2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
6 ay 19 günlükken 6.ay aşısını oldu oğlum da bugün. İlk defa bu kadar ağladı, içini çeke çeke. Sanırım büyüdükçe algılar açıldığı için böyle oldu 2 ayda 780 gr almış ki ben gayet mutlu oldum çok şükür. Mama diyen doktorumu bıraktığım için de daha da mutlu oldum. 8.ayda da kan alınıp değerlerine bakılcak, inşaallah değerleri de normaldir bakalım.

Canım ben arada muhallebi yapıyorum ve içine iki tane kayısı başlayınca katıyorum.. benim oğlum da öyle ek gıdaya geçince illaki katı yapacaklar . Armut suyu da verebilirsin

Çok sağol Can'ım. Teşekkür ederim. Kereviz hiç denemedim onuda deniyeyim. Suyu hiç sevmiyor çok az içiyor. Suyuda zorlicam artık inşallah düzelir.
Zorla canım alışsın suya kereviz bagırsaklaı çalıştırır yumuşatır meyve suyu da verebilirsin ben 3 gündür kahvaltısısın yanına 1 tane mandalin sıkıyorum içindeki tahrikleriyle posasıyla çay kaşığıyla içiyo bayıldı şeftali armut rendele elma ve muz verme bu ara istersen biraz rahatlasın öyle verirsin

Maşallah iyi kilo almış bizimkine 6. Ay asısi huzursuzluk yapmıstı birazda ateş geçmiş olsun

Sağlık ocağına götürdüm bugün demistim ya 2 gündür ateşli diye boğazı kızarmış hafif öksürük var antibiyotik verdi 25 günde 200 gr almış az desi banada az geldi ben çok küçük yediriyorum ve 2 kere kadar veriyorum arttırabilirsin dedi 15 gün sonra çağırdı bakmak bida kiloya bakcaklarmiş

Az düşünme canım. Benim kızım geçen ay 270 gr aldı. Hareketli bebek, normal dedi doktoru. Seninki de iyi bence. Artık az alıyorlar..

Kızlar bu sebze pürelerine sıvı bişey katıyor musunuz? Sadece püre bana çok katı gibi geldi

Geçmiş olsun canım, inşallah sıkıntısız atlatırsınız.
Kilo alımı gayet iyi bence toprak ta 800 gr aldı 2 ayda :)

Y YsfKvsr nasjl geldi sonuclar canm aklim sende kaldi

I isimx antibiyotiksiz gecmezmis mi..havalar serinleri baya bizimkinin de biraz basi sicak hafif atesi var az gibi bnde disden olabilirdiyirdum ama arada gun icinde 3 4 defa da oksurdu usutmus olabikirni acaba baya soguk bizim evimiz korkuyorum usur diye

Kizlar geceleri nasil yatiriyorsunhz done done uyuyorlar ne giydiriyorsunuz..
Labne mi vermek lazim bn kendim peynir yaptim cok guzel oldu ilk lor gibi olmistu ama bu cok iyi oldu ama labne mi versem sizi okuyuncaa

Bende tereddüte kaldım antibiyotik konusunda ama öksürük arttı verdim ilerlemesin diye geçse geçerdi 4. Gün ve yiyici halsizlik huysuzluk uykusuzluk arttı Bende dış sandım ama değil herhalde bilmiyorum ama yorgunluktan bayilcam sürekli ayağımda sağlıyorum bırakınca alıyor sinirler tepemde benim ne yine 2. Cocuk zaten tek başıma koştur dur

Az düşünme canım. Benim kızım geçen ay 270 gr aldı. Hareketli bebek, normal dedi doktoru. Seninki de iyi bence. Artık az alıyorlar..
İlkkez bu kadar az aldı 15 gün sonra gel dedi de sabahtan beri ne emiyo ne yiyo bogaxı acıyo diye heralde gene almıcak

Labne mi vermek lazim bn kendim peynir yaptim cok guzel oldu ilk lor gibi olmistu ama bu cok iyi oldu ama labne mi versem sizi okuyuncaa
Ben uzun alt üst giydiriyorum atlet çorap örtmüyorum burası sıcak tabi sabaha karşı ince birşeyle örtmüyorum zaten sabah 5 kadar 7 kere kalkiyo fox sürmeye fırsat bulamaz hep uyanık olduğum için bakiyom eli ayağı yanakları ılık

Meyve yada yogurttamı yemiyo severler ama bilemedim açtıŕ belki alıyosa ama aç olsa geri çevirmez

alerjisi oldugu icin yogurt veremiyorum meyve bile sevmedi elma armut denedim yok yemiyo

dis zamani oluyormus agiz etrafi ve cenede

dis de bizim ki de tembel cikti, cok sıkıntisi var ama hala patlatamadi kuzucugum

Maşallah iyi kilo almış bizimkine 6. Ay asısi huzursuzluk yapmıstı birazda ateş geçmiş olsun

Çok şükür ben de sevindim kilo alımına. Hoş daha yeni 7'yi geçti ama doğum kilosunu 3'e katlamasına da 450 gr kaldı :) aşı da rahat geçti çok şükür.

Geçmiş olsun canım, inşallah sıkıntısız atlatırsınız.
Kilo alımı gayet iyi bence toprak ta 800 gr aldı 2 ayda :)

Oh maşaallah kıvırcığına :) çok şükür sıkıntısız atlattık canım bu aşıyı da.

bizimkide 5.aydan 6.aya gecerken 300 gr almıştı simdi de 20 günde 300 gr almış demekki artık böyle

bu altıncı ay aşıları çok fena bizimkinide zor sakinlestirmistim iç çeke çeke bi hal olmuştu
benim kiz da 4.aydan 5.aya 700 gr aldı 5 ten 6. aya geçerken 300 gr aldı totalde iyi olduğu için hemşire bişey dememisti

ben ince giydirmiyorum ama kalinda degil ustune triko battaniye ortuyorium
peyniride ben labne yapıp veriyorum loru denemedim labneyi evdekilerde sevdi yiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…