2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benim çook güzel gidiyor maşallah, artık hamile pantolunu giyiyorum aslında 2 haftadır :)
Bi de çatlak kremine başladım
Bol bol ayva yiyorum

Cinsiyet için haftaya cuma gideceğiz inşallah. doktor 12. hafta dan sonra ferrum fort ve elevit verdi.
Biraz kabızlığım oluyodu bugünlerde düzene soktum gibi, inşallah böyle devam eder

Birşey soracağım 9 ay dan sonra odasına alıştırmak zor oluyormu? bende düşünüyorum yanına almayı ama endişeleniyorum sonrası için

Ben de 4 haftadır hamile pantolonu giyiyorum çok zayıftım hamilelik öncesi ve şimdiye kadar 4 kilo aldım o yüzden benim göbek baya onden gidiyo..
Catlak kremine 1 hafta oldu benim de başlayalı.. bence en uygun zaman canim umarım minimum çatakla atlatiriz..
13 de doktor cinsiyeti söylemedi 16 ya da 17. haftayı bekliyorum.. nasıl sabredicez kiii.. aman sağlıklı olsun da kuzularımız..
Ben de 13den itibaren devit ve kan hapina başladım acaba multivitamin de istesem mi doktordan.. bir dahaki randevuda sorucam
Kabızlığa gelince ahh ahh ilk haftalar hemoroidle başım dertteydi şimdi şimdi kuru kayısı bol su atlattım sayılır..

Birşey soracağım 9 ay dan sonra odasına alıştırmak zor oluyormu? bende düşünüyorum yanına almayı ama endişeleniyorum sonrası için
ben yaşında ayırmayı planlamıştım ama malesef emzırme olunca ayıramıyorsunuz. gece 5 kez kalkıyor odasına gıt emzır gel halım kalmadı odamıza beşiğini geri aldık. bır aya emzırme bitecek inşallah odasına gececek. çalışan anneyım belkı oyuzden ama yatsın aynı odada ıllakı ayrılacak zamanı gelnce dıye düşündüm bıraz

Buna bende baktım çok beğendim bende bundan almayı düşünüyorum altı aydan sonra odasında yatırabilirim heralde rahatlıkla

Doktor bacak arasi bos kiz dedi ama ben hala erkek hissediyorum... Yanilmistr falan diyorum acaba erkek istedigimden mi..sonra üzülüyorum kizim icerde uzulecek diye.. Biraz tuhafm bugun

14+4 deyim yanilma olmusmudur acaba esim uzuldugumu farketti neden uzuluyosun diye üstüne bi de kızdı biraz bana .. Haftaya baska doktora gizli gizli gidecegim galibaa..

Slm kızlar
Ya benim sari akintim var kizlar ayni boyle buding kivaminda genelde sabahlari oluyo sizdede varmi boyle bisey?? carsamba gunu randevum var doktoruma sorucam...
Nolur böyle enfes şeylere benzetmeyin, nasıl puding yiycem ben

Yerleşme kanaması ilk haftalarda oluyor sanırım. Yani daha kese yerleşirken. Ben sat tarihimde hafif lekelenme ve adet sancısı şeklinde yaşadım. Senin dediğin rahim büyümesinden kaynaklanıyor galiba. Benimde oluyor. (Gece yatakta dönerken ki her döndüğümde uyaniyorum, hapsirinca, bazen durup dururken falan )Doktor normal demisti

Yaptı erkek dedi ama tam olarak bir ay sonra daha net olur dedi. Şimdi erkek gördüm dedi kesende sağ taraf sağ kese erkek oluyormuş daha kıyafet alma dedi bir ay daha bekle dedi. Benimde ilk çocuğum ne yalan söyleyim bende eşimde kız olsun istiyorduk ama bunada şükür artık ikinci kız olur inşallah:)

Kızlar canım çok limon çekiyor, geçen gün 2,5 tane limon yedim.fazla olduğunun farkındayım, ama durduramadım kendimi.zararı var mıdır ki? Şimdi yine canım istiyor korkudan yiyemiyorum

Kızlar canım çok limon çekiyor, geçen gün 2,5 tane limon yedim.fazla olduğunun farkındayım, ama durduramadım kendimi.zararı var mıdır ki? Şimdi yine canım istiyor korkudan yiyemiyorum
Ne zarari olucak ya bukadar kasmayin kendinizi biraz rahat olun ben hamileligimde hic dikat etmedim canim ne cekiyosa yedim canimin istemedigini zorlamadim meyve hic yemedim nerdeyse sevmiyorum niyese cokta guzel hamilelik gecirdim sorunsuz.canim oglum dogali 2 ay oldu su an yanimda uyuyo cokta saglikli alahima sukurler olsun.biraz rahat olun gercekten

ilk aylar zaten bebeğin bize ihtiyacı oluyor, hele emziriyorsak kalk odasına git emzir yat faslı bitmiyor :) benim oğlum 2 yaşına kdr bizim odadaydı (sadece 6 ay emdi, mama -ek gıda devam ettik) sonra çok şükür odasına rahat alıştı. Diyeceğim o ki çocuklar herşeyi kendi belirliyor planlamak ve kesin konuşmak sonrasında yanılgı yaratabiliyor, tabiki kendiniz bilirsiniz ama oda yapılacaksa bile portatif bir beşik şart.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…