2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benim agrilarim yoruldugum zaman artiyo sag kasigim resmen sanciyo kizimda hic agrimamisti sanırım hepimizin ikinci gebeligi daha zor geciyor halbuki ilkinde voleybol bile oynuyordum enerjim hic dusmemisti simdi nerde firsat bulunca yatiyorum

Saglik ocagindaki dr sanki uzmanda herseyi bilio mubarek :duduk:pat diye soyluolar herseyi, halbuki dese kontrollerini aksatma tahlilerinide yaptir fln dese, illa korkutcaklar cok patavazsizlar bence:bicak:
Kesinlikle katılıyorum canim ben zaten bi kayıp yasamistim yumusat biraz. Hani yogun falan olsa yine anlarim da bi yogunlugu da yok :)

Benim agrilarim yoruldugum zaman artiyo sag kasigim resmen sanciyo kizimda hic agrimamisti sanırım hepimizin ikinci gebeligi daha zor geciyor halbuki ilkinde voleybol bile oynuyordum enerjim hic dusmemisti simdi nerde firsat bulunca yatiyorum
Ayy evet aynen öyle. 28. Haftadan sonra plesanta da yaskanma başladı bende. Doktorum artık 1 saatten fazla yürümeyi kes demişti. Nerdee ben 36. Haftaya kadar günde 2 belki 2.5 saatyuruyus yapıyordum. Belki bilirsiniz istanbul kosuyolunda validebag korusu var orada. Doktorum kızmıştı bana sonunda yeter artık yollarda doguracaksin valla evinde otur kızım zaten plesantanda yaskanma var demişti. Şimdi ayağa kalkamıyorum. Evet ya bu ağrılar bende de var. Bazen geçiyor bazen yeniden başlıyor. Yatınca birşey yok ama mesela 10 dakikadan fazla ayakta durayım hemen ağrı başlıyor. Ne olacak böyle? Hep yatacak miyiz?

canım rahim ağrıları bende de başladı 3 gündür
doktora sordum dün
rahim bebeği aynı adet gibi atmaya çalışıyormuş yabancılıyormuş
benim adetlerim de çok sancılı geçerdi
lekelenme olmadıkça normal dedi
Vücudumuz nasıl da muazzam çalışıyor. Umarım bu zaferi bebeklerimiz galip gelecek :dua:

Kizlar eve simdi geldim ic camasirimda akinti vardi ama kahve tonunda oyle kopkoyu degil hep beyazdi simdi sutlu kahverengi gelmis sonra tuvaletimi yaptim silindim peceteye beyaz akinti icinde kan pihtisi geldi fotosunu cektim atayim mi ya simdi hamileler var ya buyuk degil minnacik bisi yoplu igne ucyndan birazcik buyuk bir kan pihtisi korkmalimiyim?
Ben senin yerinde olsam yarına randevu alır mutlaka giderim. Kan diyorsun sonuçta. Bende kahverengi akıntı geldi meğer düşük ihtimali varmış. İhmal etmemek gerek böyle şeyleri belki hiç birşey yoktur gerçekten de yerlesme kanamasidir. En azından ne olduğunu bilirsin ve için rahatlar

Kizlar az once baska bi doktora daha gittim farkli bi gozde gorsun diye. Allaha bin sukur minigimin kalbi atiyo hala. Diger doktor gibi bu da 3-4 gunluk bi gec dollenme var olabilir dedi. Ilaclara aynen devam tek sorun bel agrim var insallah kanamam tekrarlamaz
Ee süper bir haber bu. Ne guzel bak atlattiniz sizde. Umarım devamı olmayacak tüm bu yasadiklarimizin

Benim yoğun ağrılarım 3 gündür devam ediyor. İki gün önce doktora gittik birşey vermedi normal dedi ama çok ağrılı geçiyor işte zorlanıyorum. O yüzden yarın başka bir doktora gideceğiz. Hayırlısı..
Neden bu derece yoğun bir şekilde ağrıların var açaba? Sonucu bize de haber ver olur mu merak ederim ben

İyi akşamlar arkadaslar.bugun doktora gittim.6+5 günlügüm.çok şükür kalp atışlarını duyduk.2014 te düşügüm oldugu için doktor progestan,aspirin verdi.her ihtimale karsı dedi.ayrıca 4 cmlik kist varmış.zamanla kaybolur sorun edilecek bişey deil dedi.bir ay sonraya randewu verdi.zaman geçmez artık.bu arada adet olacakmışım gibi agrılarım var.doktor kisttendir gayet normal dedi
Ooo sizde baya büyüksünüz. Bizde bugün 7+0 olduk. Aramızda 5 gün var :) umarım kaybolur o kistler zamanla. Kaybolur da sende rahatlarsın arkadaşım

Neden bu derece yoğun bir şekilde ağrıların var açaba? Sonucu bize de haber ver olur mu merak ederim ben

Ooo sizde baya büyüksünüz. Bizde bugün 7+0 olduk. Aramızda 5 gün var :) umarım kaybolur o kistler zamanla. Kaybolur da sende rahatlarsın arkadaşım

Bilmiyorum ama neredeyse hiç geçmiyor arada azalıyor ama hiç yok olmuyor. Günde 3 4 kere de çok çok ciddi bir şekilde kıvrandırıyor. İlk gittiğim doktor hiçbir şey yok dedi yolladı. Hiç içime sinmedi. O yüzden yarın başkasına gidelim dedim :KK34:

Kızlar merhaba :-)
Bende kesemi gördüm çok şükür 5+5 günlükmüş beybisiiiii :-)
31 Ekimde kalp atışını duyacağız inşallah.
Vajinal ultrasonda gözüktü ama karından gözükmedi. Su falan içmiştim burada okumuştum mesane dolu olsun yazılmıştı ama doktor tuvaletin ve gazın var göremiyoruz dedi :emir_bebek::eek:

Kızlar merhaba :-)
Bende kesemi gördüm çok şükür 5+5 günlükmüş beybisiiiii :-)
31 Ekimde kalp atışını duyacağız inşallah.
Vajinal ultrasonda gözüktü ama karından gözükmedi. Su falan içmiştim burada okumuştum mesane dolu olsun yazılmıştı ama doktor tuvaletin ve gazın var göremiyoruz dedi :emir_bebek::eek:

Hoşgeldin :))) Tebrikler kuzum!

İyi akşamlar arkadaslar.bugun doktora gittim.6+5 günlügüm.çok şükür kalp atışlarını duyduk.2014 te düşügüm oldugu için doktor progestan,aspirin verdi.her ihtimale karsı dedi.ayrıca 4 cmlik kist varmış.zamanla kaybolur sorun edilecek bişey deil dedi.bir ay sonraya randewu verdi.zaman geçmez artık.bu arada adet olacakmışım gibi agrılarım var.doktor kisttendir gayet normal dedi
Canim sanirim bende de olusmus kist.zamanla kaybolur dedi bana da.ama yine de dinlen dedi bol bol..bebisin boyu ne kadar yaziyo canim crl yazan ksim kagitta:KK66:

Kan sulandirici igne kullanan arkadaslar bi sey sorcaktim da.ben onceki.hamileligimde.clexane 0.4 luk kullanyodum.simdiki.doktorum hibor 3500 diye bi igne yazdi bunu kullancam artik.bilgisi olan var mi. Hamgisi.daha iyi ya da risksiz filan

X