2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
tamam cnm çok saol biraz olsun içimi rahatlattın.Daha önce dış gebelik geçirdiğim için tedirginim.ama dış gebelik geçirdiğimde devamlı kanamam vardı çok şükür bunda öyle birşey yok.

Evet canm sonuclarini yaz bize hatta iki kati bile degil yuzde 66 artis varsa tamamdir :) hepimiz suan senle ayni durumdayiz insallah sirayla keselerimiz gorup kalp atislarimizi duyariz

vaalla bi yerde okumuştum.hamilelikte sakıncalı gıdalar diye.yani öyle tahmin ediyorum ama bakteri taşıması açısından da olabilir.yemişsen afiyetler olsun...

Arkadaşlar merhaba,
Ben de inşaallah mart annesi olacağım. Birçok aksi durum yaşadım ama şükürler oldun şimdi rahatım. Üç doktor gezdikten sonra... Ben de bugün 5 hafta 5 günlüğüm. Dün doktordaydım. Embriyoyu gördük. Hatta pazartesi baktığımızda yoktu, dün gördük. Yavrum daha minnak yani :) Haftaya kontrol var inş kalp atışını da duyarız.

hoşgeldin aramıza...sorunsuz gebelik geçirmen dileğiyle...

Merhabaa.. Ne güzel embriyoyu görüp rahatlamissiniz gözünüz aydın. Sat ne zamandı sizin

Benim Sat 4 mayıs. Zaten ne çektiysem bu sat yüzünden.. ilk gittiğim doktor sat'a çok takıldı. nerdeyse gebeliğimi öğrendikten iki hafta sonra kürrtaj yapacaktı. 3 gün geçtikten sonra devlette bir doktora gittim. Kesene göre 5 hafta 1 günlüksün, sorun yok dedi. Perşembe ilk doktoruma tekrar gittim. Umutlanmayın bu bebek gelişmez vs vs deyince başka doktora gittik. Geç döllenmişsin, herşey yolunda dedi. Yani dream_19 benim sat'a göre düşünmeyin. Geçtiğimiz ptesi embriyo yoktu, 3 gün sonra gördük. Haftaya bakalım kalp atışlarını da duyacak mıyız Üç doktor gezip bir tanesinin ilk muayeneden itibaren kürtaj demesinin ardından tereddütlerim var Ama son doktoruma çok güveniyorum. Allah ne isteği varsa nasip etsin ona

canım senin SAT VE BAT nezamandı?bende 2.ciye uğraşıyorum..inşallah gebelik vardır...
İnşallah vardir canım bebişin. . Benm kesin tarih değil ama tahmini 23 mayıs sat

Belki geç döllenme olmustur canım tejrar kan ver bence..

olleeyy çok sevindim... hadi hayirli olsun güzel haberlerin devamı gelsin..

Evet canm sonuclarini yaz bize hatta iki kati bile degil yuzde 66 artis varsa tamamdir :) hepimiz suan senle ayni durumdayiz insallah sirayla keselerimiz gorup kalp atislarimizi duyariz
İnşallah

Şimdi aldım canım. 1338 çıktı. Güzel yükselmiş şükür. Darısı başına inşallah.
Yahu benim değer pazartesi 5591 cikmisti yaa.. sizin değerlere göre çok çok yüksek... kaciz doğurcam acaba ben

sanrım asermeye basladım:) yarım kilo cigkofte ile acılısı yaptım:)
Oohh afiyet olsun...
İnşallah canm

İnşallah herşey güzel gelişir, korkutmus seni doktor baya

Ne ilginç doktorlar ya. Benim ablamda geç döllenme olmuş mesela bir hafta. Şimdi çok şükür bebiş kucaklarinda. Ablam adeti geçtikten 2 hafta sonra öğrendi, Ama bebek 1 aylık görünüyordu. Sizde de benzer şey olmuş.

Güzel sabahlar herkese bat 3 temmuz yani pazar o gün yapılmak üzere bir test almıştım fakat dayanamayıp az önce yaptım aranıza katılmam kuvvetle muhtemel hayalet çizgiyi gördüm

Bu arada 3 buçuk yaşında bir kızım var deli gibi kardeş istiyor

Seninle aynı durumdayım canım.yarın Bat günü.inşallah Rabbim banada nasip etmiştir.5 yaşında bir kızım var.oda çok kardeş istiyor.Yavrumun duasını kabul etsin inşallah YÜCE MEVLAM.Sizin gebeliğinizde hayırlı olsun cnm

Kizlar beta hcg haric bi hormonunuza bakti mi doktor tsh falan????
Bunu ben de merak ediyorum. Ilk hamileligimde dr benden tam kan tahlili istedi bu zamanda. Simdi bakalim isteyecek mi. Bide canim sey diycem senin akintin ne renk benim sari. Acaba enfeksiyonum gecmedi mi ki tekrar fitil kullanmak hic istemiyorummm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…