2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ev o kadar dagilmisti ki. Gelen ilk enerjiyle kalkip ortaligi topladim. Maalesef ortalikta esya olunca ruhum daraliyor. Bu halsizlikle bile kalkip is yaptim

5 aylık bebeğim var. Plansız oldu bu. Eşimle de hiç ikinci çocuk konusunu konuşmamıştık daha erken diye.
Söylediğimde sevinmezse diye çekiniyorum

olur mu kuzum öyle? sıkma sakın canını. vardır bir hayrı. aradaki fark biraz az ama nasılsa ikinciyi her türlü istiyorsanız hayırlısı budur belki :)))

Sevinmezse kendi bilir sonucta tek basina yapmadin ya bu çocuğu

olur mu kuzum öyle? sıkma sakın canını. vardır bir hayrı. aradaki fark biraz az ama nasılsa ikinciyi her türlü istiyorsanız hayırlısı budur belki :)))

Yaşları yakın olacağı için mutlu oldum aslında. Benim kardeşimle aramda 10 yaş var, hiç anlaşamayız.
Ve neyseki normal Doğum yaptım. Sezeryan olmuş olsaydım daha çok üzülürdüm şimdi.

Cuma tekrar

Ev o kadar dagilmisti ki. Gelen ilk enerjiyle kalkip ortaligi topladim. Maalesef ortalikta esya olunca ruhum daraliyor. Bu halsizlikle bile kalkip is yaptim
Canım anlıyorum seni... Bende son takatimle bir çırpıda toplayıp yatıyorum,Çamaşırlar askıda toplanacak ütü bir dünya olmuş yeni yıkanacak çamaşırlar var
Of yaaa offf :bicak::temizlik::confused:

Hala ara ara bel agrilarim var canim korkuyorum ama bin sukur minigimin kalbi hala atiyo. Yaaa bi daha kanama leke falan gormeyelim insallah :KK43: su 3 ay bi gecsin de...
Amin canım.. Hepimiz bir atlatsak şu 3 aylık dönemi...
O zaman daha iyiy olsun diye bebişlerimiz hepinize benden süt kızlar :kahve::KK49:

Kızlar galiba bende dahilim bu gruba yarın kesinleşecek allah nasip ederse ilk resmimiz bu olsun şimdilik :nazar::KK200::nazar:

Eklentiler

• SmartSelectImage_2016-10-12-17-16-39.png
    SmartSelectImage_2016-10-12-17-16-39.png
    59,2 KB · Görüntüleme: 45
Aaa evet massallah canm insallah guzel haberi alıp sağlıkla kucağına almayı Rabbim nasip eder
amin cnm hepimizinkini inşallah allahım eli ayağı düzgün sağlıklı bebisler nasip etsin Rabbim

Hayirli olsuunn gunu benimle ayni olan biri geldi cok sevindim :KK49: hos geldiinn:KK200::nazar:

Saol tatlım ewet aynı gözüküyor naptin tahlil verdin mi Dr a gittin mi

Merhaba hanimlar Rabbim nasip ederse bende haziran annesi olacağım yarın doktora gideceğim keseyi görmek için inşallah kalp atışlarınida görürüm siz kaçıncı haftada gormustunuz
5+5te keseyi gordum bebis te coook kucuktu. Yarin gidicem 6+6 kalp atisi duyulur ins

Kanama gelmediği sürece bi de dayanilmsyacsk kadar çok sa gidebilirsin az olan ağrı normal kabul ediliyor cnm
Kızlar bende bugün çok ağrı çektim. Normal mi bu kadar ağrı.. ben haftaya doktora gidecektim ama yarın gitsem mi diyorum.. sabah kasıklar ağrıyordu.. aksam da belim başladı...

amin cnm hepimizinkini inşallah allahım eli ayağı düzgün sağlıklı bebisler nasip etsin Rabbim

Saol tatlım ewet aynı gözüküyor naptin tahlil verdin mi Dr a gittin mi
Bugun bat gunumdu canim dun kan verdim 80.6 cikti yarin tekrar kan verecegim insallah katlamistir deger :)sende yarin kan vereceksin sanırım?

X