2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
yok ama ovolasyon testleri ile ben 6 ayda ancak tutturdum günü mü tuttaramıyorsun başka bi sebeb yoksa stresden 1 sene olmadı arkadaşım neler denedi ama şimdi hamile
Canm ben de yara vardi rahim ağzında onu yakti doktorum 5 g\n oldu yaktirali yaktiran hastalarmz hamile dönuyolar ins sizdede ole olur dedi

Özel bi hastanede yaktilar iki ay ilişki yasak dedi doktorum iki ay sonra kontrole gidip geçmismi yara bakcam dedi

Benim 3 yıl olmadı çok sıkıntı yapma kendine biraz boş vermeye çalış kendini oyalayacak işler yap

Yok canım bir sıkıntı yoktu ama olmuyordu ilaç falan kullandık yumurtlama tedavisine başladık ikinci tedavimde oldu ve hiç beklemediğim bir anda bazı aylar vardır diye bekliyordum olmayınca üzülüyordum hamile kaldığımda hamile olduğuma şaşırdım

Yok canım bir sıkıntı yoktu ama olmuyordu ilaç falan kullandık yumurtlama tedavisine başladık ikinci tedavimde oldu ve hiç beklemediğim bir anda bazı aylar vardır diye bekliyordum olmayınca üzülüyordum hamile kaldığımda hamile olduğuma şaşırdım
Ne kadar gzel ya darısı benim basima bi arkadas vr onun ilk ayda oldu nyse cok sevindim cocu oldu ve alt katimda oturuyo kndisi nazar ederim die gelme bakma diyo

Ben istanbuldayım eğer burdaysan benim dr.umu tavsiye edecektim birde içine sinen ve gerçekten güvendiğin ve inandığın dr.a git ben çok dr.a gittim bu dr.uma güvenip inandım oldu

Ben istanbuldayım eğer burdaysan benim dr.umu tavsiye edecektim birde içine sinen ve gerçekten güvendiğin ve inandığın dr.a git ben çok dr.a gittim bu dr.uma güvenip inandım oldu
Doktorum ilhan arslanpence ve cok iyi herkezde memnun özel hastane oldu için baya masrafli

X