2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Doktora gittik hormon tahlilleri magnezyum d vitamini kalsiyum kan değerlerine bakılacak.ultrasinda bilgidagina bakıldı. Kan sonucu yarın çıkacak . Ona göre nörolojiye gönderecek kızlar umarım bişey çıkmaz

selamlar güzel insanlar....dün doktor kontrolüne gittik.yaklaşık 1 ay önce idrar kültüründe üreme oldu ve doktoru 10 iğne verdi ama ana yüreği ısrarla bunu şuruba çevirttim...dün tahlili yineledik veeee üreme olmadı çok şükür.

doktorumuz 1 yaşına kadar biber verme dedi.çorbalara irmik bulgur ve pirinç kat, yoğurt, labne ve peynir ver dedi.içme suyunu da siz hala kaynatıyor musunuz?artık kaynatma, cam şişe kaynak suyu ver dedi.

gelişim olarak da maalesef ilk sözcüğü" baba"oldu...geçenlerde meme ve mama demişti, bu sabah da baba....ama bence bilinçli değildirdimi??emekleme bitti, sıralıyoruz artık.hep ayakta.kanepelere tutunup yürüyor böcüğüm.

kilosu da 7400 olmuş çok şükür ama tabi çokkkk zayıf.kaburgaları elime geliyor.sütlü ürünlerini çocuk doktor ver diyor korkak ben duruyorum, öteliyorum...babası d aartık beslenme profuna gitmeyelim diyor...bilemiyorum nasıl yapsam...

ben okuldayken meyve (şeftali, elma ya da kavun) ve yumurta sarısı yiyor.ikindi vakti çorba(patates, kabak, havuç, ıspanak ve semizotu koyuyorum hep)içiyor.akşama da pirinç unu yapıyorum ama hiçççç yemiyor.ağırlık anne sütünde

bu arada artık bollll bol peynir ve yoğurt tüetiyorum.alerji yapmadı.aylarca boşuna mı diyet yaptım diye hayıflanıyorum şimdi...kızıma da vermeye korkuyorum ama ya onda da alerji olmazsa???akıl verin bana noooollluuurrrrr:)

Ss35 tota00 @mavi_lina arkadaşlar çok sağolun iyi dilekleriniz için. Konu evlat olunca işte her şeyde tedirgin oluyoruz inşallah bişey çıkmaz . Sizi haberdar ederim inşallah..
Benim arkadaşımın oğlunda vardı canım shudder atak mı ne deniliyodu sizin de o olabilir onun da aynı tarif ettiğin gibi 3-4 snlik titremeler oluyodu eeg çektirdiler normal çıkmış zamanla geçti sizinki de öyle bir şeydir canım kötüyü düşünme

Ay inşallah canım yarın olmaz bana. Hareketlerini falan sordu şunu şunu yapıyo mu diye yapıyor sükûr sürekli gözlemliyoruz bi sıkıntı yok bu titreme içimize şüphe düşürdü iyi çıkar inşallah bizimki de

Maşallah güzel bebeğine :) kaç aylık canim

Kızlar bebişleriniz diş çıkarırken ağız çevresinde döküntü oldu mu? Oğlumun bir haftadan beri çenesinde kızarıklık var geçmiyor ek gıdayı kontrollü veriyorum alerjisi olduğunu düşünmüyorum iki gün önce iki dişinin çıktığını farkettik acaba dişten dolayı olabilir mi kızarıklık öyle bir yazı okudum şimdi internette inşallah diş kaynaklıdır da başka bi sorun yoktur

Benim oğlumunda aynen ağız çevresinde isilik gibi bir haftadır geçmiyor. Birde dişten dolayı galiba çok salyalı bu aralar.

Kızlar bişey sorucam ben bir kaç gün oldu ek gıdaya geçeli oğlum o günden beri kabız olmaya başladı. Çok zorlanarak çok az yapıyor kakasını. Dün bir çay kaşığı zeytinyağı verdim pek fayda etmedi. Sizde böyle olupta Nasıl düzeldi sonradan. Elma ve armut püresi veriyorum faydası olur diye yine aynı. Siz başka yöntemler denediniz mi? Nasıl düzeldi sonradan cvp yazarsanız sevinirim.

benimki de çok huzursuz.gündüz top 30 dakika ya uyur ya uyumaz.yemek pişmiyor evde günlerdir.her akşam kahvaltı yapıyoruz
Diş yüzünden galiba atlatsak bu dönemi iyi olcak ben mecbur yemek yapıyorum evde bitane daha var düzenli yiyo kucağımda falan hallediyorum zor oluyo ama bi yemek bukadar dert olsun hayret bise

Suyu çoğalt canım ilk başlangıçta genelde olur benim 2 sinde de ilk hafta kabızlık oldu alisıyo vücut armut püresi ver patatesi kes suyu fazlalaştır bi kaç güne düzelir kereviz defnettiysen onun püresi ni ver 2 çay kasıgı kadar fazlada verme yeni başladım diyosun geçer insallah

Çok sağol Can'ım. Teşekkür ederim. Kereviz hiç denemedim onuda deniyeyim. Suyu hiç sevmiyor çok az içiyor. Suyuda zorlicam artık inşallah düzelir.

Bizde hiç kabızlık olmadı, yedirdikten sonra hemen su verdim hep. Bir de bahsetmiştim burda daha önce de probiyptik maya kullandım yoğurdunda, o da iyi geldi. 6 aylıkken gün kurusu da verilebiliyor, bir tane ver istersen o da çalıştırır bağırsaklarını.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…