2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende yapiyorum igneyi canim gobekten.tamamen enjektoru bosaltinca otomatikmen igne geri çekilyo benim kullandigim igne clexane.siz ne kullanyosunuz.bir de coraspin aliyo musunuz.ben igneye baslayinca doktor kesti coraspin i..
aynı igneyi kullanıyoruz canım evet igne sonuna kadar gelince otomatik atıyor coraspini 3 aydan sora kullnıcakmışım

Folbiol çok yetersiz ki canım. 5 mg folik asit var onda.
Folio ya da folic trio kullanacaksın. Bebek isteyenlere onlardan veriyorlar. B12 ve iyotta var onlarda. Folbiol pek işe yaramıyor..
İlk hamileliğimde folbiol kullanmıştım doktor da devam ettirmişti değiştirmemişti.Buseferde hamilelik düşünce baktım hala piyasada var onu alayım dedim.Ama geçen yılları unuttuk tabi yeni ilaçlar yenilikler ozaman onlardan birini alayım doktora gidene kadar.Çok teşekkürler..

Canım çok üzüldüm..
İnşallah güzel haberler alırsın..

canım sen ne kadar sonra hamile kaldın ?

Kizlar 6+4 deyim.lekelenmeden dolayi gitcem doktora.nasipse saglikliysa kalp atisini da duyabilir miyim ki.normalde 20 ekim e randevu vermisti.doktor
Canım duyma ihtimalinde var duymama ihtimalinde var. Duyamazsan bir dahaki randevuya duyarsın sanırım. Ben ilk 6+6 ken duydum yavrumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…