2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Mrb kizlar benim cuma kan degerim 206 idi.dun verdim.tekrar kan 1021 cikmis.normal di mi bu durum.sali doktora gitcem nasipse keseyi gormek icin

Bence normal. İlk hamileliğimde benim de 529 çıkmıştı. Şimdi 2624 çıktı tabi. Katlandığına göre bir probnlem yok

Kızlar merhaba
dün gece gebe oldugumu öğrendim , kan değerim 551 çıktı. Hala şoktayım sanki herşey rüya gibi,Allahım keseyi görmeyi kalp atışını duymayı nasip etsin inş.

Bende şoktayım. Çok mutluyum çok heyecanlıyım. Hamile olmak çok güzel bir duygu

Bence normal. İlk hamileliğimde benim de 529 çıkmıştı. Şimdi 2624 çıktı tabi. Katlandığına göre bir probnlem yok

Bende şoktayım. Çok mutluyum çok heyecanlıyım. Hamile olmak çok güzel bir duygu
Kesinlikle kuzum ,kesinlikle Allahım sağlıklı bir hamilelik geçirmeyi nasip etsin

Umarım kuzum. Umarım sende biran önce aramıza katılırsın
Canım birşey sorcam sen kadın doğuma gittin mi ilk hamile oldugunu öğrendiğinde yoksa sadece kanmı verdin?
Ben yarın doktor rendavusu alıcaktım fakat hamile arkadasım 2 gün sonra tekrar kan var değerin 2 katına çıkması lazım şu an doktora gitsende birşet gözükmez dedi?
Kafam karıştı

Canım birşey sorcam sen kadın doğuma gittin mi ilk hamile oldugunu öğrendiğinde yoksa sadece kanmı verdin?
Ben yarın doktor rendavusu alıcaktım fakat hamile arkadasım 2 gün sonra tekrar kan var değerin 2 katına çıkması lazım şu an doktora gitsende birşet gözükmez dedi?
Kafam karıştı
Ben doktora gitmeyeceğim bu hamileliğimde hiç. Yurtdışında yaşayan Hollanda da yaşayan bir kuzenim var ve gitmemi tavsiye etmiyor. Hollanda da sadece acil bir durum varsa doktorlar çağırıyorlarmış onun dışında sadece iki kere ultrasona girilmesine izin veriyorlarmış. Bu sebeple sadece kan verdim. Çok acil bir durum olmazsa da doktora gitmeyi dusunmuyurum. Ama ilk hamileliğimden hatırlıyorum ki kese 4. Haftada gözükmüstu. Hatta doktor gözükmezse alttan bakacağını söylemişti. Ama gerek kalmadı ki alttan baktirmazdim zaten çok riskliymis.

Ben doktora gitmeyeceğim bu hamileliğimde hiç. Yurtdışında yaşayan Hollanda da yaşayan bir kuzenim var ve gitmemi tavsiye etmiyor. Hollanda da sadece acil bir durum varsa doktorlar çağırıyorlarmış onun dışında sadece iki kere ultrasona girilmesine izin veriyorlarmış. Bu sebeple sadece kan verdim. Çok acil bir durum olmazsa da doktora gitmeyi dusunmuyurum. Ama ilk hamileliğimden hatırlıyorum ki kese 4. Haftada gözükmüstu. Hatta doktor gözükmezse alttan bakacağını söylemişti. Ama gerek kalmadı ki alttan baktirmazdim zaten çok riskliymis.
Kuzum o zaman ben gitsem benim kesem gözükürmü ?
4+3 haftalık hamileyim hesaplara göre kan sonucum da 551 çıktı

Kuzum o zaman ben gitsem benim kesem gözükürmü ?
4+3 haftalık hamileyim hesaplara göre kan sonucum da 551 çıktı
Bence gözükür. Ben 4+6 haftalıkken gitmiştim ilkinde gözükmüstu. 529 du ozaman gebeliğimde çıkan değerler. Yarına al bence yada 1 gün daha bekle. Değerin iyi bence yarın 1000 küsür olacak zaten. 800un üzerinde olduğunda gözüküyor diye biliyorum ben.

Bence gözükür. Ben 4+6 haftalıkken gitmiştim ilkinde gözükmüstu. 529 du ozaman gebeliğimde çıkan değerler. Yarına al bence yada 1 gün daha bekle. Değerin iyi bence yarın 1000 küsür olacak zaten. 800un üzerinde olduğunda gözüküyor diye biliyorum ben.
tamam canım çok teşekkür ederimm.

Bugün minik bebeğimi ve küçücük pıt pıt atan kalbini gördük. Dünyada bundan daha güzel bir duygu yaşamamıştım. Öyle duygulandım ki Allah isteyen herkese nasip etsin:anneadayı::KK200:
canımmm çok şükür. Darısı cümle bekleyenlere nasip olsun inş. gözün aydın <3

Bugün minik bebeğimi ve küçücük pıt pıt atan kalbini gördük. Dünyada bundan daha güzel bir duygu yaşamamıştım. Öyle duygulandım ki Allah isteyen herkese nasip etsin:anneadayı::KK200:
Hoşgeldin sende araimza ❤ bu güzel heyecanları birlikte yaşamak çok güzel oluyor

Normal canim cok guzel yukselmis. Insallah haftaya gittiginde gormus olursun kismetse :) Cok heyecanli yaa
Inssllah canim.onceki hamileligimde kalp atisini duymak.icin gittigimde kurtaj demislerdi:KK43:o yuzden cok kokuyorrm insallah bu defa guzel olur her sey

Selamun aleykum kizlar masaallah hamisler dolmus ne guzel herkes icin ayri ayri mutlu oluyorum okudukca bize de dua edin hamis anneler kisa zamanda bizde bu guzel duyguyu :KK200: :anne::anneadayı::KK36:

X