2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
istanbul'da olan arkadaşlar hafta sonu fuara gidecek var mı ? ben istiyordum ama muhtemelen şehir dışında olacağım.Ocak ayında da CNR da oluyormuş,ona giderim nasipse.

Kızlar bende ilk gebeligimde beyaz vazelin kullandm ailede yok diye rahatdim ama zayf hamile kalınca cok hafif catlagm oldu bunda kakao yağı ve bebe yağı kullanmaua başladım..

Bence 2 sinde çatlamadığı için bunda da çatlamaz diye umuyorum :) inşallah çatlamaz
Benim annemin de karnı harita gibi. Günümüz şartlarında olsaydı kesin sezaryen ile dünyaya gelmesi gerekirdi ablamın. Ablam ters dünyaya gelmiş, ve resmen ikiye katlanmış çıkarken annem hep anlatır ; çok zor doğurdum diye.

Bana 10 günde gelir dediler 1 gün erken geldi cevap. Allah'ın izniyle testin sonuçları da iyi gelecek. Benim de ense kalınlığına bakılmıştı. Doktor sağlıklı göründüğünü söylemişti. Cinsiyetini 11+2de gördük de doktor test sonucunu beklemek istedi. Şaşırmadım erkek olmasına.

Kızlar burada hepimizin hassas noktaları var, kayıplarımız, kürtajlarımız, zor günlerimiz olmuş.Alınganız
Gebelik zaten başlı başına duygusal bir dönem..
Her ne kadar haklı olsak da Birbirimizi kırmayalım.
Ne anlattığımızdan çok nasıl anlattığımız önemli..
En azından bebişlerin hatrı için daha ılımlı olabiliriz..

kizlar yarin ikili test sonucumu alcam.dua edin ne olur..yaptirdim ama simdi pismanim.rabbim nasip eder bi daha cocugum olursa yaptirmiycam.bosuna stres...

canım İnşallah sonucun iyi çıkar , ben de almadım daha randevuma 5 gün kaldı insan ister istemez stres yapıyor

Badem yağı susam yağı kayısı yağı kakao yağı kızlar bunları eşit oranda karıştırıp sürünce iyi geliyormuş...
da badem yağı tüylenme yapmaz mı acaba?

Tesekkur ederim cnm allah razi olsun gerçekten artik bir yazdigimi bin dusunucem bugun bana ders oldu ama allah yukarıda cok uzuldum

Cevap verenlerden biri olarak kompleksli denmesini haliyle uzerime alinmam gerekiyor sanirim ama tabi ki kisiligim hakkinda yazacaklariniz beni zerre kadar ilgilendirmez cunku umrumda degilsiniz. Burada cok guzel arkadasliklar kuruluyor ki benim de gorustugum insanlar var fakat onlar da dahil ki hepsini cok seviyorum kimse kisiligime yorum yapamaz. Bir annemiz de' bunu sana yazanlarin yasi senden buyuk' demis, evet haliyle yasimiz kucuk kiz kardesimizden buyuk onun yasinda olsaydık muhtemelen uslubunun dogru oldugunu dusunurduk ama belli bir olgunluga ulastigimiz icin zihnen ve ruhen bize yanlis geleni belirtmek istedik. Uzatmayalim diyen arkadaslar evet bence de uzatmayalim konu kapandiktan sonra kompleksiler uzatiyosunuz sıkılıyorum diyen sevgili anne adaylari olmasaydi uzamazdi zaten. Bu arada umrumda degilsiniz yazdigim icin neden buradasin diyecekler olacak eminim ona da simdiden cevap vereyim kisiler olarak umrumda olmazsiniz ama dunya uzerindeki dogurmus olsun olmasin butun annelere saygim sonsuz oldugu icin herkesin iyi olmasini isterim. Hepinize sevgiler saygilar

hergün mü sürüyosun canım ben başlamadım daha ya kesın çatır çatır çatlıcam
Hergün çatlak kremi sürüyorum gün aşırıda nemlendirici canım.

Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Bebeğin sağlıklıysa ki doktorlar moral düzeltmek için bu konuda kesinlikle kıvırmazlar üzülme. Benim tam 4 pedlik dolu dolu kanamam oldu. Hemde bardaktan boşanırcasına. Ama çok şükür bebeğim iyi. Progestan kullandım bende. Dkkat et yat dinlen.

Kimseyi bu konuda bireysel muhatap alacak kadar özel cevap yazma gereği duymuyorum.Evet kompleksli açıklamasını ben yaptım kimseyi itham etmedim sadece her türlü insn var bazısı hassas olduğu için bazısı da kompleksinden yapıyor dedim hala sözümun arkasindaym üzerine birileri alınacak diye düşüncemi yazmayacak değilim.dipnot:bu çok hassas insanların bi anne adayının üslubuyla bukadar dalga geçmesine de anlam veremedim

Maşallah canım...seninkide boyluymuş eşim ve sen uzun boylu musunuz

Hayirli haberler alirsin insallah kiz mi bebisin senin adina sevindim kiz istiyodun sren cok :)
Evet cnm kesin kız kukuşu var çok sevindim ama keseye baskı varmış Rahimde korkulacak bişey yok dedi ama önlem olarak progestan verdi.ona biraz canım sıkıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…