2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba haziran anneleri.. ben de bir haziran annesi olacağım inşallah.. henüz cinsiyet öğrenmedik. Arada ağrılar ya da akıntı olabiliyor ve bunlar sürekli panik hali yaratabiliyor ama yine de ultrasona girip bebeginizin kollarını ayaklarını görünce herşey geçiyor ta ki bir dahaki kontrole kadar.. allah hepimize evlatlarımızı sağ sağlim versin inşallah.. Ben de geldim araniza..

Allah razı olsun canım benim inşallah doğurduğumuz günleri de paylaşırız.İsim düşündünüz mü siz? Benim aklıma hiçbişey gelmiyor genellikle kız ismi vardı aklımda erkek olunca zorlanacak gibiyim

Çok geçmiş olsun öncelikle.Benim arkadaşımın bebeğinin de kalbinde gördüler ve o da çok üzüldü ama bazı kistler bebek büyüdükçe kaybolur demişlerdi ve gerçekten onunki de bi sonraki kontrolde geçmişti.İnşallah senin de öyle olur arkadaşım daha çok küçük büyüdükçe düzelir inşallah

canım ben de aynı durumdayım yiyorum yiyorum doymuyorum
iyice obur birşey oldum

Tebrikler
Bu sene erkek senesi, ben baştan haziran ayının kız olacağını düşünüyordum ama bakıyorum maşallah her keste erkek
Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin

Aleykum selam. Ben 16.haftanın içindeyim ama daha doğru düzgün bi hareket hissetmedim ara sıra dalga gibi bişey hissediyorum ama çok hafif. Gönlünüzü ferah tutun bebiş iyidir iyi
Bir sonraki randevun ne zaman? İstanbulda mısn?

Ben de çok yiyenlerdenim :)))
Doymuyorum.. balık yağını içebilirsin bi sakıncası yok ben doktoruma sormuştum ve içiyorum 1-2 günde 1

Hoşgeldin
Aramızda panik yapmayan anne adayı yok zaten. Biraz daha sıkalım dişimizi. Ne kaldı doğuma 4-5 aycık

Hoşgeldin
Aramızda panik yapmayan anne adayı yok zaten. Biraz daha sıkalım dişimizi. Ne kaldı doğuma 4-5 aycık
Hosbulduk canim.. Ben öğrendiğim ilk haftalar evham kraliçesiydim zaten. Dış gebelik mi kimyasal mi kalbi atacak mi dur kanama var mi kosayim tuvalete. Vücudumu esnetmiyim bebis tutynuyo. Koşmayayım düşmeyeyim uzanmayayım Ilk trimester bitince rahatladim.. ama yine de can çıkmadan huy cikmiyo herşey küçük meleklerimiz için iyi olsunlar da

Hos geldin canim panik bizim gobek adimiz:) ilk cocugun mu hangi ildesin

Izmirliyim canim daha yeni ispartaya taşındık esimin işi dolayısıyla. Aynen ilk bebişim inşallah.. 27 yaşındayım 1 buçuk yıllık evliyim.. siz pekii
Hoşgeldin izmir güzeli hamişimiz
Isparta da yaşayacaksın demek.
Rabbim sağlık versin bebişlerimize
Ben de 1.5 yıl sayılır. Mayısta evlenmiştim
** 1.sayfada hamile tablomuz var , bilgilerini O onurumbenim e özel mesaj ile yazarsan sen de tablodaki yerini alırsın cnm

Sağol canim bilgilerimi gönderdim.
Evet ispartada yaşayacağım zaten burada okumuştum üniv. Yi o yüzden benim için zor olmadi.
Ben de ağustosta evlendim..
Inşallah beraber kucaklayalım bebislerimizii

MERHaba arkadaşlar;
12.haftadayım ikili test yapıldı sonucu bekliyorum.çatlakları önlemek için ne kullAnıyorsunuz?

Tebrikler
Bu sene erkek senesi, ben baştan haziran ayının kız olacağını düşünüyordum ama bakıyorum maşallah her keste erkek
Allah sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin
Amin canım benim sağlıkla gelsinlerde bende içimden erkek hissediodum ama aklıma getirmiodum kizsa hissedip üzülmesin diye sağlıkla gelsinlerde kız erkek farketmez ama bilmek çok güzelmis

Merhaba haziran anneleri :)

Benim gibi bebisim de haziranda dogacak insallah, cok heyecanliyim. Hayirlisiyla kucaklayalim hepimiz bebislerimizi insallah.
Bende ilk haftalar gibi yogun olmasa da hala bulantilar devam ediyor. Koku hassasiyeti, yorgunluk vs. ayni devam. Bakalim nasil devam edecek.
Hepinize sevgiler

Bu aralar geçer birseycigin kalmaz inşallah canim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…