2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Ayyy çok ama çok sevindim canım inşallah 9 ay sağlıklıca durur sonra annesi sana kavuşur inşallah dualarimdasiniz hepiniz.
Bende hala soktayim devlet hastasindeki doktor kurtas olman gerekiyo diyince umudumu kesmistim ama çok şükür şimdi çok mutluyum doktorum tuvalet ihtiyacı dışında sürekli istirahat verdi

Kizlar Şimdi doktordan geldim çok şükür bin şükür bebeğim beni bırakmamış onu gördüm kalbi atiyodu darisi guzel haber bekleyenlere olsun
Ayyy ben de sok oldum simdi ama ne de cok sevindim:)
Ya bu dr.lar ne kadar vicdansiz nasil boyle rahat konusabiliyorlar ne kolay hemen kurtaj demek. Neyse sen iyisin ya gerisi onemli diil.

Kalp atışı duyanlar var mı bu arada, ne kadarlıkken karından duydunuz. Ben 12sinde gittiğimde 5+5 falandık sanırım, sadece atışını gördük, aradan biraz zaman geçsin istiyorum ama ne kadar beklemeliyim çok emin olamadım. Sürekli ultrasona da girmek istemiyorum merak da ediyorum. Doktor bu haftasonuna çağırmıştı ama her hafta da kontrol sanki fazla gibi geldi ben gitmedim. Ne kadar beklesem bilemedim, bir yandan da kan tahlili falan vermek istiyorum malum bünyeye pek sağlıklı yemek giremiyor su da giremiyor, bir sıkıntı çıkmasın diye..
Benim kanama oldugu ivin dr.um her hafta cagiriyor. Sun an gitsen net duyarsin istersen bekle biraz daha.

Bende hala soktayim devlet hastasindeki doktor kurtas olman gerekiyo diyince umudumu kesmistim ama çok şükür şimdi çok mutluyum doktorum tuvalet ihtiyacı dışında sürekli istirahat verdi
Canım benim neguzel allahim inşallah sana bağışlasın bebeğini. Bazen doktorlarda okadar fazla kafa karıştiriyor ki mumkun olduğunca az gidilecek bence yani genel kontroller dışında tabi aksilik olursa gidilir sadece. Dualarımız kabul oldu inşallah hepimizin bebeği sağlıklı guzel bir gelişme gosterir en son dada kucağımıza alırız

Günaydın.
Bu sabah tahlil verdim. Kan ve idrar. 5 tüp kan aldılar ne yapacaklarsa :) kanlar yarın çıkıyor da idrar kültürü istedi doktorum onun çıkması perşembeyi buluyor dediler. Yaptıracak arkadaş varsa kontrolden 1 hafta falan önce yaptırsın derim ben. Aile hekimine de kayıt yaptırdım. Bir süeü bilgş alıp bir sürü şey söylediler.

Yarın kontrolümüz var. İnşallah miniğim sağlıklıdır ve kalp atışlarını duyarız. Dün akşam yatarken hapşurdum dengeleyemedim kendimi karnıma sancı girdi. O kadar korktum ki inşallah bebeğime bir şey olmamıştır. Eşim de kıyamam sürekli beni sakinleştiriyor evham yapma o kadar kolay zarar görmez diye :)

Sonraki ptesiye alayım bari, of şu merak ne kötü bişey... Senin kanamalar azalmadı mı canım daha
Azaldi canim biraz. Ya benim cok gelmiyor zaten bi gunde 2 3 damla. E sen neyi merak ediyorsun kalp atisini gormustun diye hatirliyorum. Gorduysen 9. Haftada fln ikili teat var ona gidersin. Tam arastir hangi haftada yapildigini ona gore git canim.

Günaydın.
Bu sabah tahlil verdim. Kan ve idrar. 5 tüp kan aldılar ne yapacaklarsa :) kanlar yarın çıkıyor da idrar kültürü istedi doktorum onun çıkması perşembeyi buluyor dediler. Yaptıracak arkadaş varsa kontrolden 1 hafta falan önce yaptırsın derim ben. Aile hekimine de kayıt yaptırdım. Bir süeü bilgş alıp bir sürü şey söylediler.

Yarın kontrolümüz var. İnşallah miniğim sağlıklıdır ve kalp atışlarını duyarız. Dün akşam yatarken hapşurdum dengeleyemedim kendimi karnıma sancı girdi. O kadar korktum ki inşallah bebeğime bir şey olmamıştır. Eşim de kıyamam sürekli beni sakinleştiriyor evham yapma o kadar kolay zarar görmez diye :)
Gunaydin ben de yarin vercem kan idrar. Hapsirinca bi iki kere bana da cok soddetli agri girdi nevrim dondu bisi oldu diye.

Canım benim neguzel allahim inşallah sana bağışlasın bebeğini. Bazen doktorlarda okadar fazla kafa karıştiriyor ki mumkun olduğunca az gidilecek bence yani genel kontroller dışında tabi aksilik olursa gidilir sadece. Dualarımız kabul oldu inşallah hepimizin bebeği sağlıklı guzel bir gelişme gosterir en son dada kucağımıza alırız
Eğer o an kendi doktorumu aramasam kürtaj olacaktim hala soktayim rabbim sana bin şükür insallah herkez bebeğini sağlıkla kucagina alır

Azaldi canim biraz. Ya benim cok gelmiyor zaten bi gunde 2 3 damla. E sen neyi merak ediyorsun kalp atisini gormustun diye hatirliyorum. Gorduysen 9. Haftada fln ikili teat var ona gidersin. Tam arastir hangi haftada yapildigini ona gore git canim.
Buna da şükür ya :)
Ben kalp atışı gördüm de duymadık, doktor duyalım diye çağırdı bir de ben yemek yiyemiyorum vitaminsiz kalıyorum o yüzden de bi tahlil falan yaptırmak istiyorum.
Eğer o an kendi doktorumu aramasam kürtaj olacaktim hala soktayim rabbim sana bin şükür insallah herkez bebeğini sağlıkla kucagina alır
Hemen kürtaj denildiğinde dinlememek lazım o kadar çok var ki bunu yapan doktor ne yazık ki.. Ucuz atlatmışsın çok geçmiş olsun.

Ben de inşaallah 17 martta Bebeğimi kucağıma alacağım. Kızlar sizde de inanılmaz derece kasik ağrılarınız oluyor mu?doğum sancısı gibi 5dk falan cekiyorum.çok şükür bulantı falan daha başlamadı.göğüslerim büyüdü hassaslaşti.salı gunu kontrolüm var umarım hem keseyi hem bebeği görürüm.beta hcg 1 gün geçince 1300 çıkmıştı.
Ay İnsallah canım, evet bende iki gun cektim bugun biraz agrım azaldı gibi, gogus sismesi normal, İnsallah gonlunce olur hersey

X