2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende yedi haftalık hamileyim çok şükür ilk çocuğum benimde ağrılarım oluyor baktığım kadarı ile yerleşke ağrısı ve rahim genişliyormuş o yüzden ilk zamanlar ağrı olurmuş

Kızlar 5+3 olucam yarın. Sabah randevu var keseye bakacak Dr. Sizce görünme ihtimali nedir ? ( Pazartesi beta hcg 1358 di )

Kan sulandirici igne kullanan arkadaslar bi sey sorcaktim da.ben onceki.hamileligimde.clexane 0.4 luk kullanyodum.simdiki.doktorum hibor 3500 diye bi igne yazdi bunu kullancam artik.bilgisi olan var mi. Hamgisi.daha iyi ya da risksiz filan
Canım diger forum sayfalarında bu iğneyi kullananları görmüştüm , istersen bir göz at

Oncelikle tebrik ederim hayirli olsun ben 4+5 te gitmistim gozukmedi dun 5+2 idi gorduk cok şukur ama vajinal ultrasyon ile cnm
canim hayirli olsun bebisin.vajinal ultrasonda ince cubuk gibi olan bi aletle bakiyolar dimi:110: hani yumurtalara bakarken kullandigi cubukmu

Kızlar bende bugün çok ağrı çektim. Normal mi bu kadar ağrı.. ben haftaya doktora gidecektim ama yarın gitsem mi diyorum.. sabah kasıklar ağrıyordu.. aksam da belim başladı...
Kızlar bende bugün çok ağrı çektim. Normal mi bu kadar ağrı.. ben haftaya doktora gidecektim ama yarın gitsem mi diyorum.. sabah kasıklar ağrıyordu.. aksam da belim başladı...

Benim 3 gündür öyle

Bende yedi haftalık hamileyim çok şükür ilk çocuğum benimde ağrılarım oluyor baktığım kadarı ile yerleşke ağrısı ve rahim genişliyormuş o yüzden ilk zamanlar ağrı olurmuş
Kizlar aynen bnmde coo agrim var
Dun gecede belim agridi durdu
Gun icinde de kasiklarim cok agriyir
Oglumdada agriyordu ancak bu kadar siddetlimiydi hatirlamiyrm
Bugun randevum var
Dr sorucam
Burayada yazarim

canim hayirli olsun bebisin.vajinal ultrasonda ince cubuk gibi olan bi aletle bakiyolar dimi:110: hani yumurtalara bakarken kullandigi cubukmu
Cnm erkende alttan ama bes haftayi gectiyse yukaridan bakiodu bnm dr
Bugun 5+1 gidicem
Bakalim sonucunu yazarim

Yaşları yakın olacağı için mutlu oldum aslında. Benim kardeşimle aramda 10 yaş var, hiç anlaşamayız.
Ve neyseki normal Doğum yaptım. Sezeryan olmuş olsaydım daha çok üzülürdüm şimdi.

Cuma tekrar
Guzelbi haber bucnm
Allahin bir mucizesi:)
Ama snein icin cok zor olucak
Hani uzulmesi gerekiyorsa o kisi sensin:)

Merhaba hanimlar Rabbim nasip ederse bende haziran annesi olacağım yarın doktora gideceğim keseyi görmek için inşallah kalp atışlarınida görürüm siz kaçıncı haftada gormustunuz
Hayirli olsun cnm
5 haftadan sonra gozukur cnm
Ama tabi dollenmenin gec olmadigi varsayimi ile

Canım anlıyorum seni... Bende son takatimle bir çırpıda toplayıp yatıyorum,Çamaşırlar askıda toplanacak ütü bir dünya olmuş yeni yıkanacak çamaşırlar var
Of yaaa offf :bicak::temizlik::confused:
Ayni durumdayim ya
Dun cok agrim vardi yattin sadece
Kuzumun bakimini da babasi yapti sagolsun
Onunla birlikte uyumusum
(23 aylik oglum var)

Kizlar az once kalktim tuvalete gittim ic camasirima baktim bisi yok diye sevinirken tuvalet kagidina acik pembemsi icinde kahverengilik olan kan bulasti baya fazlaydi regl mi oluyorum acaba dun bel agrim oldu yattim dinlendim ama sanirim kimyasal gebelik geciriyorum yerlesme kanamasi bu kadar cok olurmuydu yarim pecete geldi neredeyse

Kızlar merhaba :-)
Bende kesemi gördüm çok şükür 5+5 günlükmüş beybisiiiii :-)
31 Ekimde kalp atışını duyacağız inşallah.
Vajinal ultrasonda gözüktü ama karından gözükmedi. Su falan içmiştim burada okumuştum mesane dolu olsun yazılmıştı ama doktor tuvaletin ve gazın var göremiyoruz dedi :emir_bebek::eek:
Hayirli olsun cnm senin sat ne zaman

Kizlar az once kalktim tuvalete gittim ic camasirima baktim bisi yok diye sevinirken tuvalet kagidina acik pembemsi icinde kahverengilik olan kan bulasti baya fazlaydi regl mi oluyorum acaba dun bel agrim oldu yattim dinlendim ama sanirim kimyasal gebelik geciriyorum yerlesme kanamasi bu kadar cok olurmuydu yarim pecete geldi neredeyse
Bence hemen doktora git ihmal etme

X