2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Gunaydin kızlar bende daha ne bulantı var ne migde yanması.rahatım şuralar ama aşerme olurmu ki mutfağa gidiyorum mis gibi kek kokusu geliyor ama kek yok yapmadım nerden aldım kokuyu

Günaydın kızlar. Felaket bir haftasonu geçirdik allah hepimizin yardımcısı olsun.. Cuma gecesi stresten mideme kramplar girdi kustum durdum..

Kalp atışı duyanlar var mı bu arada, ne kadarlıkken karından duydunuz. Ben 12sinde gittiğimde 5+5 falandık sanırım, sadece atışını gördük, aradan biraz zaman geçsin istiyorum ama ne kadar beklemeliyim çok emin olamadım. Sürekli ultrasona da girmek istemiyorum merak da ediyorum. Doktor bu haftasonuna çağırmıştı ama her hafta da kontrol sanki fazla gibi geldi ben gitmedim. Ne kadar beklesem bilemedim, bir yandan da kan tahlili falan vermek istiyorum malum bünyeye pek sağlıklı yemek giremiyor su da giremiyor, bir sıkıntı çıkmasın diye..

Günaydın hayırlı haftalar herkese. Ben 6+6 da gitmiştim. Hem kese hem kalp atışı duyuldu. Aşırı kusma ve kanama olursa gelirsin dedi. Bir sonraki ki randevuyu 19 ağustosa verdi. Yani 12 haftalık olunca . Et,tavuk,balık. Süt ve süt ürünleri yumurta kurubaklagiller. Ceviz badem findik . Kedi köpek uzak dur. Meyve sebzeleri çok iyi yıka. Daha 1 ay var . İlk trimester bitimi olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…