2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bayanlar bir şey sormak istiyorum çok afedersiniz ama hamilelikte ishal sorunu yaşayanınız var mı acaba? Bebeğe bir etkisi olur mu doktora gitmeli miyim?

Bayanlar bir şey sormak istiyorum çok afedersiniz ama hamilelikte ishal sorunu yaşayanınız var mı acaba? Bebeğe bir etkisi olur mu doktora gitmeli miyim?

eğer uzun sürerse gitmelisin canım...
muz haşlanmış patates yoğurt yiyebilirsin..
bir de bol su içmen gerekiyor

Canim tam bilmeyerek söylüyorum ama kullandığin vitaminlerin yan etkiside olabilir bir ara bende de oldu ama bebek için bilmiyorum ama normalde bile uzun süren ishal su kaybına neden olduğu için zararlı bol bol su iç ve doktoruna danış istersen

eğer uzun sürerse gitmelisin canım...
muz haşlanmış patates yoğurt yiyebilirsin..
bir de bol su içmen gerekiyor
Teşekkür ederim canım sabahtan beri ağrıdan mahvoldum korkuyorum bebeğe etkisi olacak diye biraz daha sürerse gideyim o zaman tekrar sağol

Tamam canım teşekkür ederim

Çok teşekkür ederim canım...Amin inşallah dediğin gibi olur.Allah bütün hasta bebekleri sağlığına kavuştursun...

İçimden bir his geçecek diyor..inşallah öyle olur.çok teşekkür ederim canım

kızlar yarına randevu aldım 1 ay oldu bebeğimi görmeyeli
öyle heyecanlıyım ki anlatamam...
bir de ikili test sonucumu alacağım...
inşallah kötü birşey çıkmaz
Güzel haberler le gel inşallah çıkmaz içini ferah tut annesi gör bak nası büyümüş

ikili testte kötü birşey çıkınca arıyorlar diye biliyorum...

kızlar ev kötüydü abla var sağolsun temizliyor ama evde bende olunca dayanamayıp yardım ediyorum.
ilk defa belim ağrıdı...

abladan ilk ricam buzdolabını ve mutfağı temizlemesini istemek oldu.
biraz daha açabiliyorum sanki buzdolabını

Geçmiş olsun canım inş geçer inan doğana kadar bebeklerin vucufları çok değişiyor bol bol dua et inş hepimiz bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız

öyle mi...ben bunu bilmiyordum bak..o zaman içim biraz ferahlayabilir...

Anneler merhaba karnınız büyüdü mü? Ben normalde de kiloluyum anlayamıyorum eşim biraz karnın büyüdü dedi ama o benim her zamanki göbisim bence :)

Ben hic acamiyodum bi cay altlıgına biraz kahve koyup icine koydum 1 gün sonra o dolap kokusu gecmisti tavsiye ederim

Anneler merhaba karnınız büyüdü mü? Ben normalde de kiloluyum anlayamıyorum eşim biraz karnın büyüdü dedi ama o benim her zamanki göbisim bence :)
Benim özellikle gazdan dolayı gün içinde şişiyo :) ama biraz çıktı benim göbeğim baya bellii

Benim şiş ama sabah iniyor:) ztrn şişmesi için acelem yok sanırım daha da erken(12.hafta)
Evet çatlak önlemek için diğerleri ne kullanıyor?

Sabah elinizi karniniza koyunca rahminizi hissediyor musunuz ben bugün eşime dokundirttum bian panikledi elini çekti o ne diye soruyo :))))
Cnm rahim nasıl hissediliyor ilk kez duydum da merak ettim . Nereye koyuyorsun elini ?

.
Anneler büyüdü mü göbisleriniz ben normalde de kilolu olduğum için hiçbirşey anlayamıyorum : )
160 boyum. 62 kilo ile hamile kaldım. Şuan 62.5 kiloyum. Yani demek istediğim göbeğim vardı baştan beri. Amaaaaaa bugüne kadar ben de anlamıyordum Karnım çıktı mı vs diye. Geçen hafta hamile Taytı ve üstü almıştım. Bugün onları giydim, aynaya bakınca çok hoşuma gitti çünkü hamilelik karnımın çıktığına artık eminim. Eşim de tastikledi :) bu arada aldığım Taytı giyince inanılmaz rahat ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…