2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Coook uzuldum ne diyecegimi bilemiyorum. Benim dort düşüģüm oldu ama dogurup kaybetmek daha da dayanilmaz. Umarim bu defa her sey en guzelinden olur ve bebegin bir ömür sımsıkı sarilir sana.

Ay sukur ya evet bende araştırdıms normalmis ama yaşattığı panik bendeki gorr yani
bendede var akıntı...ama hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum henüz?senin BAT ne zamandı canım...SAT ın 30 Mayıs galiba...benimki 1 HAZİRANDI...İNŞALLAH BENDE HAMİLEYİMDİR..İş yerindeyim başım acayip döndü demin..oturduğum koltuktan kalkamadım ya...inşallah hayırlısını nasip etsin Rabbim...

1 haziran satim yavrum. Ama ben 14unde catlatma ignesiyle hamile kaldim o yüzden senle ayni olmayabilir. Benimde battan once olmustu akintim hala devam ediyor

1 haziran satim yavrum. Ama ben 14unde catlatma ignesiyle hamile kaldim o yüzden senle ayni olmayabilir. Benimde battan once olmustu akintim hala devam ediyor
benimde ya 16 yada 17.gün çatladı muhtemelen canım...hayırlısı bakalım...inşallah vardır bişeyler...

MERHABA ARKADAŞLAR ben bugun kan testi yaptırdım beta 44 çıktı son adet tarihim 27 mayıs beta düşük dedi doktor daha öncede dış gebelik geçirdim .Böyle bir tecrübesi olan varmı.yardımcı olurmusunuz

Merhabalar.
Bugün doktora gittim, benim hcg düşükten başladığı için kese görmeye yetmedi :) ama rahim kalınlığı Vs her şey yolunda gebesiniz söyleyin dilediğinize dedi. Vajinadan baksam göreceğim ama oradan bakmak istemiyorum dedi. Keseyi görmedik ama yine de iyi çıktık moralimiz yükseldi :) yine de içim rahat etsin diye kan verdim bir saate alırım inşallah yükselmiştir Hcg.

Maşallah ya güzel haberleri duymak içini rahatlatmıştır Haydi güzel çıksın inşallah değerler de :) Ben de pazartesi gidiyorum, darısı başımıza

Canim onemli olan 2 gun sonra 2 kat artmasi sonucta ne zaman dollendigine emin olamayiz benimde 65 cikti ama doktorum tekrar kan ver dedi bu gece kan vericem yine

Bugun vermismiydin tahlil canim hadi gozun aydin yolundaymis hersey darisi bize

hadi bakalım, hayırlı haberlerini bekliyorum canım.

Maşallah ya güzel haberleri duymak içini rahatlatmıştır Haydi güzel çıksın inşallah değerler de :) Ben de pazartesi gidiyorum, darısı başımıza

Bugun vermismiydin tahlil canim hadi gozun aydin yolundaymis hersey darisi bize

hadi bakalım, hayırlı haberlerini bekliyorum canım.

Çok sağolun kızlar. Darısı başınıza inşallah. Verdim kan tahlili. 37-108-206 diye gidiyordu. En son pazartesi yaptırdım. Doktor 800 civarı olmalı bugünlerde deri. İnşallah öyledir. Sonucu alınca yazarım. Allah razı olsun sizlerden.

Bu arada önümüzdeki cumartesi tekrar çağırdı keseyi görmek için. Keseyi görelim ondan 10 gün sonra da kalp atışı dedi.

Canim onemli olan 2 gun sonra 2 kat artmasi sonucta ne zaman dollendigine emin olamayiz benimde 65 cikti ama doktorum tekrar kan ver dedi bu gece kan vericem yine
tamam cnm çok saol biraz olsun içimi rahatlattın.Daha önce dış gebelik geçirdiğim için tedirginim.ama dış gebelik geçirdiğimde devamlı kanamam vardı çok şükür bunda öyle birşey yok.

sen atlattın bu stresi...inşallah darısı bizlere olsun canım ya...

Tamam yaz canim guzel artmis bende bu gece vericem tahlil 2 saate cikcak sonuc yarında gostericem doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…