2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar merhaba. Bugün doktor kontrolüm vardı ikili test için ama bizim sıpa fazla hareketliydi ve ensesini ölçemedik :) doktor yarım saat arayla 3 kere aldı ultrasona ölçtürmedi :) salı tekrar gideceğim sabit durur inşallah bu kez:) cinsiyet için de şimdi bir şey diyemem 1 ay sonra konuşalım dedi :)

canım yandın sen yandın hele bir de erkek olursa baksana orda daha yerinde duramıyor bir de ayaklanınca nasıl yerinde duramaz bir bebek olacak :)
şaka bir yana da yediğin şeylerden kaynaklanıyor olabilir

Bende anlamiyrm park yatak tercihini:)
Ben tavsiye etmiyrm
Annemin evine aldim ilk bebegimde
Cirkin ve kullanissiz bence
Kraft calipso bide biziimki hani en guzellerinden bence o bile kotu ehehhe:)

canım ben park yatak almayı düşünüyordum herkes olumsuz görüş belirtmiş..Biz çok seyahat ediyoruz..1 ay en az kalıyoruz.Kaynanama anneme memleketler farklı olunca. Park yatağı gittiğim yere katlayıp götürebilirim diye düşünmüştüm.

Bende aynı şeyi düşünüyorum ama bakalım
canım ben park yatak almayı düşünüyordum herkes olumsuz görüş belirtmiş..Biz çok seyahat ediyoruz..1 ay en az kalıyoruz.Kaynanama anneme memleketler farklı olunca. Park yatağı gittiğim yere katlayıp götürebilirim diye düşünmüştüm.

Offf kizlar 4 ay once birisi bana kahvalti hazirlamanin bu kadar zor oldugunu soylese gulerdim heralde.bugun esimin isi vardi erken cikti bende 3-4saattir oyalaniyorum. Sirf dolabi acip peynir yumurta alip kahvalti yapcam guya...bunlari dolaptan alnak on saniyr ama ben bunun ustune bir saat kustum.
Lutfen buzdolabi tiksintim mutfak tiksintim gitsin artikkkk

Bende aynı şeyi düşünüyorum ama bakalım

gittiğim yere beşiği de götürür kurarım hem bebek rahat eder hem ben...
çocuğu orada burada yatırıp perişan edemem..bir de yataklarına alışıyorlar...
çok portatif ve kullanışlı geliyor bana
tabiki tahta beşikler gibi şık değil bu da bir gerçek

Offf kizlar 4 ay once birisi bana kahvalti hazirlamanin bu kadar zor oldugunu soylese gulerdim heralde.bugun esimin isi vardi erken cikti bende 3-4saattir oyalaniyorum. Sirf dolabi acip peynir yumurta alip kahvalti yapcam guya...bunlari dolaptan alnak on saniyr ama ben bunun ustune bir saat kustum.
Lutfen buzdolabi tiksintim mutfak tiksintim gitsin artikkkk
canim bende senin gibiydim.pazartesinden beri cok sukur gecti.darisi sana inşallah

Canim ben de parkyatak almayi dusunuyorum.. kuzenlerim kullandi cok da memnun kaldilar. Zaten odamda yer var yatak icin.. kismetse yanimda olacak bebegim, ilk bikac yil oda kurmayi dusunmuyorum..herkes hantal cirkin vs demis ama cok sirin modelleri de var bence ben baby&plus luks park yatagi cok begendim mesela cibinlikli cok seker gozukuyo ebebekte ustelik su an indirimde ama cinsiyetimizi bilmedigimiz icin beklemedeyiz.. Ayrıca mobilya besiklerde de cocuklar ayaklanip dikilmeye baslayinca dengelerini kuramayip ahsaba carpiyolarmis o sekilde dudagini patlatan cok cocuk duydum, park yatak daha guvenli gibi geliyo bana derin oldugundan..

Kızlar aranızda antibiyotik kullanan var mı hastalığım ilerlemiş kulağıma vuruyor du Dr antibiyotik olmadan olmaz dedi.Augmantin verdi atıyorum ama korkuyorum. ne olur bişeyler söyleyin

Canim ben de parkyatak almayi dusunuyorum.. kuzenlerim kullandi cok da memnun kaldilar. Zaten odamda yer var yatak icin.. kismetse yanimda olacak bebegim, ilk bikac yil oda kurmayi dusunmuyorum..herkes hantal cirkin vs demis ama cok sirin modelleri de var bence ben baby&plus luks park yatagi cok begendim mesela cibinlikli cok seker gozukuyo ebebekte ustelik su an indirimde ama cinsiyetimizi bilmedigimiz icin beklemedeyiz.. Ayrıca mobilya besiklerde de cocuklar ayaklanip dikilmeye baslayinca dengelerini kuramayip ahsaba carpiyolarmis o sekilde dudagini patlatan cok cocuk duydum, park yatak daha guvenli gibi geliyo bana derin oldugundan..

benim ilk bebeğim olduğu için hangisi iyidir nasıldır fikrim yok burada paylaşılanlara göre fikir oluşturuyorum
ama park yatak benim için ideal
çünkü aradığım güzel görüntü değil kullanışlılık

Eki Görüntüle 1923523

CNM besik buyumuyor
130 cm e 70 cm, yatak odasi cok kucuk degilse rahat sigiyor ve ben cok memnun kaldim
İlk zamanlar sepet kullanilabilir, ben masraf olmasin diye almadim
Park yataklari hic sevmiyrm, kraft calipso aldim annemin evine 500 kusur liraya simdi belkide daha pahalidir, cocuk hareketlendiginde ara katini kaldirmak zorunda kaliosun, diger turlude cok alcak kaliyor, 180 boyumla ben bile yatirip kaldiriken sikinti cektim
Ama ahsap besigini kucukken yatagima yaklastirdim ve parmakligini indirdim, cok kullanisli oldu
İki yasina kadar kullandim, sonra oda aldik, bence iki yasina kadar ayni odada kalinmali ve ayni oda icin en guzel iki alternatif var
Biri benim dedigim tarzda besikler
Digeride annenin yanina yapisik olan karyolalar (en cok onetilen bu)
Anne yanına bitişik olanlar 6 ay kullanılabiliyor işte. 2 tane beşik almak gerekiyor bu durumda.

Kızlar aranızda antibiyotik kullanan var mı hastalığım ilerlemiş kulağıma vuruyor du Dr antibiyotik olmadan olmaz dedi.Augmantin verdi atıyorum ama korkuyorum. ne olur bişeyler söyleyin
Canim gecmis olsun doktorun verdiyse korkma ic... Zarari olsa riske atip veremezdi yine de etken maddelerini yazarmsn bi bakalm?

momocan momocan canım antibiyotiklerde kuşaklar var agumentin fe gebelerin kullanabileceği bir antibiyotik o yüzden kullanman gerekiyorsa kullan derim bebişin cinsiyetini öğrendinmi ben de haftaya 12. Haftalık oluyorum

Mrb arkadaşlar günlerdir giremiyorum internet sıkıntılıydı kızlar çok kötü kabızlık sorunu yaşıyorum ıkınmakta iyi değil şimdi yoğurt ve zeytinyağı ve nane karışımı yaptım doktor magnezi kalsine tavsiye etti ama oda berbat off fenayım
Kuru erik ye cnm kayisi bile fayda etmedi bana kuru erik yedim aksamina farketti bende hamileligin basindan beri cekiyorum

Benim dr.um hamile kaldığımda vermişti kabızlık şurubu hamilelikte çok olursun kullan demişti. Birde leblebi ye bende yiyorum faydasını görüyorum

X