2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Cevap verenlerden biri olarak kompleksli denmesini haliyle uzerime alinmam gerekiyor sanirim ama tabi ki kisiligim hakkinda yazacaklariniz beni zerre kadar ilgilendirmez cunku umrumda degilsiniz. Burada cok guzel arkadasliklar kuruluyor ki benim de gorustugum insanlar var fakat onlar da dahil ki hepsini cok seviyorum kimse kisiligime yorum yapamaz. Bir annemiz de' bunu sana yazanlarin yasi senden buyuk' demis, evet haliyle yasimiz kucuk kiz kardesimizden buyuk onun yasinda olsaydık muhtemelen uslubunun dogru oldugunu dusunurduk ama belli bir olgunluga ulastigimiz icin zihnen ve ruhen bize yanlis geleni belirtmek istedik. Uzatmayalim diyen arkadaslar evet bence de uzatmayalim konu kapandiktan sonra kompleksiler uzatiyosunuz sıkılıyorum diyen sevgili anne adaylari olmasaydi uzamazdi zaten. Bu arada umrumda degilsiniz yazdigim icin neden buradasin diyecekler olacak eminim ona da simdiden cevap vereyim kisiler olarak umrumda olmazsiniz ama dunya uzerindeki dogurmus olsun olmasin butun annelere saygim sonsuz oldugu icin herkesin iyi olmasini isterim. Hepinize sevgiler saygilar
İşte belli bir olgunluğa erişmek o olgunluğa yakışır şekilde yorum yapmayı, uyarmayı ve eleştirmeyi bilmeyi gerektiriyor bence... benim bahsettiğim bu.

Benimkiler de erkek beni de yazsana listeye rica etsem :)
Yazdım canım.

Slm arkadaşlar ben bayagidir yazmiyodum ikili testte ense ölçümü 2.1 çıktı ve doktor çok moralim bozdu çok sukur tahlillerim temiz çıktı ama içime bi supe dustu sizce cokmu yüksek moralim çok bozuk surekli agliyorum
Canım risk grubunda değilse neden bu kadar moralini bozuyorsun?
Şüphen varsa riskli gebelikler uzmanı bul görüş canım

Bana 10 günde gelir dediler 1 gün erken geldi cevap. Allah'ın izniyle testin sonuçları da iyi gelecek. Benim de ense kalınlığına bakılmıştı. Doktor sağlıklı göründüğünü söylemişti. Cinsiyetini 11+2de gördük de doktor test sonucunu beklemek istedi. Şaşırmadım erkek olmasına.
Insallah canim, neden sasirmadim dedin merak ettim. Ilk hamilelik miydi senin?

Princess91 Princess91 bugun boyun ultrasu cekildim.tiroid nodulleri varmis ama doktor onemli bisey deil dedi.bir ay sonra gel dedi.takibe alicsz dedi

Bnm de noduller im var hatta biri 1 cm Dr doğum dan sonra biyopsi yaparız ama kötü bise çıkmaz bundan dedi içim rahat neden se hiç takmıyorum bu konuyu 16. Haftada bir daha gidecem endokrine

Ense kalınlığı herseyi normal çok şükür kasık ağrılarını önemsiyoruz kızlar bundan sonra benim kıza baskı varmış rahimde o yüzden ağrım fazla

Bizimkinin boyuna doktor çok şaşırdı da o yüzden merak ettim ama siz bayağı uzunmuşsunuz ben 170 eşim 178 ççocuk 6.37 cinsiyet tahmin etti mi doktor benim ki bir ay sonra dedi
Anladim, normal aslinda bu boylar bu haftaya göre diye biliyorum ama, uzun olur bence bizim cocuklar siz de kisa degilsiniz :) Burada 14. haftadan önce tahmin etmiyor doktorlar. Ben de sormadim. Haftaya zaten %100 olarak ögrenecegiz bu yaptirdigim test sonucunda :)

Merhaba arkadaslar birsey sorucam banada yardımcı olursanız cok sevnirim 1hafta önce akıntım basladı bazen su gibi bazen peynırımsi gibi akıyor 28 günde bir adet oluyorum dün yada bugun olmam lazımdı gecen ay 15kasımda oldum bugun ayın 15 hala olmadım ve akıntım devam ediyor goguslerım şiş sizce hamile olablrmym cevap verirseniz cok mutlu olurum

Merhaba arkadaslar birsey sorucam banada yardımcı olursanız cok sevnirim 1hafta önce akıntım basladı bazen su gibi bazen peynırımsi gibi akıyor 28 günde bir adet oluyorum dün yada bugun olmam lazımdı gecen ay 15kasımda oldum bugun ayın 15 hala olmadım ve akıntım devam ediyor goguslerım şiş sizce hamile olablrmym cevap verirseniz cok mutlu olurum
Idrar testi yapsana cnm

Evet olabilirsin cnm 2 gün sonra bi test yap inşaallah hamilesindir

Evet olabilirsin cnm 2 gün sonra bi test yap inşaallah hamilesindir

Hamile olan arkadaşlar size bi sorum olacak yardımcı olun lütfen. :dua:
İlişkiye girdik korunmasız bir şekilde. Lakin boşalma olmadı. Zevk suyu bulaşmış mıdır bilemiyorum. Zevk suyundan hamile kalınır mı?
Bir de; ilişkiden 2 hafta sonra adetim normal zamanında başladı fakat 2 gün erken bitti. Normalde 9-10 gün süren adetim 7-8 günde bitti. Bir sonraki adetim dün başlaması gerekiyordu fakat başlamadı. Bugünde başlayacağına dair hiçbir belirti yok. İlişkiye gireli tam 6 hafta oldu. Fakat hamilelikle de ilgili bir belirti yok. Sağlık ocağında rutin kan testini yaptırdım lh fsh olan hormanlarım normal. Bana bir fikir verecek olan var mı?:110:

Kızlar Ulker309 Ulker309 un isminin altında neden Üzgün yazıyor ve adı neden gri olmuş çok merak ettim :KK43: umarım forumu terk etmemiştir , bilen var mı hiç ?

X