2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Sagolun hepimizin sonucalari hayirli olsun insallah
Insallahhhhh..
Bnde 22haziranda adet olmam lazmdi ogun idrar testide pozitf gordm ertesi gun kan yaptrdn 179.91 cikti.. sonra gectigimz carsamba yne yaptilar yani dger testten 6gun sonra 2032.98 cikti .. cuma gel demsti dun gdemedm.. sizce nasil dgerler.. 19aydr bekliyrdm bi dusugum olmstu ilk evlendigm ay.. insallah sagliklidr.. dis gebelik kimyasal bilmem ne vesvese var icimde

Ben adet olacak gibi su tutuyorum felaket odem var ne zaman gecer bilmiyorum

Ben günde 1 paket sigara, 5-6 kupa kahve, yarım litre kola içiodum şak diye kestim hepsini:))) günde 3 litreye yakın su içiyorum tuvaletten Çıkmıyorum. Göğüslerim büyüyor ama kiloda değişiklik yok. Su içtikçe vücut suya kokay ulaştığı için su tutmuyor. Bir de tuzu azaltmak lazım.

Masallahhhh

Ya ben de gunde 1 bardak su icerdim o kadar kotu su tuketimim, bogazimdan gecmiyordu. ama cok sukur simdi ogrendigimden beri gunde 2,5 litreyi gecebiliyorum ve dedigin gibi tuvaletten cikamiyor insan

Senin de bebegin hayirli olsun :) hic olumsuz dusunme bence, ne guzel artmis degerin.

6. Hafta gibi basliyormus, bende henuz bisey olmadi senin basladi mi
Hayr cnm cok sukir bsey yok sadce gogus buyumesi hassasiyeti var.. kasiklarmda arada batma var adet gunlernde daha fazlaydi suan yok yani masallah bsey yok hamile olmadgm aylarda daha cok sey oluyodu

Hayr cnm cok sukir bsey yok sadce gogus buyumesi hassasiyeti var.. kasiklarmda arada batma var adet gunlernde daha fazlaydi suan yok yani masallah bsey yok hamile olmadgm aylarda daha cok sey oluyodu
O da guzelmis insallah rahat rahat atlatirsin boyle :) benim de agrim var biraz, ama ilk ogrendigim zamanlara gore daha az.

Bebislerimiz icin katlanacagiz Kizlar tatil isine ne diyorsunuz ? Acaba sakincasi var midir? 20temmuzda kese ve kalp icin gidecegim doktora o zamana kadar sorabilecegim bir doktor yok malesef. Sizler gidecek misiniz?

Aaa ben de yogurt surdum ertesi gun bi rahatladim demek ondanmis ama bi daha surmedim ve tekrar basladi keske devam etseydim. Eve donunce hemen devam edicem kendim mayaliyorum zaten.

bende bugün haberi aldım :) regle 2 gün kala içimdeki hisle önce evde idrar testi sonra kan testi ile pozitif sonuç aldım bayram ertesinde nasipse doktora gidicem :) netten aldığım tahminlere göre mart ayında anne olucam sanırım :) tahmini tarih 13 12 mart falan herşey yolunda giderse :)

Masaallah cnm allah bagislasn ins. Kan degern kac ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…