2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bu arada ben ikili test yaptırmadım kızlar. Doktorum bana bıraktı ama sonuçları kesinlik ifade etmiyor dörtlüyü yaptırırsın dedi.

Izmirliyim canim daha yeni ispartaya taşındık esimin işi dolayısıyla. Aynen ilk bebişim inşallah.. 27 yaşındayım 1 buçuk yıllık evliyim.. siz pekii
Ben ankaradayim cnm ikinci cocugum olack insallah yaslarimiz da ayni :) gitgide cogaliyoruz ne guzel:anneadayı:

Kızlar bugunde yeni bir şeyle karşı karşıyayım genital bölgede sızlama oluyo ara ara yani ama 15 dk 20 dk 1 gelio gidio dün gittim doktora bişey yoktu yoktur herhalde rahim büyüyor diye dusunyrm ama benim gibi yasiyan varmı merak ediyorm

Kızlar bugunde yeni bir şeyle karşı karşıyayım genital bölgede sızlama oluyo ara ara yani ama 15 dk 20 dk 1 gelio gidio dün gittim doktora bişey yoktu yoktur herhalde rahim büyüyor diye dusunyrm ama benim gibi yasiyan varmı merak ediyorm

zonklama gibi mi bende de oluyor..
öyle uzun süreli değil 1-3 dk arası sonra geçiyor
yarın doktora gideceğim heyecandan unutmazsam sorarım
zira bebişi görünce soracağım herşey bir anda uçuveriyor

zonklama gibi mi bende de oluyor..
öyle uzun süreli değil 1-3 dk arası sonra geçiyor
yarın doktora gideceğim heyecandan unutmazsam sorarım
zira bebişi görünce soracağım herşey bir anda uçuveriyor
Aynen ole kısa süreli yaz bi kağıda ben yazdım da bu bugün oldu sorarsan çok makbule geçer bende öğrenmiş olarim:110:

Ben ankaradayim cnm ikinci cocugum olack insallah yaslarimiz da ayni :) gitgide cogaliyoruz ne guzel:anneadayı:
Tahmini doğum tarihlerimiz de aynı:KK19:.. cevremde hamile kimse yok ve o kadar çok isterdim ki hamile bir arkadaşım olsun burası imdadıma yetişti. Saatlerce gobusum ve bebişim hakkında konuşabileceğim insanlar olması çok güzel :halay:

Aynen ole kısa süreli yaz bi kağıda ben yazdım da bu bugün oldu sorarsan çok makbule geçer bende öğrenmiş olarim:110:

bende de oluyor inşallah canım unutmam
ikili tarama sonucum çıkacak o yüzden aklımdan çıkarsa kusura bakma
telefona not ettim ama oraya gidince heyecandan resmen tutuklaşıyorum
1 ay oldu görmeyeli..çok merak ediyorum bebeğimi
cinsiyet de kesinleşecek

Tahmini doğum tarihlerimiz de aynı:KK19:.. cevremde hamile kimse yok ve o kadar çok isterdim ki hamile bir arkadaşım olsun burası imdadıma yetişti. Saatlerce gobusum ve bebişim hakkında konuşabileceğim insanlar olması çok güzel :halay:
Aaaa evett ayniymis hepimizin dertleri birbirine benziyo insan yalniz olmadığını hissediyo burda iyi ki katildin aramiza:KK68:

bende de oluyor inşallah canım unutmam
ikili tarama sonucum çıkacak o yüzden aklımdan çıkarsa kusura bakma
telefona not ettim ama oraya gidince heyecandan resmen tutuklaşıyorum
1 ay oldu görmeyeli..çok merak ediyorum bebeğimi
cinsiyet de kesinleşecek
Hayirli haberlerle gel insallah bebegine onceden tahminde bulunmus muydu doktorun bakalim ne dicek cok heyecanli :)

Kızlar ben dayanamadım o tahterevalli beşiği aldım. Bir de Casual Solo diye bir markanın travel sistemini aldım. Hakkında bilgisi olan var mı?

Aleykum selam. Ben 16.haftanın içindeyim ama daha doğru düzgün bi hareket hissetmedim ara sıra dalga gibi bişey hissediyorum ama çok hafif. Gönlünüzü ferah tutun bebiş iyidir iyi :anneadayı::KK200:
Bir sonraki randevun ne zaman? İstanbulda mısn?
Bir sonraki randevum ocak 3 canim kırklarelindeyim ama istanbul a da geldim bikac defa doktor için tabi ilk fırsatta oradaki doktora tekrar gözükmeden için rahat etmeyecek ıns hepimiz hayirlisinla alırız kucağımiza cinsiyet belli mi bebişin ?

Mrb canim benim de 1 dusuk 1 kurtajim oldu malesef..o korkular bende de var hala..bu hamileligim de tedavi ile oldu.simdilik hersey yolunda hamdolsun.bgn16+1 im bende.onceki gun doktora gittim hareket hisstmeye basladin mi dedi.henuz yok dedim.normal dedi. 1 2 haftaya hissdersn dedi..dun hafif bir.kipirti hissttim sanirim:KK66: ama henuz hepimiz icin de erken canim endiselenme:KK66:
Canim ıns hayirlisinla alırız kucağımiza içimi rahatlatiyorsunuz Allah razi olsun bende tedavi olacaktım biraz erteleyecektim ama 28 ağustosta düşük yapmıştım 5 eylülde hamile kalmışım tekrar ve tam 11 hafta 2 günlükken öğrendim bebisimi vardır Rabbim in bir hikmeti

Bende de oluyor uzanıyorum hemen :KK39: banada rahim büyümesi gibi geliyor

rabbime emanetler canim.bende 1 bebegimi kaybettim.cok evhamliyim.bi ara mide bulantim gecmisti bebegime bisey oldu diye doktora kostum..dua etmekten ve sabirli olmaktam baska yapacagimiz bisey yok.rabbime emanet bebislerimiz.:dua::dua::dua:
Kiyamam canım bende göğüslerim yumuşadı diye soluğu doktorda almıştım Rabbim hayirlisinla kucağımiza almayı nasip etsin nasıl geçicek zaman böyle hic bilmiyorum

Hayirli haberlerle gel insallah bebegine onceden tahminde bulunmus muydu doktorun bakalim ne dicek cok heyecanli :)

Sağol canım inşallah
kız demişti canım ama bir daha ki gelişinde erkek de olabilir bu demişti
yani kesin değildi.12. haftaydı gittiğimde
şimdi yarını iple çekiyorum

X