2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
image.jpeg
Nubdan anlıyan varmı? Yorum ltf :)

Maaşallahhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar: Keşke yorum yapabilseydim ama cumartesi günü bizde gittiğimizde 10 gün sonra belli olur geldiğinizde dedi, cok uslu, kız olacak heralde dedi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Sağlıklı olsunlar inşallah...

Maaşallahhhhh :nazar::nazar::nazar::nazar: Keşke yorum yapabilseydim ama cumartesi günü bizde gittiğimizde 10 gün sonra belli olur geldiğinizde dedi, cok uslu, kız olacak heralde dedi :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım kaç aylıksın sen bizlere daha erken değil mi

Maşallah cnm kaç haftalık kıza benzetti?

Kızlar canım hamiş arkadaşlarım bebişini rüyasında gören var mı. Cinsiyet ne gördünüz

Doktor bildi demedimki arkadaşlar :) espri yaptı cok uslu kız olucak heralde dedi. 11+2 gunluk. 10 gün sonra gidicm kontrole, kesin demesede belki bi fikir yürütür bilemem. O haftlarda gördüğü cok oldu heralde belkide ona istinaden söylemiştir, bilmiyorumki.

merhaba kizlar.az once doktordan geldim.ense kalinligi boyu gelisimi cok sukur iyi dedi doktorum.sezeryan oldugu icin 12-22 mayis arasi dogum yaparmisim.cinsiyetimiz kiz.herseyin hqyirlisi sagliklosi ama nedense birqz icim burkuldu.cunku bir kizim var bunubda erkek olmasini cok istemistik.kan verdim bu arada.sonuclar bir hafta spnra cikarmis

Farklı cinsiyet tabiki güzel bişey ama kızın için de bi kız kardeşi olması çok güzel bişey. Ömrü boyunca yanında bi dostu olacak öyle düşün. Ben çok istiyorum bi kızım daha olsun. Çevremdeki herkes her ne kadar erkek diye diretse de inşallah bi kızım daha olur.

Merhaba kizlar ben pek yazamiyorum bulantilardan dun esim ilac aldi biraz iyi geldi cok sukur 9 haftalik olduk bizde gecen persembe hersey yolunda dedi drm ayin 19 randevum cok uzun bir sure nasil gecer bilmiyorum su agzimdaki tatsizliktan bunaldim artik oglumda da sevmiyodum bu daha kotu geciyo rabbim canini sag eylesin ben cekmeye raziyimda genede zorluyo bebislerim fotolarina bayildim benmki daha biseye benzemiyo bir daha ki ay belli olur sanirim

Kizlar bide bisey sorucam oglumda ilk zmnlar yasamdim bole bisey geceleri ayni tarafa yatinca agriyla uyaniyorum kalcamda surekli donuyorum sizede oluyo mu

X