2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ayy ne sevindim:) hem senin icin hem kendime. Ben kahve lekeleri cok takar oldum kafama. Peki ilacla ilgili bir sey dedi mi

Progestana devam et dedi kahverengiden korkmaya gerek yok dedi şimdi burdaki hemsireyede sordum aa olur okadar eski kanamanin kalintisidir dedi cok sukur.

Ben de artik yatiyorum. Bide ben 2ser tane gunde 3 kere koyuyorum. Vajinanin icinden jel gibi koyu kivamli bisi geliyo elime heralde ilac kalintisi. Ay igne daha iyi mi ne midemi bulabdirdi bu is benimo_O
Bnmde midemi bulandırıyor ama yapacak bsy yok diyorm kendi kendime.bebis iyi olsunda ben raziyim herseye :KK43:

Ben de inşaallah 17 martta Bebeğimi kucağıma alacağım. Kızlar sizde de inanılmaz derece kasik ağrılarınız oluyor mu?doğum sancısı gibi 5dk falan cekiyorum.çok şükür bulantı falan daha başlamadı.göğüslerim büyüdü hassaslaşti.salı gunu kontrolüm var umarım hem keseyi hem bebeği görürüm.beta hcg 1 gün geçince 1300 çıkmıştı.

Kızlar hepinize hayırlı olsun Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etzin bat 13 temmuzdu o gün hcg 118 di 16 temmuzda hcg 200 çıktı mart annesi olamayacağım galiba dr 400 ve üztü olmalıydı dedi çok üzgünüm

X