2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Selam kızlar, geriye dönük okuyamadim. Umarım herkes iyidir :)
İşe başladım ben, çok sık bakamıyorum.
Özlemişim ofisimi, oğlumda çok sıkıntı çıkarmadı çok şükür. Çok özlüyorum sadece :)
Özlenmezmi yaaa hiç yerim onları :)). Bende evde durmaktan hiç çıkamıyorum kkdan :KK70: sıkıldıııııııııım duy kocaaa sesimii gerçi ona söylemek gerek :işsiz:

Sizi unutmadimmmm sadece o kadar kosturmaca yasiyorum ki gunlerimi firsat bulamiyorummm:) atlas buyudu 22sinde 5 aylik olacak meme emmeye devamm. Gelisimi gayet guzel cok sukur skintimiz yokk. Sizler de iyisiniz dimi

Hoşgeldiin :))

İyiyiz çok şükür, biz de yapışık yaşıyorduk bu ay kilo az alınca daha da yapışık yaşamaya karar verdik artık :) onun dışında her şey iyi çok şükür :)

Dönüyor mu maşallahh .benmki daha yeni yüzüstü durmaya başladı başladı derken 5 dk anca duruyordur.

Yan durup, ordan yüzüstü dönüyor ama ordan bir sonraki aşama yok henüz. Kolunu kurtarmaya başladı, onu da yapar heralde. Daha yeni yeni alışıyor canım belli ki, durur yakın zamanda merak etme :)) ben de çok takmıştım neden kaldırmıyor kafayı diye, bir kaç gün üstüne düşüp çalıştık beraber, sonra oldu bitti :)

Benim kizlarin 6.-ay kontrolu 20 sinde ama bugun biri biraz oksuruyordu. Doktora gittik yazlıkta. 400 grm almis doktor az almis artik ek gidalara baslaman lazim dedi moralim bozuldu benimde. Daha 1 haftta var ayin dolmasina artik daha az almiyorlar mi ztn hep 800-1000 almayacak herhalde bu cocuklar.haftaya kendi doktorunuza gudecezybur hsfta gecmez simdi

Son düzenleme:
I isimx @tesstess ay diş felan başladı zorlu dönem.. bizimki bayadır kaşınıyor kaşıyamadıkça hırs yapıyor. İyiyiz şükür alerji beni zorluyor kız iyi dr a gittik pişmiş domates ye dedi diğerleri devam yedim bakalım be olacak
Bizim bu ara sesimizi keşfetme zamanı galiba çığlık atıyoruz deli gibi :KK70: hep bağırıyor konuşuyor sesler çıkarıyor Bnm de başım ağrıyor :p
Bu ara herkez aynı nol bol çığlıklar dönmeler ve delirircesine diş kaşımasalar büyük oğlumda dr bi jel vermişti hafifletiyormuş kaşıntıyı gittiğimde söylücem bunada versin sinirlenip bağrıyo eller hep ağızda diş kasıyıciları seviyo yoksa yavaştan alın yumusak ici jelli gibi olanlar iyi oluyo onlarla yapiyorum asıl sıkıntı çıkmak üzereyken ateş ve uykusuzluk yaptı büyük oğlumda ve uzun bi süreç hababam dış çıkarıyo zor zamanlar bizi bekliyo...

Selam kızlar, geriye dönük okuyamadim. Umarım herkes iyidir :)
İşe başladım ben, çok sık bakamıyorum.
Özlemişim ofisimi, oğlumda çok sıkıntı çıkarmadı çok şükür. Çok özlüyorum sadece :)

Ah özlenmez mi evlat :) yarın bir saatliğine bırakmak zorundayım arkadaşım doğum yaptı ziyarete gidicem hastaneye sokmak istemiyorum, şimdiden sardı beni nasıl bırakcam düşüncesi. Ben biraz fazla da duygusalım maalesef, zor cidden. Allah senin ve tüm çalışan annelerin yardımcısı olsun :)

Ev tipi ana kucağı kullanıyor musunuz? Memnun musunuz hangi marka önerirsiniz

Bir de kaç aya kadar kullaniliyor
4 moms var bende öğle uykularını genelde onda yatıyo işim varsa özellikle sallanıyo uyurken hâ okadar paraya degermi bilemem sanırim 12 kg kadar taşıyo yanlış hatıŕlamiyosam

Benim kizlarin 6.-ay kontrolu 20 sinde ama bugun biri biraz oksuruyordu. Doktora gittik yazlıkta. 400 grm almis doktor az almis artik ek gidalara baslaman lazim dedi moralim bozuldu benimde. Daha 1 haftta var ayin dolmasina artik daha az almiyorlar mi ztn hep 800-1000 almayacak herhalde bu cocuklar.haftaya kendi doktorunuza gudecezybur hsfta gecmez simdi
400 gr az değil canım ya bizimki 500 gr almış normal dedi artık her ay 1 kilo almaları zaten aman şu dr larda bi alem hee 1 inindedigi öbürünü tutmuyo

Hadi ya 6 aya kadar mı kullanılıyor. Çocuk hep üstümde fenalık geldi. Mutfakta salonda koyabilecegum bir yer olsun. Hem de titreşimli olsun sakinleştirsin istiyorum. Pahalı şeyler. Baktım tiresimli olanlar 400 den başlıyor. 3 ay kullanmak için çok para vermek istemiyorum
Canım bebek pusetin varmı araba koltuğu gibi kullanılanlardan onunla tasi ben mutfaktayken bazen tezgahın üstüne koyuyorum bazen 4moms ı yaşıyorum solona yada mutfağa neredeysem

Canım @yesilagac44 bu grup bir harikaymış gerçekten. Nasıl donanımlı adminleri var ve müthiş yardımcı oluyorlar :) ah ah, keşke doğum yapmadan önce bilseydim burayı da, o saatli emzirme saçmalığını 2-3 hafta yapmasaydım ve daha doğru bildiğim bir takım yanlışlara da düşmeseydim. Nasıl pişmanım anlatamam. Neyse ki döndüm, kimsenin aklına uymadan kendi iç güdüme sığınıp bıraktım saatli emzirmeyi. Verdiğim en doğru karar emzik vermemek ve bu oldu sanırım :) ama Allah nasip eder de 2.bir evladım olursa tövbe saatli emzirmem artık. En güzel şey gak meme, guk meme :KK200:
Valla bende buraya yazmıştım başta 3 saat sacmaligını bırakmak gerek diye anne sütü kolay hazmediliyo bi koca biberon mama içerse çocuk evet 3 saat durur ama süt okadar doyurucu değildir ki bide nekadar eksiğini göremiyorsun emzirmesin saatimi olur yav

X