2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Çatlak kremine başladınız mı kızlar? Aksatmayın bak çatlamayalım

ben bebek yağı kullanıyorum her banyodan sonra şimdilik yetiyor. kremi doktor önermedi nemli tut yeter dedi.

ben ilkinde o kadar nemlendirdim yine çatladı ama işin ilginci karnım şimdi büyüyüp gerildikçe çatlaklar gitti

Çatlak kremine başladınız mı kızlar? Aksatmayın bak çatlamayalım
bende bitkisel bir çatlak önleyici krem kullanıyorum.. şimdilik yeterli sanırım..
bu arada da bazı arkadaşlar zeytin yağı kullanıyorlarmış.. nasıl acaba? iyi geliyor mu?
ben bir kere kullanayım dedim, midem bulandı. vıcık vıcık.. pek hoşuma gitmedi..

Tabi şimdi çatlaklar gerildiği için yok gibi gözükür. Ben çatlak kremi + nemlendirici kullanıyorum. İnşallah çatlamam..

Günaydinlar, insallah. Benim de bugün ögleden sonra randevum var. Insallah güzel haberler veririz ikimiz de.
Merhaba dünyanın en tatlı hamişleri herkes bugün doktora gidiyor benimde saat 16.00 da doktorda kızımla randevum var bugün kan vericem 2 li test için hayirlisiyla inşaallah dua edin bize kizlar

Ben de dermokozmetik bir çatlak önleyici kullanıyorum ama onlar nemlendirmiyor onarıyor ya sadece bana yeterli gelmedi. Nemlendirici de kullanıyorum bu yüzden. Vücudumu kuru hissediyorum çok iyi geliyor nemlendirmek
Yağı vücudum sürmekle oldum olası sorunum var senin gibi yapamıyorum. Hemen emicek gidecek bitli gibi hissediyorum
Yapabilene ne mutlu

Bu arada seninde adın listede yok. Bilgilerini at ekleyelim

Tabi normal doğum tarihine göre, burada ki bayanların büyük bir çoğunluğu haziran ayı içerisinde doğum yapacaklar.. ama belli de olmaz.. bebek erkenden dünyaya gözlerini açmak ister, riskli durumlar olur, o zaman daha erken de doğum yapabilirsin. Bu risk hepimizde var..
Sanırım siz ikiz anne olduğunuz için, doktorunuz öyle demiştir...
Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin..

Ben alırken, hamileler kullanabilir. Vücudunu çatlatmaz demişti. İnanıp aldım. Süper değil, ama kötü de değil.. Şimdilik beni idare ediyor. Bu arada da 15 haftalığım.. Tabi 2 - 3 haftadan sonra belki de faydası olmayacak.. Yetmeyecek.Karnım da iyice çıkar..
Bazı arkadaşlar yağ kullanıyorlar.. Ben nedense o cıvıklığı sevmiyorum.. Sanırım bir arkadaş da yukarılar da, acı badem kremi önerdi.. Onu da araştırayım.. Belki faydası olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…