2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Arkadaşlar ben hala çok sık tuvalete çıkıyorum 12.haftadan sonra azalır diyorlardı ama gece 3 kere falan kalkıyorum uyku denen bişey kalmadı

Kızlar galiba ben uyuz hastalığına tutuldum. Kaşıntı başladıktan 2 hafta sonra kendini belli ettiğini yazıyor nette.
Alerji hapının fayda etmemesi, karaciğer kan ultrason testleri temiz çıkması geriye tek seçenek bırakıyor.
Kaşınan yerler ve zamanı da tutuyor.
İnsanın başına herşey gelirmiş.

Sabredebilecegimi çok sanmıyorum canim da 1 buçuk hafta geçti kontrolünden beri şimdiden özledim findigimi.. 16 da gösterirse gösterir göstermezse canı sağolsun hiç fark etmez zaten sadece merak ıste
Canim 16 haftaya kalmaz ogrenirsin
Ben 13 haftayım hala ogrenemedim doktor soylemedi sizinkileri okuyunca gıcık oldum doktora şimdi catlicam meraktan
Oyle deme onlar biliyolar emin olmak için söylemiyorlar benimki gecen kontrolde bildi ama daha erken bi dahaki kontrole dedi benimki olağan üstü bi durum rahatsızlanınca acil doktoru pat diye müjde cinsiyeti kız dedi ben kendi doktror randrvum 15 inde 2li taramamda var.3 ay bitti artık hayorlısıyla bilinir yavaştan cinsiyetler

Arkadaşlar ben hala çok sık tuvalete çıkıyorum 12.haftadan sonra azalır diyorlardı ama gece 3 kere falan kalkıyorum uyku denen bişey kalmadı
Hiç öyle şey yaşamadım. Ama sabah sıkışık uyanıyorum ama gündüzde cıkmıyorum 1,5 lt su içiyorum.

Yok canım uyuz değilsin oluyor böyle 2 3 tanıdığımda oldu inanki geçicek Rabbim daha ağır dert vermesin biraz daha büyüyünce kortizon krem veriyorlar gelinimizdede oldu biraz rahatlatıyordu İnşallah seninkine geçicek

Nasıl yani beline de mi ağrı girdi. Uzanmayın çok fazla diyorlar ama dikkat etmeye çalış yavrum. Sen kendini düşünmezsen kim düşüncek.
Evet bel ve kasık ağrısı oldu şimdi uzandım hafif hafif kasık ağrım var doğru diosun temizlik bile yapmyrm ama nasıl oluyorsa yemek yaparken unutuyorum böyle Allah korusun kendime kiziyom zaten

Hiç öyle şey yaşamadım. Ama sabah sıkışık uyanıyorum ama gündüzde cıkmıyorum 1,5 lt su içiyorum.

Ben en az 2 litre içmeye çalışıyorum ama bu sık sık tuvalete gitmekten artık su içmeye çekinir oldum içtiğim de bi işe yaramıyor gibi geliyor sanki hepsi gidiyor

Cnm cennet hurması tuket . Su an zaten mevsimi.Hem mideye iyi geliyor hemde bağırsakları çalıştırıyor.Kefirde bu konuda cok faydalı

Ozmaman tabiki durum farkli cnm
:) park yatak en idealk olur

Canım haklısın bunalabilirsin elbette, bence de tatlı dille bir şekilde bundan bunaldığını izah etmek lazım.

Günaydın kızlar güzel mutlu bir hafta olsun inşallah. Ben uzun süredir giremedim umarım herkes iyidir bebişler büyümüştür, bebeğin hareketlerini hisseden varmı aranızda ben hala hissetmiyorum şimdide bunu taktım kafama normaldir mutlaka ama daha kontrolüme 2hafta var merak ediyorum çok

Canim bende hissedemiyorum bakiyirum dokunuyorum dinliyorum ama yok.. Fakat endiselenme hala cok erken bence

Kizlar benim gece burnum kanadi hic olmazdi.bir de siddetli olmasa da rahatsiz edici bas agrim oluyo genlde..sizde de oluyo mu bunlar.ve kasiklarima bazen sagli sollu sanci giriyo..yatarken de bel agrim oluyo.simdiden sikayetler artti bende.bakAlim ilerde nolurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…