2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
İnşallah olmaz canım.
Bende de mide yanması var ama süt içince geçiyor.

evet benim dr da dedi ballı süt iyi gelirmiş mide yanmasına o çok fena bilirim.Mide yanması yokta bende acayip gaz var yahu ilk gebeliktede böyleydi kızım gaz bombası gibi doğmuştu 4 ay ne çekmiştik :)

Merhabaaa Bende aranıza katılmak isterim kızlar.2. gebeliğim çok şükür Rabbime bir kızım var 4 yaşında.Geçen hafta da 2.ye hamile olduğumu öğrendim.
Merhaba sende hoşgeldin aramiza. Benimde 2. Gebeliğim 24 aylık bir kızım var.

evet benim dr da dedi ballı süt iyi gelirmiş mide yanmasına o çok fena bilirim.Mide yanması yokta bende acayip gaz var yahu ilk gebeliktede böyleydi kızım gaz bombası gibi doğmuştu 4 ay ne çekmiştik :)
Offf gaz bende de var sorma..
Birine gidip uzun süre oturamıyorum sırf bu yüzden...
Rezene içsek olur mu acaba?

Merhaba sende hoşgeldin aramiza. Benimde 2. Gebeliğim 24 aylık bir kızım var.

MaşAllah Rabbim kötü günlerini göstermesin.En büyük aşk bunlar vallahi.
Benim ki de kız bakalım şimdi ki geleceklerin cinsiyetleri ne olacak.Tabi ki en önce sağlıklı doğsunlarda :)

Offf gaz bende de var sorma..
Birine gidip uzun süre oturamıyorum sırf bu yüzden...
Rezene içsek olur mu acaba?

Dr sormadan sakın içme kimi bitki çayları çok zararlıymış.Ben gaz ilacı istedim 12. haftadan sonra tekrar bakalım devam ediyorsa ozaman vereceğim dedi.
D vitaminimde eksikmiş benım onuda 12.haftada verecekmiş.

Bu arada kızlar ben istanbul beykozdanım.İLk doğumumu ümraniyede ki atlas hastanesinde yapmıştım.Dr um Tülin Eroğlu Elmas çok memnundum.Tekrar ona gideyim dedim ayrılmış pendikte bir hastaneye gitmiş.E benım evın oradan pendık çok uzak.Bende çamlıca erdeme başladım Tülay Kaya çok tatlı herşeyi anlatan bir bayan çıktı.
Sizler nereden hangi dr a gidiyorsunuz?

Bende günde 3 kere alıyorum. Ama bu ilaca bağımlı mi olacağım şimdi ben? Ya ilaç bittikten sonra yine başlarsa kanama?
Canim bazen progesteron degeri dustugunden kanama olabiliyormus. Progestan da bebegin tutunmasini desteklemek icin eger saglikliysa. 13.haftada kesiliyor diye biliyorum ben. Doktorum bana 10 gun kadar her gun igne ve vajinal jel kullanicaz sonra duruma gore yavas yavas azaltarak 3.ayin sonunda birakicaz dedi saglikla devam ederse. O yuzden sonuna kadar boyle gitmeyecek icin rahat olsun

Ben kozyataginda central hospital başak sel'e gidiorum memnunum suana kadar

Bende yapiyorum igneyi canim gobekten.tamamen enjektoru bosaltinca otomatikmen igne geri çekilyo benim kullandigim igne clexane.siz ne kullanyosunuz.bir de coraspin aliyo musunuz.ben igneye baslayinca doktor kesti coraspin i..
Benimde oyle canim coraspin yok sadece clexane 0.4 ml kullaniyorum her gun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…