2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Büyümüş büyümüş de biraz tembel galiba kıpırdamadı doğru ense kalınlığını alamadı doktor ikili test yapamadı haliyle ama gayet sağlıklı dedi boyuda uzunmuş 6.37 cm[/
Büyümüş büyümüş de biraz tembel galiba kıpırdamadı doğru ense kalınlığını alamadı doktor ikili test yapamadı haliyle ama gayet sağlıklı dedi boyuda uzunmuş 6.37 cm

Maşallah boyu uzunmuş gerçekten:) canım girmeden çikolata falan yiyin diyorlar yedin mi sende ozaman hareketli oluyormuş bi de kız çocuğu çok hareketli olmaz demişlerdi o haftalarda hayırlısı olsun hakkında sağlığı iyiyse gerisinin hiç önemi yok:anneadayı:

O onurumbenim günaydın. Yeni liste, istatistik sonuçları, alışveriş listesi, kurs hakkında bilgiler falan mı yayınlamıştın? ilk sayfaya baktımda başka bir yerde galiba.. Kaçırdım yazdıklarını, yardımcı olur musun?
Tatlım yayınlıycam dedim onu bildiricem. Henüz hazırlıyorum kurs bilgileri için de mail bekliyorum halen gelmedi :-(

Kızlar bnmde ilk zorunlu sezeryandi genel oldum ama icimde kaldi bu sefer spinal istiyorum ama korkuyorumda ya igne yanlis yapilirsa die bas agrisi filan onlari onemsemiyorum da ya bel agrim filan olursa spinal olan var mi yada olmayi dusunen
ben varim ilkini zorunlu spinal oldum iyiki oyle olmus diyorum cok iyi gecti hersey tabi biraz bel ve bas agrisi oldu ama 1 hafta sonra tamamen gecti ignenin girisini hic hissetmedim bile ben

bende cinsiyet tahmininden hiç anlamam zaten 6.hissimde hiç kuvvetli değil. kendimi bile tahmin edemiyorum . geçen şunu anladım ben erkeğe karşı biraz ön yargılıyım sanırım ve bunu da bende yaratan kv. çünkü daha eltimin ilk çocuğundan beri erkek muhabbeti döndürmesi, erkek doğurmayan sanki anne değilmiş gibi saçma muhabbetlere girmesi bide tüm bunlara rağmen kız torunlarımı çok seviyorum diye konuşması beni erkeğe karşı ön yargılı yapmış. yoksa allah sağlıklı versinde kız erkek benim için hiç farketmez. daha dün akşam telefonda kızıma annen kardeş alsın mı diyor kızımda benim kardeşim kız olacak diyor. (hiç böyle bi muhabbet yok aslında aramızda. ben her zaman kızda olabilir erkekte diye konuşuyorum kızıma ) kv hemen kız olmayacak paşa olacak diyor . işte sırf bu tavırlar yüzünden benim erkek bebeğe bakışımı bile etkiledi bilinç altında.
Cok tuhaf yaaa bilmiyorum kulturle mi kafa yapisiyla mi alakali. Benim kayinvalidemin 3 oglu var ve hep "bi kizin olsun kiz cocugu anneye bakar zor zamaninda yardim eder" diyodu. Buyuk ameliyatlar gecirdi sebebi bu sanirim ama erkek olacagini ogrenince sevindi ama bi sonraki kiz olsun diyo hala :KK70: hiiiic takmamak dusunmemek lazim dusunursen asap bozuluyo cunku :))

Cok tuhaf yaaa bilmiyorum kulturle mi kafa yapisiyla mi alakali. Benim kayinvalidemin 3 oglu var ve hep "bi kizin olsun kiz cocugu anneye bakar zor zamaninda yardim eder" diyodu. Buyuk ameliyatlar gecirdi sebebi bu sanirim ama erkek olacagini ogrenince sevindi ama bi sonraki kiz olsun diyo hala :KK70: hiiiic takmamak dusunmemek lazim dusunursen asap bozuluyo cunku :))
off bu kv ler niye boyle ki benimki de ikinciyi sevcez mi acaba ilki kadar sevemem heralde yok benim oglum baska yok ikinci bi kosede garip garip oturcak heralde oyle canim sıkılıyor ki sevmezsen sevme yani sanki sen sev diye yapiyoruz biz cocugu ki planlayarak da olmadi ikinci bebegim surpriz yapti geldi ama bunlari duyunca insan bozuluyor gercekten kendi annemden asla duymadim bu tarz cumleler :63::KK12:

ben varim ilkini zorunlu spinal oldum iyiki oyle olmus diyorum cok iyi gecti hersey tabi biraz bel ve bas agrisi oldu ama 1 hafta sonra tamamen gecti ignenin girisini hic hissetmedim bile ben
Gerçekten duydukca daha cok istiyorum bebegimin aglayisini duymak istiyorum bu sefer dr konusucam sanirim bu konuda acinima pek aciyan biri degilim normal sezeryanda bile hic oflamadim uyandigimda filan o acilara katlandim aksamina ayaktaydim evde yatmadim hic bas agrisi blve bel agrisina katlanabilirim yani onlari hic dusunmuyorum

X