mesela bir sürü kanamam oldu kırmızı kahverengi hala devam ediyor artık rahat olmaya calisiyorum sende öyle ol hic birşey olmaz kahverengiden

Canini sikma benimde kahverengi lekelenmem oldugunda doktorum progestan verdi ve istirahat et dedi 3 gun sonra gecti ve cok sukur birkac gun sabret hatta annen yakinsa sana baksin atlatırsın insallah

Canım kahverengi hemen herkeste var bende kahveyi de aştığı oldu adet kanaması gibi kanamalar yaşadım ben , hala da oluyor bebiş iyi ilerliyor şükür korkma dinlenip ilaçlarını almaya bak.

Canım foruma bir göz gezdirsen bir çoğumuz senin gibiyiz aslında. Endişe etmemeye çalış bana doktorum kanaman çok değilse vajinal yolla kullan daha etkili demişti. Doktoruma güveniyorum istersen sen de o şekilde al. Doktoruma gidene kadar sabah akşam 1 tane aldım 12 saatte bir(vajinal). Gittiğimde kanama alanım baya küçülmüştü. 10 günden sonra sadece akşamları al dedi teke düşürdü. Rabbim acil şifalar versin bol bol dinlen mümkünse yat kalkma canım.

:nazar:Kizlar dr ilacin dozunu ayarlayacakti dedi gel once bakalim hemen gittim ben de. Kanama alanim cok sukur ki tamamen kaybolmus. Bebisim 32mm olmus:))
Hafif lekelenmeler icin progestana devam dedi. 2 hafta sonra da ikili test icin cagirdi. Ay bugun dogum gunum ve en guzel hediyemi aldim cok sukur. Bir de oynuyor sipa ya vicir bicir:)

Ohh gözün aydın canım. Doğumgününe de kutlu olsun. Allah sağlıkla sıhhatle kucağına versin inşallah. Çok çok çok sevindim vallahi. Sen yine de birden ayaklanma. Koru kendini.

Hergün yumurta ve süt içiyorum cevizi de hergün yiyordum bu aralar biraz boşladım haftada 2-3 kez yiyorum, vinalac vitamin ve balık yağı içiyorum hergün... Bunları yiyip içmeyince içim rahat etmiyo sanki bebeğim gelişemicek bişey olcak gibime geliyo acayip bi psikolojiye büründüm valla :))
Canım yumurtayı organikmi aliyosun ben hiç bi yerde köy yumurtası bulamiyorum

X