2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
kızlar beşik,kıyafet,bebek arabası vs. konusunda sizleri görünce kendime kızıyorum.ara ara benim de gözüm takılıyor ama daha hiçbirşey araştırmadım ve almadım. İlk bebeğim aslında ama sizleri görünce heyecansız olduğumu düşünüyorum.

Bir de mesela ben evim 2+1 olduğu için bebek odası yapmayı düşünmüyorum,sizde durumlar nasıl? park yatakları görüntü olarak çok çirkin buluyorum,hem çok da yer kaplıyor. Benim niyetim ilk etapta 1 yaşına kadar yatabileceği,yatak odasına koyabileceğim bir şey almak. Sonrasında belki ev değiştirirsek oda yaparım diyorum,değiştirmezsek bizlerin yattığı gibi kanepeye talim,kötü mü düşünüyorum ki "

benim bulantım olmadı hiç ama bende çok sık ayva yedim. Birde yanlış bilmiyorsam,Peygamber Efendimiz hamile bayanların ayva yemesini tavsiye etmiş. Bebek hem ahlaken hem de fiziken güzel olurmuş

Al bendende o kadar hic birsey almakta heycanli degilim gibi sanki benim evim 3+1 ama yatak odasi dolabim yatak odasina sigmadigi icin cocuk odasina koymustum e gelen giden olur yatsin diye de baza almistm simdi kara kara dusunuyorum ke yapsam diye yatak odama besik sigmaz cocuk odasinda da yer yok o yuzden ne yapicam bilmiyorum

Rabbim sağ salim doğmasını nasip etsin. Doktorlar da kesin tanı koymak için amniyosentez istemişlerdir.
Rabbim büyüktür...inşallah olumsuz birşey olmaz.

hayirli cumalar annisler...benim gibi mide bulantisi kesilen varmi..13.haftama girmemle jilet gibi kesildi..bebegim iyimidir diye merak icindeyim..

bana da öyle olmuştu kusmalarım da haftada ikiye düşmüştü..İyidir içerde tontiş merak etme Allah a emanetler

Geçen hafta ikili teste gitti Dr çok şükür çok sağlıklı dedi ama üç hafta sonra cinsiyeti soylicem daha çok küçük dedi çıldırdıriyorum meraktan sağlıklı olmasi en heyecan verici en güzel mutlu şey bizim için ama merak etmeden de duramıyoruz

Kizlar gobeginizin ortasinda kahverengi cizgi cikti mi benim cikti 11 haftalik bebegim
ya bende ne bulantı ne kusma ne çizgi hiç bişey yok kontrollerde bebek sağlıkllı iyi demese doktor hamilemiyim bilmiyorum.Arada halsizlik,mide yanması, göğüslerde ağrı var tabi ama o kadar

Kızlar ben hiçbişey almıcam zira işk gebeliğimden herşey tam beşiği iki yaşına kadar kullanab ileceği beyaz bir beşik anakucagı ve bebek arabası filan da nuna marka siyah renkte bitek alırsam baby sling tarzı bişi düşünüyorum bakalım nasip olursa hele saglıkla dogsun da kucagıma alayımda gerisi hallolur diorum

bu beşik hemen hemen park yataklarla aynı boyutta değil mi? insanların bunun yerine park yatak tercih etmesinin tek sebebi portatif olması mı acaba? bence görüntüde de kullanış açısından da bu beşik park yatağa on basar

ya bende ne bulantı ne kusma ne çizgi hiç bişey yok kontrollerde bebek sağlıkllı iyi demese doktor hamilemiyim bilmiyorum.Arada halsizlik,mide yanması, göğüslerde ağrı var tabi ama o kadar

Süpermiş işte bulantın olmasın daha iyi cnm şükret, benim de çok olmadı bulantım.
Zaten 3. aydan sonra olmaz pek.
Çizgi zaten daha göbek belirince çıkarmış, merak etme
Güzel düşün güzel olur herşey, üzgün surat yok, ne güzel hamilesin keyfini çıkar

Canım park yataklara ben bakmıştım bana çok muşamba gibi gelmişti hoşlanmadım bunun ebatları da gayet güzel iki yaşına kadar cocuk içinde dolanabilir 3 kademeli ilk dogdugumda yüksekte yatırılabilir kenarlarında da çubukları var çekince sallanıyorda ben rahat kullanılacagını düşünüyorum ilk gebeliğimde kullanmak nasip olmadı inş şimdi nasip olur 1 sene evvel kendim söküp depoya kaldırdım kurulumu da çok basit tencerekapakmisali

Haziran anneleriii nasıl gidiyor hamislik.. cinsiyeti öğrenenler kacinci haftada öğrendi takviye olarak vitamin olarak doktorunuz neler verdi sohbet edelim biraz..

Takvimde bebeğin hareketlerini hissetmeye başlamamış olmalısınız yazıyorda ben de bir şey hissetmiyorum hisseden var mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…