2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Bunu ben de merak ediyorum. Ilk hamileligimde dr benden tam kan tahlili istedi bu zamanda. Simdi bakalim isteyecek mi. Bide canim sey diycem senin akintin ne renk benim sari. Acaba enfeksiyonum gecmedi mi ki:KK43: tekrar fitil kullanmak hic istemiyorummm.

Benim seffafla beyaz arasi canim ana ic camasirinda kuruyunca tabi sarimsi oluyor biraz. Doktoruna gidince danis istersen. Eger koku yoksa ve kasinmiyorsan sorun yok demektir bence.. bende merak ediyorum tsh falan onemli gebelikte isteyecek mi acaba yoldayim gidince soracagim

Benim seffafla beyaz arasi canim ana ic camasirinda kuruyunca tabi sarimsi oluyor biraz. Doktoruna gidince danis istersen. Eger koku yoksa ve kasinmiyorsan sorun yok demektir bence.. bende merak ediyorum tsh falan onemli gebelikte isteyecek mi acaba yoldayim gidince soracagim
Evet kiloduma bakinca ilk geldiginde seffaf sonra aksam bakiyom sari. Ya benim yanmam cok vardi on gun once fitil kullandim simdi yok gibi yanmam ama acaba gecti mi gecmedi mi bilemiyorum. Zaten benim bunye hep yapiyor bu bakteriyi ve uzunca bir sure de gecmiyor. Ben tsh falan gecen ay baktirmistim genel kontrol acaba yine baktirmaya gerek var midir

Aa sen belki keseyi gorursunn:) kac cikti beta en son

Kizlar 65 cikan sonucum sukur ki 3 gun sonra 317 cikti bayramdan sonra keseyi gorecegiz inşallah baktik rahim kalin ama kese yok cok normal dedi dr ve rutin kan tahlilleri icin tekrar kan ve idrar verdim Allah yuzumuzu boyle guldursun

Kizlar 65 cikan sonucum sukur ki 3 gun sonra 317 cikti bayramdan sonra keseyi gorecegiz inşallah baktik rahim kalin ama kese yok cok normal dedi dr ve rutin kan tahlilleri icin tekrar kan ve idrar verdim Allah yuzumuzu boyle guldursun
Cok sevindim gozun aydiin :)

Hadi gozun aydin canim:)

Evet kiloduma bakinca ilk geldiginde seffaf sonra aksam bakiyom sari. Ya benim yanmam cok vardi on gun once fitil kullandim simdi yok gibi yanmam ama acaba gecti mi gecmedi mi bilemiyorum. Zaten benim bunye hep yapiyor bu bakteriyi ve uzunca bir sure de gecmiyor. Ben tsh falan gecen ay baktirmistim genel kontrol acaba yine baktirmaya gerek var midir

Kızlar geçen sene havuza girdim ve klordan mantar oluştu vajinamda. Fitilleri kullandıktan sonra tekrar ediyordu, geçiremedim. Agızdan da ilaç aldım. Sonra bir doktor yoğurt sür dedi. Bir iki güne geçti ve bir daha tekrar etmedi. Fitiller bagınlılık yaratıyor vücutta. Tam geçti derken tekrar ediyor. Yoğurdu günde iki kez bir çay kaşığı elinize alıp içine doğru ve kenarlara sürün yanma ve kaşıntı geçer bir daha da tekrarlamaz. O ilaçların fitillerin içinde süt bakterileri var. Ben evde mayaladığım yogurdu kullanıyordum. Bakteri oranı yüksek diye.

Merhabalar bende yeni çok yeni öğrendim. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasin ben aylardir sabrettim klomen ve çatlatma iğnesi kullnadim ama Sonuc alamadım eylül ayında rahim filmi çektirecektim ama çok şükur ki nasıl olur dedigim anda minik mucizemiz geldi allahım sağlikla kucağımiza almayı nasip etsin inşallah:KK200:

Kizlar merhaba. Tup bebek ile hamile kaldim bugunki degerim biraz bekledigimden dusuk geldi. İlk kan testi degerim 82, ertsi gun 175 ve iki gun sonra yani bugun 555 cikti. Sizce normal mi?

X