2017 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    305
Kızlar 6+ olunca mide bulantınız arttı mı? Mümkün değil saglıklı beslenmek:/ cubuk kraker ilaç gibiymiş, bir süre elimin altında olacak gibi.
sorma valla..
bende 6+4um.. midem bulaniyor başladi yine..
ne yesem kusuyorum ya. ayran iç çok iyi geldi..
tuzlu krakterde iyi diyolar bana iyi gelmiyor. hipertansiyon hastasiyim. çok çikiyor. ben bebegimi kaybedicem diye ödüm kopuyor. çok korkuyorum.

Merhaba kızlar, dr. gidenler güzel haberlerle dönsünler inşAllah.

Nasipse yarın sabah bizde kalp atışı için gideceğiz. Mide bulantısı vs hiç bir şeyim yok. Hamileliğie dair tek birşeyim var. Gece wc kalkmayan ben ya saat 2 de yada sabaha karşı 4 de kalkıyorum

Benim de dusuk tansiyonum 9-6 dolasiyom leyla gibi. Gozum karariyor fln. Dr aradim adam benim de tansiyon 9 6 bisi olmaz dedi

Kızlar ben şu ikili üçlü tarama testlerinden cok korkuyorum annem yaptırma bız yaptırmadık diyo şimdiden sardı korkusu saglıklı sekılde elımıze alsak bebeklerimizi

Kan ve idrar tahlili canim baya biseye bakiyolar senden de ister doktorun. Ben de bu sabah yaptirdim bakalim
Bakalım bi gideyim isteyecek mi. Öğreneli çok oldu bhcg dışında bişey yapılmadı
Valla benden vajınal kultur bıle alındı taa hamılelıgımı ogrendıgım hafta hpv testıne bıle baktılar
Olması gereken de o sanki. Belki kansızlık ya da pıhtılaşma var belki demir eksikliğim var.. bilinmeli bunlar
Kızlar ben şu ikili üçlü tarama testlerinden cok korkuyorum annem yaptırma bız yaptırmadık diyo şimdiden sardı korkusu saglıklı sekılde elımıze alsak bebeklerimizi
bebeğe bi zararı var mı ki, sadece kan ve ultrasonla olmuyor mu bunlar?

Evet canım ultrasonce kanla oluyo eger suphelenırlerse o zaman sıvı alınıyor O sıkıntılar yeter ama

Canım hayırlı olsun, peki bulantıların kacıncı haftada basladı, keseyi bebegi kalp atısı ne zaman gordun bilgilendirirsen sevinirim
ben çok erken öğrendim gebeliğimi 2-3 haftalık demişti dr. ama keseyi hemen gördü. Kalp atışını 6. haftada duyduk. Mide bulantım, halsizliğim 5.haftada başladı halen devam ediyor. Ağzımda acı acı tat, yediğim hiç bir şeyden zevk almıyorum.9. haftadayım kaldı 3 haftam daha... Ondan sonra normale dönücem inşallah :) İlk gebeliğimde de aynısı olmuştu

Evet canım ultrasonce kanla oluyo eger suphelenırlerse o zaman sıvı alınıyor O sıkıntılar yeter ama
O testler yanlış da çıkabiliyormuş bi de. Sakat denilip kürtaj önerilen bebekler sapasağlam doğabiliyor. Ama bi ihtimal varsa da kendini onun hayatını nasıl kolaylaştıracağına hazırlayacak vaktin de olur diye düşünüyorum..

Günaydın bugün bulantı vs hiç bir belirti olmayınca evham yapmaya başladım yalnuz değilim demek çok sevindim. Cuma kalp atışlarını duyarız inşallah. Hayırlı habwr alalım hepimşz

Evet canım kesın sonuc Vermediği gİbi yanıltabılİyormusta insallah sağlıklı doğarbebeklerimiz

Kızlar inşallah bende mart annesi olucam testlerim pozitif kan testinin sonucunu yarın alıcam acayip kasık ağrım var

Merhaba arkadaslar yas 37 son adet tarihi 10/06/2016 . Listeye beni de ekleyebilir misiniz. İkincu bebegim olcak insaAllah.
Herkwsi bebwgi hayirla saglikla dogsun insaAllah Rabbim hayirli guzel imurler versin onlara ve her daim korusun bebislerimizi. Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…