2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Merhaba arkadaslar acılden geldımde
Benım gıbı sebepsız kanamaları olan varmı aranızda .bısey bulamadı doktorlarda

Ne zarari olucak ya bukadar kasmayin kendinizi biraz rahat olun ben hamileligimde hic dikat etmedim canim ne cekiyosa yedim canimin istemedigini zorlamadim meyve hic yemedim nerdeyse sevmiyorum niyese cokta guzel hamilelik gecirdim sorunsuz.canim oglum dogali 2 ay oldu su an yanimda uyuyo cokta saglikli alahima sukurler olsun.biraz rahat olun gercekten
Ben genelde rahatımdır çok şükür problem yaşamıyorum ama fazlar ekşi düşüğe sebep olur diyorlar ya yedikten sonra korktum ne yalan söyliim :KK23:

Bebiş iyi dimi canım nasıl birsey bulamadılar en azından şu sebpten demeleri gerekmez mi
bebek iyi kalp atıslarını duydum.serum bagladılar.pruloton depot vuruldum.idrar enfeksıyonum ıcınde bı tablet yazdılar. Vajınal muayene de oldum genıslık normal. Aktıf kanama yok dedı olmus kanamaya baktılsr falan.ultrasonda da kanama alanı gorulmedı

Birşey soracağım 9 ay dan sonra odasına alıştırmak zor oluyormu? bende düşünüyorum yanına almayı ama endişeleniyorum sonrası için
Benim kız 3,5 aydan sonra emmeyi bıraktığı için 6 aydan sonra odasına yatırdım. Wee nin telsizini kullandım her ağladığında gidip mama hazırlıyordum.

Bebiş iyi dimi canım nasıl birsey bulamadılar en azından şu sebpten demeleri gerekmez mi
bebegın esı asagıda mı rahım uzunlıgu kısa mı falan dıye sordular ama yok dedım.yaptıkları ıncelemelerı falan doktorumu arayıp soyledıler o da randevu zamanı gel dedı
Ozeldende konustum bol sıvı al progestan dozunu arttırdı falan oyle ıste..:KK43:

Canım canın ne
bebek iyi kalp atıslarını duydum.serum bagladılar.pruloton depot vuruldum.idrar enfeksıyonum ıcınde bı tablet yazdılar. Vajınal muayene de oldum genıslık normal. Aktıf kanama yok dedı olmus kanamaya baktılsr falan.ultrasonda da kanama alanı gorulmedı
iyi canım şukur o zaman acaba böbrek tasın falan mı var ondada kan geliyo çünkü tabi feci bir sancıyla

Yaptı erkek dedi ama tam olarak bir ay sonra daha net olur dedi. Şimdi erkek gördüm dedi kesende sağ taraf sağ kese erkek oluyormuş daha kıyafet alma dedi bir ay daha bekle dedi. Benimde ilk çocuğum ne yalan söyleyim bende eşimde kız olsun istiyorduk ama bunada şükür artık ikinci kız olur inşallah:)
Hayırlısı canm Allah gonlune gore versin :)

bebegın esı asagıda mı rahım uzunlıgu kısa mı falan dıye sordular ama yok dedım.yaptıkları ıncelemelerı falan doktorumu arayıp soyledıler o da randevu zamanı gel dedı
Ozeldende konustum bol sıvı al progestan dozunu arttırdı falan oyle ıste..:KK43:
Böyle durumlarda eve geçmeden hemen en yakın 2. Hastaneye uğrayın kafanız rahatlasın. Hem ciddimi değilmi kesinleşsin.
Inşallah bir sorun yoktur.

Alerjim için desteğini duasını esirgemeyen arkadaşlar tek tek teşekkür ediyorum.
Yediklerimden olduğunu sanmıyorum çünkü yumurta, Polen , vs deri testinde alerji oluşturmadı..

Bir sorum olacak kızlar. Ben kullandığım deterjanlar yaparmı diye düşünüyorum
Bildiğiniz kullandığınız bitkisel ürün markası var mı????

Kızlar ben bu ikili testi nerede yaptırmam gerektiğini gerçekten anlamadım, kimi arkadaşım preg. dr. kontrol olup kan tahlili vermiş, kendi hastanemde radyoloji birimi ultrason çekiyor, kan alıp sonuçları doktora yönlendiriyor, başka bir hastanede sadece kadın doğum ultrasonla bakıp kan tahlili alıyor. Hepsinde de fiyat farkı var. İst - Avrupa yakası önerebileceğiniz bir yer var mı bana bu ikili test için?

X