2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Annisler selamünaleyküm öncelikle Rabbim hepimize evlatlarımızı sağ salim kucağımiza almayı nasip etsin
Sizlere bir sorum olucak 1 hafta oldu son kontrol cok şükür bebis iyi ama hareketleri hissetmek için erken mi hepimiz hemen hemen aynı haftalardayız ben 14+5 teyim bugün aranızda hareket hisseden oldu mu? 1 bebeğimin kalbi durdu 7 haftalıkken diğeri de 4 ya da 5 haftalık düştü cok korkuyorum cok evham yapıyorum bunu geç öğrendim 12 haftalıkken belki de daha iyi oldu ama hala engel olamıyorum kendime

Ayy canimm sükür iyii rahatlamissin sende bitmiss sükür iyi insallah bundan sonra daha iyi oluruz ,, evet detayli bir ultrason yapiyorlarmis insallah bakalim hersey yolunda simdilik,,,anladim canim insallah iyi gelirr zaten ikilide birsey cikmamis üclünün sonucuda iyi gelir,, amin insallah..hepimiz yavrularimizi sagsalim alalim kucagimiza.. Prensss Annesii Masallah

Gercekten cok uzuldum tutamıyorum kendimi ben dusunmeden yazdim ama bilerek beyinsiz denmek eskiklik denmek zoruma gitti ozur dilerim tekrardan
Kızlar konunun hepsini okuyamadım. Okuyorum ama daha fazla dayanamadım. Ne olmuş kız ben hepinizden çıtırım dediyse. Sizden biriniz de en küçük olsaydı sizde çıtırım diyebilirdiniz. Bence hata değil ama diyelim ki yanlış bir fikir beyan etti. Siz o insanı
HADDİNİZİ AŞARAK HAKARET EDEREK DALGA GEÇEREK mi eğitmeye çalışıyorsunız?

Valla kuzum bilmiyorum ki normal de bnm de çok akıntı olur ama ters gidin bise olduğunu düşünüyor musun sen

Bilmiyorum , hissetmiyorum kötü birşey olduğunu ama tedirgin oldum. Bugün ayaktaydım hep , belki o yüzden olabilir diye düşündüm , kokusuz , renksiz di . Eğer artmaz ve gelmezse bu gece, Pazartesi randevum var o zaman gideceğim , ama tekrar gece aynı şey olursa giderim acile , inşallah olmaz

Kızlar çok yiyorum ben ya bana noldu... Buarada bebişe babynest diktim çok tatlı oldu bütün gün onla uğraştım el emeği göz nuru kuzum sağlıkla yatar İnşallah... Aranızda balık yağı kullanan varmı acaba içsem bişey olurmu doktora sormayı unuttum

KıZlar okadar imreniyorum ki size....İnşallah hep böle düzgün gider herşey.benim bebeğime kist şüphesi var.10 hastalıktan denmişti... 2 hafta geçti başka doktora gittim oda kist gibi bişi var beyninde dedi.ama 16.haftayı beklicez dedi.çok kötüyüm.kendimi en zora alıştırmaya çalışıyorum ama olmuyor...

Canım geçmiş olsun.. üzüntünü anlıyorum ama birçok kist doğuma kadar geçiyormuş. Bir arkadaşımın çocuğu için de söylendi ama doktor geçebilir demiş. Ki gerçekten de doğduğunda kist yoktu. Icinı ferah tut. Inşallah allahım hayırlısıyla sağlıkla versin yavrunu kucağına. Sen artık annes in güçlü ol ki o da üzülmesin.

rabbime emanetler canim.bende 1 bebegimi kaybettim.cok evhamliyim.bi ara mide bulantim gecmisti bebegime bisey oldu diye doktora kostum..dua etmekten ve sabirli olmaktam baska yapacagimiz bisey yok.rabbime emanet bebislerimiz.

Benimde yoktu üç dört gündür baya bulanıyor merak ettim normal mi acaba diye. Bu aylarda geçer derler normalde
ben dün iki kere kustum malesef hiçbirşey kabul etmiyor midem. doktorum 16. haftada b hcg en yukarıya çıkar ve sonrasında inmeye başlar bulantılarda ondan sonra geçer dedi bakalım.

evet :) uyku düzenim oldukça bozuk. yani gece yarısı pat diye uyanıyorum sonra uyu uyuyabilirsen. sabah da çok erken kalkıyorum hemen tuvalete :))
Uyumak istiyorum ama kaçınca kaçıyor ıste.. her gece en az iki kez kalkıyorum her seferinde uyumak için seans düzenliyorum resmen. Ama yok.. bi de sırt üstü uyuduğumu fark edip uyanmalarim var 10 dk kendime soyleniyorum yan yatmaya hala alışamadım..

Mrb canim benim de 1 dusuk 1 kurtajim oldu malesef..o korkular bende de var hala..bu hamileligim de tedavi ile oldu.simdilik hersey yolunda hamdolsun.bgn16+1 im bende.onceki gun doktora gittim hareket hisstmeye basladin mi dedi.henuz yok dedim.normal dedi. 1 2 haftaya hissdersn dedi..dun hafif bir.kipirti hissttim sanirim ama henuz hepimiz icin de erken canim endiselenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…