2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Dr mine annemin arkadaşının kızı. Ama annesi kışın vefat etti.
Nasıl 2 tane? Gerçekten mi?
İki kalp atımı mı yani? Sağlıkla gelsinler
Cok iyi bir.doktor masallah gercekten..evet ikiz canim iki ayri kese iki kalp atisi:)karindan bakinca.goremedi cok korktum yine.idrarini bosalt gel alttan bakalim dedi.hamdolsun ikiside canli dedi.2.5 mm ciklermis.daha.cok.minik
Haftaya.tekrar randevu verdi.insallah sıkıntı çıkmaz

Kizlar bem hastaneden geldim.hamdolsun.sikinti yok veeee 2 tane imis bebislerimmmm:)
Yaaa inanmıyorum :) meğer boşu boşuna strese girmişsin. İki tane bebek he ne güzel bir şey ya :) sağlıkla kucağına al insallh ikisinde. İnanilmaz mutlu oldum senin adına :)

Yaaa inanmıyorum :) meğer boşu boşuna strese girmişsin. İki tane bebek he ne güzel bir şey ya :) sağlıkla kucağına al insallh ikisinde. İnanilmaz mutlu oldum senin adına :)
Cokkkk sagol canim.benimmmm:) hepimiz saglikla kucagimiza alalim.insallahhhh..once goremedi.cok korktum ama.alttan bakinca gordu.2.5 mm ciklermisss.daha.minicik
Duyamadik.kalp atisini ama.gorduk.ikiside canli dedi.haftaya tekrar gitcem.leke.icin de progestan verdi canim.bolll bol.dinlen dedi

Ayyyyy ne tatli yaaaa hayirli ugurlu olsuuun. Kalp atislarini da gormussun kuzum hayirli ugurlu olsuuun ay cok duygulandim
Allah razi olsunnn canimmm bende cok duygulandim esim de gelmisti.bu defa nasip olur insallah hepimizin bebisleri.rabbim.herkese hayirli.saglikli evlatlar versinnn.her zaman burdakiler de dualatimda namazlarimda.artik hep aklimdasiniz

Allah razi olsunnn canimmm bende cok duygulandim esim de gelmisti.bu defa nasip olur insallah hepimizin bebisleri.rabbim.herkese hayirli.saglikli evlatlar versinnn.her zaman burdakiler de dualatimda namazlarimda.artik hep aklimdasiniz
darısı ben gibi bekleyenlere olsun inşallah hayırlısı olsun çok sevindimdualarında banada yer ver canım

Canim ilk 206 idi adetima.vardi.daha.sonra.keseyi.gorduk.tek.kese.idi.bu hafta gittik.2 tane.doktor dedi.sonradan da.olusabilir veya.bolunmede olabilir.veya gormemis de olabilirz dedi
Anladim canim gecikmeden once yine yuksek belli oluyo benim ikiz degildir ya beta adetten once 80 cikti :) ayy maşallah size bir bedende uc kalp atiyo Allah tamamina erdirsin insallah :)

Canim benim yaa sagolasin, Rabbim hayirlisiyla saglikla versin evlatlarimizi bize. Ay inan nasil sevindim bilemezsin masallaaah :)

Cok sevindim canım senin adına. Umarım herşey güzel ilerler hiç sıkıntı yasamazsin

amin canım Allah razı olsun
İnşallah hepimiz için
hepimiz aynı umutlarla aynı heyecan aynı endişelerle buradayız
bu arada sen nasıl oldun....? geçti mi akıntılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…