2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Inssllah canim.onceki hamileligimde kalp atisini duymak.icin gittigimde kurtaj demislerdio yuzden cok kokuyorrm insallah bu defa guzel olur her sey
Ne oldu ki kürtaj dediler? Kalbi mi atmiyordu? Bu sefer güzel olacak merak etme benimde ilk hamileliğim düşükler sonuçlandı. Sonra ilaya hamile kaldım. Şimdi yine hamileyim. Sen iste düşler yeter bir şekilde oluyor

Inssllah canim.onceki hamileligimde kalp atisini duymak.icin gittigimde kurtaj demislerdio yuzden cok kokuyorrm insallah bu defa guzel olur her sey
Bende 7+5 te bebegimin kalbi durdugu icin kaybetmistim seni o kadar iyi anliyorum ki. Aklim cikiyo bazen bisey olacak diye. Umarim bu sefer saglikli olur gebeligimiz ve evlatlarimizi aliriz kucagimiza.

Bende 7+5 te bebegimin kalbi durdugu icin kaybetmistim seni o kadar iyi anliyorum ki. Aklim cikiyo bazen bisey olacak diye. Umarim bu sefer saglikli olur gebeligimiz ve evlatlarimizi aliriz kucagimiza.
Kötü şeyler dusünmeyin. Haziran anneleri olarak hepimiz sağlıkla doğuracağız Bu yavrularımızı. İnanan güvenin düşleyin

Canim kalp atisini duymak.icin gitmistik o tarihe randevu vermisti doktorum problem yoktu ama kalbi atmiyo kurtaj dediler.o kadar agladim ki hastanede ve kimsem de yoktu esimden baska (rabbim bir daha yasatmasin

Canim kalp atisini duymak.icin gitmistik o tarihe randevu vermisti doktorum problem yoktu ama kalbi atmiyo kurtaj dediler.o kadar agladim ki hastanede ve kimsem de yoktu esimden baska (rabbim bir daha yasatmasin
Çok üzüldüm. Bir daha yaşamaman dileğiyle. Bu sefer güzel olacak herşey

Kizlar ben bi sey sorcam.yarin kadin dogum a gidecegm de bogazlarim cok agriyo ve grip ates var bunun icin kadin dogumcu yardimci olur mu yoksa kulak burun bogaz a mi gitmeliyim

Kizlar ben bi sey sorcam.yarin kadin dogum a gidecegm de bogazlarim cok agriyo ve grip ates var bunun icin kadin dogumcu yardimci olur mu yoksa kulak burun bogaz a mi gitmeliyim
Can'ım hamilelikte ateşinin çıkmaması lazım. Kaç derece ateşin? Eğer yüksek ise bi parol iç boğaların ağrıyorsa da bi bardak demleme ıhlamur içebilirsin. Kadın Doğum uzmanı muhtemelen bi doktora görün ilaçlarını bana söyle diyecek ona göre hareket edersin önce aile hekimime git baksın sonra bu bu ilaçları verdi kullanabilir miyim dersin ona göre bi yol çizersiniz

Can'ım hamilelikte ateşinin çıkmaması lazım. Kaç derece ateşin? Eğer yüksek ise bi parol iç boğaların ağrıyorsa da bi bardak demleme ıhlamur içebilirsin. Kadın Doğum uzmanı muhtemelen bi doktora görün ilaçlarını bana söyle diyecek ona göre hareket edersin önce aile hekimime git baksın sonra bu bu ilaçları verdi kullanabilir miyim dersin ona göre bi yol çizersiniz

Benim de sat 1 Eylül dü dün test yaptım net çift çizgi gördüm normalde hiç şaşmaz bir sonraki adetim sat den 5 gün önce olurdu o yüzden net çıkmış olabilir. Daha kan tahlili yaptırmadım ilk hamileliğim de de böyle olmustu oğlum şimdi 4 yaşını bitirdi. Kısmetse 8 Haziran doğum görünüyor ilki sezaryen olduğu için Mayıs sonu da olabilir darısı olmayanların başına. Bu arada 3.aydan sonra oldu ilk hamileliğim ilk denemede olmustu hemen olacak diye bir şey yokmus ilkinde hemen olunca bunda bir şaşırdık ama allahın takdiri. Önemli olan sabır ve stressiz olmak. Allah hayırlısını versin diyerek beklemek

Aynen öyle. Bizimde ilki 2. Ayda olmuştu. Bu hamileliğim için aylardır uğraşıyoruz. Emeğe korumaz dediler süt koruyormuş beni. Süt bittiği an hamile kaldım. Buda oldukca zayıf olduğum için sanırım. Hem çok zayıfım hem emzirdigim doğamazsın yeni bir hamilelik fazla gelecekti korudu beni. Doktorum böyle söylemişti. Hoşgeldin sende aramıza. Bu arada benimde sezeryan ama bu doğumu normal düşünüyorum. Doktorumla hamilelik öncesinde görüşmüştüm ok denişti. Bu hamileliğim benim baya bir geç olunca ben hatta artık hamile kalmayacağımı falan düşünmüştüm hatta biraz daha olmazsa tupbebek olaylarına falan girelim artık diyecektim eşime. O kadar çok inanmışım ki kısır olma ihtimalime bu bebek şimdi can gibi geldi bana

Oyy aslında benim de hiç umudum yok bu ay yumurtlama gününden bir 12 saat önce tek ilişki oldu ama belli mi olur dediğin gibi oluşuma kardeş gelsin inşallah bu ay
Heyecanla bekliyoruz sizleri haziran annelerinin içine

Hanimlar herkese selamlar. Daha once bi kaybim oldugu icin erken olmasina ragmen (4+4)doktorumla gorusmeye gittim. Ben gorunmeyecegini dusundum ama kasiktan ultrasonla 2mm miniminnacik bi kesecik gorundu :) Kismetse 2 hafta sonra kalp atislarini gormemis gerekiyormus. Insallah miniklerimiz saglikla buyur. Normalde karamsardim ama bugun o nokta kadar keseyi gorunce icim kipir kipir oldu :)

Merhaba. Sizde hoşgeldin aramıza. Sağlıkla alalım kucağımıza. Son adet tarihi ne zamandi senin peki?

Masallah canim darisi bana insallah..son regl tarihin neydi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…