2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Limon yiyince bulantım gecıyo öğürme yada kusma yok ama bulantım var heran olabılıyo ozellikle sabah hıcbısey yıyesım gelmiyo hele tatlı gorunce midem daha kotu oluyor siz ne durumdasınız ?
Lımon ve lımonlu olan herşeyı yerken ayrı bı lezzet alıyorum sankı tatlıyı düşünürken bıle mıdem bulanıyo vışne yıyorum normalde yıyemem hamılelık cok degışık bışey

Kizlar ben bu gaz sancisindan mahvoldum aksamlari tutuyor. Yuruyus yasak zaten hep yatiyorum afedersiniz cikmiyor da napcam ben sistim yine

Aynen canım katlanılır valla bu miniklere bide orda gordum çok güzel birşey mis ya şimdi 2 hafta sonra gelirmi bilmem kontrol için canım telden yüklemiyor eve gidince tabletten atayim ben

Kizlar hastaneden gizlice cikip prof bi adama gittik... keseyi ve bebeği gorduk kesede kanama falan yok dedi. Kalp atışlarini duyduk sukurler olsun.......

Ne çok yat ne cok otur dinleneceksin progestana devam et dedi. Yine leke geliyor ama. Kahverengiyse hic korkma kizim dedi. Yarin kendi doktorumada gidicem insallah

Al benden de o kadar bizde 3. yılımıza girdik Zor tutuyom kendimi,, bende bende anne oluyorm dememek için
Rabbim nazardan korusun inşallah sağlıkla kucağımıza alalım da duyan duyar Doğuma kadar zorunlu olmadkça paylaşmicam kimseyle

Çook şükür canımmm Boşuna stres yaptın bak şimdi güzel düşünüp rahatlama zamanı

Pnr
Pnrklhc -30 -05/03/2016

Sağol canım duaların için seninle dogum tarihlerimzayni gorunuyo sen kalp atışını duydunmu
Canım bende daha duymadım. Randevum salı günü.Bende merakla o günü bekliyorum. İyi şeyler düşünmeye çalıyorum. Allahım bebişlerimize sağlık sıhat versin. Kucağımıza alacağımız günleri nasip etsin. Bol bol dua ediyorum kendim ve tüm hamilerler için.Güzel haberler alalım diye.

Arkadaşlar bu arada konu sahibi arkadaşın bayadır yazdığını görmüyorum. Nasıl olduğuyla ilgili bilgi sahibi olan var mı ?

Lımon ve lımonlu olan herşeyı yerken ayrı bı lezzet alıyorum sankı tatlıyı düşünürken bıle mıdem bulanıyo vışne yıyorum normalde yıyemem hamılelık cok degışık bışey
Aynı canım ben de oyleyım eşim yanımda cıkolata yıyo bakamıyorum bu mıde bulantısını nekadar daha cekecegız acaba cok zorluyo

Ayy ne sevindim:) hem senin icin hem kendime. Ben kahve lekeleri cok takar oldum kafama. Peki ilacla ilgili bir sey dedi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…