2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben bugün soracağım doktora rezeneyi. Her bitki çayı içilmez tabi ama muhakkak içebileceklerimiz vardır

Ben Tekirdağdayım
Var mı buralardan birileri?

O kadar yeni arkadaş katıldı aramıza. Hiç antalyadan yok mi yahu :) bir Antalyalı bulsam iyidi :)

Agustos son adet olanlar Mayıs anneleri oluyorlar neden haziran annelerine yer almış yanlışlık var galiba

Kizlar 6+4 deyim.lekelenmeden dolayi gitcem doktora.nasipse saglikliysa kalp atisini da duyabilir miyim ki.normalde 20 ekim e randevu vermisti.doktor
Güzel şeyler duyarsın işşallah canım dün bende lekelenmeler için dr gittim ve kalp sesi duyuldu şkürler olsun

Kizima pepee yi actim uzandi izliyor vicdan azabi cekiyorum ama gercekten onunla oynayacak enerjim yok. Yataklar bile duruyor toplamadim. Hic bu kadar cok halsiz olmamistim. Basim da dönüyor

Kizima pepee yi actim uzandi izliyor vicdan azabi cekiyorum ama gercekten onunla oynayacak enerjim yok. Yataklar bile duruyor toplamadim. Hic bu kadar cok halsiz olmamistim. Basim da dönüyor

Bol su içiyormusun? gerçekten enerji veriyor.Biraz da keçiboynuzu pekmezi buda enerji verir.

Su iciyorum ama yeterli mi bilemiyorum. Pekmez yiyemem hayatta ya..
Soğuk sıkım keçi boynuzu pekmezi baya iyi geliyor birazda tahinle karistirirsan çok iyi olur . Bende halsizim ama seninki kadar değil. Sanırım pekmez ve tahine borcluyum bu durumu. Ekorganikten alıyorum ben. Hemde organik

Ben ilk gebeliğimde gittiğim doktora gideyim diyorum. Tek kelimeyle harika bir kadın. Soranlara tavsiye ederim.
Bu arada kan sonucumu aldım. Bugün adetim 1 gün geçti. Hcg değerim 458

Canim ben yenimahalle de lina da mine hanim var ona.gidiyorum.

Mine kermalli mi?

Merhabaaa Bende aranıza katılmak isterim kızlar.2. gebeliğim çok şükür Rabbime bir kızım var 4 yaşında.Geçen hafta da 2.ye hamile olduğumu öğrendim.

Hayırlı olsun. Benim de bir kızım var.

merhaba kızlar,
bende aranıza yeni katıldım, 6+5'iz bugün İstanbul Avrupa yakasında önereceğiniz doktor varmıdır

Hoşgeldin

Bende ayni durumdayim. Eşim simdiden başladın ben vazgectim çocuk istemiyorum diyor ama hakikaten naz yapmıyorum diyorum

Bende cok halsizim hava cok guzel disari cikmak istiyorum ama nerdee. Bu arada biri sat agustos olanlar mayis annesi olmasi lazm yazmis. Benmde sat 20 agustos ama gec dollenme suan tahmini tarihim 1 haziran gosteriyor. Yuksek ihtimalle bu grupta ilk ben dogum yapicam ama nasip tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…