2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar sizin bebekleriniz dirseklerinden destek alarak yüzüstü durabiliyor mu?? Benimki ıkınıyor baya hiç sevmiyor öle durmayı ve kolları yanda kafayı tutmaya çalışıyor.dirseklerinden destek alamıyor sizinki duruyorsa öğrettiniz mi böyle durmasını

Benimki dönerken kollar altta kalıyo bende çıkarıp göğsünün altına koyuyorum öyle duruyor benimkide nefret ediyor ağlıyor hatta yan çevirmesem dönmek aklına bile gelmiyor. :)).

tota00 canım ne kadar olmuş boyu kilosu bizimki 500 gr almış 6.buçuk kilosu boyu da 4 cm uzamış 66 cm

Canım benim oğlum tam küçümen ya :) 6100 kilosu, 61 cm boyu. Boyuna iyi diyor doktoru 47 cm doğmuştu, aslında doğum kilosuna göre bence kilosu da iyi de bu ay az alması biraz canımı sıktı.

Duruyor hatta huysuzsa yüz üstü koyuyorum kafasını kaldırıp izlemek çok hoşuna gidiyor. Kafasını dirsek koymadan kaldırmaya çalışıyordu, iki üç kere göğsüne destek yapıp çalıştırdım, dirseklerini önüne koydum sonra kendi çok şükür kaldırmaya başladı. Şimdi artık yüzüstü de dönüyor, kolunu kurtarıp bakınıyor çok şükür.

Ayy hayırlı olsun incileriniz cnm patlamasına az kalmış sanki ne gibi huzursuzluğunuz oluyordu bizimde üst ve alt şişti sizinki kadar olmasa da sürekli parmağıyla kaşıyor
Meme reddi ishal uykuda bile huzursuzdu ağzı akıyodu ve herşeyi ağzına koyuyodu bide ağzının etrafı dökmüştü hala patlamadığı için devam ama JEL falan var ondan sürüyorum

Meme reddi ishal uykuda bile huzursuzdu ağzı akıyodu ve herşeyi ağzına koyuyodu bide ağzının etrafı dökmüştü hala patlamadığı için devam ama JEL falan var ondan sürüyorum
Poposunda ishalden dolayı pişik oldumu cnm bizimki de aynı belirtiler var üst diş ve alt diş kabardı daha sizin kıvama gelmedik henüz ama. Bizde 3 gün sonra 4 aylık olucaz cnm

Poposunda ishalden dolayı pişik oldumu cnm bizimki de aynı belirtiler var üst diş ve alt diş kabardı daha sizin kıvama gelmedik henüz ama. Bizde 3 gün sonra 4 aylık olucaz cnm
Yok canım zaten prima sağolsun hemen çıkardığı için yapınca hemen değiştiriyorum

Kızlar, @narin333 , @country , ruzigarr ve @baharinbahcesi yavrularınız nasıllar, neler yapıyorsunuz? Bizi unutmayın ya, bizle de paylaşın ne var ne yok :))
Sizi unutmadimmmm sadece o kadar kosturmaca yasiyorum ki gunlerimi firsat bulamiyorummm:) atlas buyudu 22sinde 5 aylik olacak meme emmeye devamm. Gelisimi gayet guzel cok sukur skintimiz yokk. Sizler de iyisiniz dimi

@rüzigarr ohh maşAllah ne güzel herşey yolunda ben boş olunca dolu olanlar bi garip geliyor hem gurbet hem eşim hep çalışıyor yakupla takılıyoruz. Kızın nasıl alıştımı biraz daha kreşe filan gidiyormuydu

İlk zamanlar benimkide ıkınıyordu zorlanıyordu. Dura dura alıştı. Şimdi pek seviyor öyle durmayı

Dönüyor mu maşallahh .benmki daha yeni yüzüstü durmaya başladı başladı derken 5 dk anca duruyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…