2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
mrb bende 4 haftalık hamileyim bugün kan testi verdim 1660 çıktı hcg benim sanırım temmuz annesiyim :KK70:

Bugun ikili test yapildi sonuc haftaya dediler bir hafta da cikiyormus. İnsallah sonuclar guzel cikar. Ve bebeğim sağlıklıdır.

bulantıdan ölmek üzereyim...
sabah öğle aksam aynı.
su içsem bulanıyorum

Cnm bende oyleydim dun burda konu actim bir arkadas zofer die ilac kullaniyomus esim de eczaneye sormus veriyoruz diyince almis bende dun kullandim hemen farkediyo dene istersen
dr un söylediği dramamine dıye bır ılaç varda çok fark etmedi.
bir hafta daha sabretcem olmazsa onuda denerim.
4.haftadan beri böyleyım.
sabahları apartmanı benim ööööö seslerim inletiyor:KK43:

Arkadaşlar merhaba bende geldim :) ayy çok şükür. Bebişim iyi. Kanama alanım iyileşmiş. Progestanı kestik. Vitamin ve demir ilacı başlayacağız. Ayakları ile kaydırıyor kendini :) Hissettiğimiz günleri de görürüz inşallah. Boyu 6 küsür çıktı. 13. hafta da dedi. Cinsiyeti de kız :) Ense ölçümü normal ama tek başına bir anlam ifade etmez kan testi yaptırmalıyız dedi. Yaptırmadım ama bilemedim de. Belki gider veririm kan tahlilini de. Rabbim hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inş.

dr un söylediği dramamine dıye bır ılaç varda çok fark etmedi.
bir hafta daha sabretcem olmazsa onuda denerim.
4.haftadan beri böyleyım.
sabahları apartmanı benim ööööö seslerim inletiyor:KK43:
Ayniydim cnm sabahtan aksam 9 a kadar 9 biraz diniyodu ne yesem cikiyodu yemek yemek istemiyodum artik cok sukur bana iyi geldi sanada gelir insallh

Arkadaşlar merhaba bende geldim :) ayy çok şükür. Bebişim iyi. Kanama alanım iyileşmiş. Progestanı kestik. Vitamin ve demir ilacı başlayacağız. Ayakları ile kaydırıyor kendini :) Hissettiğimiz günleri de görürüz inşallah. Boyu 6 küsür çıktı. 13. hafta da dedi. Cinsiyeti de kız :) Ense ölçümü normal ama tek başına bir anlam ifade etmez kan testi yaptırmalıyız dedi. Yaptırmadım ama bilemedim de. Belki gider veririm kan tahlilini de. Rabbim hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inş.
Ayyy ne guzel rabbim saglikla kucaginda da gostersin cnm haziran annelerinin cogunun kizi mi var bana mi ole geldi bende kiz istiyorumnm

kızlar merhabalar dün diyetisyene gittim...Kilo 50 kg hedef 62kg
Hedef 12 kg almak gebelik boyunca...:spor::spor::spor:
listem şöyle
sabah 1 yumurta(haşlama)
1 kibrit kutusu beyaz peynir
2 ince dilim ekmek
3 zeytin söğüş sebze
1 tatlı kaşığı bal veya reçel ve pekmez

Ara öğün: 1 meyve+ 1 süt

Öğle: 4 yemek kaşığı sebze yemeği(susuz)
2 kepçe çorba
salata (yağsız)
2 ince dilim ekmek

ikindi ara öğün: meyve+ 1 su bardağı yoğurt+1 galeta

akşam: 2 kepçe çorba
4 küçük köfte(yada okadar tavuk) yada 200 gr balık
4 yemek kaşığı sebze yemeği
bolca salata
1 dilim ekmek

Akşam ara öğün yatmadan 2 saat önce : 2 meyve+1 su bardağı kadar yoğurt:kk77::kk77::kk77:

merhaba kizlar.az once doktordan geldim.ense kalinligi boyu gelisimi cok sukur iyi dedi doktorum.sezeryan oldugu icin 12-22 mayis arasi dogum yaparmisim.cinsiyetimiz kiz.herseyin hqyirlisi sagliklosi ama nedense birqz icim burkuldu.cunku bir kizim var bunubda erkek olmasini cok istemistik.kan verdim bu arada.sonuclar bir hafta spnra cikarmis
Hayirli olsun canim benim.maslalah.saglikli olsunlar da..bence de kizinin bir kardesi olmasi cokkk cok guzl olur:KK66:

Merhaba kizlar.. bende 8.haftadayim.. ilk gebeligim.. tup bebekle oldu..benim de bulantilarla basim belada.. 6.haftanin sonunda basladi..ozellikle sabah kusma seklinde bazende öğürme sonra rahatlayip kahvalti yapiyorum ama gun icinde de agzimin tadi cok kötü o kadar kötü ki hic istahim yok yiyemiyorum.. bi yandan da calisma hayati. cok zorlaniuorum ne zaman gecicek bu hallerim :110:

listem şöyle
sabah 1 yumurta(haşlama)
2 ince dilim ekmek
3 zeytin söğüş sebze

2 kepçe çorba
salata (yağsız)
2 ince dilim ekmek

bolca salata
1 dilim ekmek

Akşam ara öğün yatmadan 2 saat önce : 2 meyve+1 su bardağı kadar yoğurt:kk77::kk77::kk77:

Canim listen kabarik masallah bulantin yok herhalde.. ne guzel.. :KK9:

listem şöyle
sabah 1 yumurta(haşlama)
2 ince dilim ekmek
3 zeytin söğüş sebze

2 kepçe çorba
salata (yağsız)
2 ince dilim ekmek

bolca salata
1 dilim ekmek

Ben hamileliğime 62 kilo ile başladım, bugün 65 kiloyum, yani 12 haftada 3 kilo aldım, ben aslında normalde nasıl yiyorsam öyle devam ediyorum, neden kilo alıyorum anlamıyorum, ben bugün doktora soracağım kilo konusunu, bana da diyet verebilir

Ben hamileliğime 62 kilo ile başladım, bugün 65 kiloyum, yani 12 haftada 3 kilo aldım, ben aslında normalde nasıl yiyorsam öyle devam ediyorum, neden kilo alıyorum anlamıyorum, ben bugün doktora soracağım kilo konusunu, bana da diyet verebilir

canım ben hamur işi ve ekmek çok yedim bulantım oldukça
ha bire simit poğaça ekmek arası peynir derken 1,5 kilo almışım..
o yüzden kendim diyetisyene gittim

canım ben hamur işi ve ekmek çok yedim bulantım oldukça
ha bire simit poğaça ekmek arası peynir derken 1,5 kilo almışım..
o yüzden kendim diyetisyene gittim
benimde en büyük sıkıntım ekmek, ekmek yemezsem doyduğumu anlamıyorum, eğer uyarsan diyete 12 kilo çok iyi

ekmek hiç yemiyorum desem yeri var ama çok sık acıkıyorum ve sık yiyorum. Sabah tartıldığımla akşam tartıldığımın arasında 1,5 kilo fark edebiliyor düşünün :KK53:

Önümüzdeki hafta itibariyle yürümeye başlayacağım inşallah.

ben kızıma şimdilik sadece kardeş alalım mı falan diye soruyorum. cinsiyet konusunda kız istediğin biliyorum o sebeple sormuyorum bile erkek olursa istemem falan demesin diye. bilmiyorum o zamana kadar sabredebilir miyiz mayısta kızımın doğum günü . doğum gününden sonra sana gidip kardeş alalım diyoruz

kızım ikinci kez abla oluyor :) o yüzden rahatız kardeşin ne demek olduğunu biliyor bir kız kardeşi var o yüzden ne diyeceğini merak ettim. bir kız bir erkek dedi. karnımın üstünde kalgımaya alışıklar ikisi de o yüzden orda küçük kardeş var annecim karnıma çıkma dedim. diğer kızım 1,5 yaşında o daha anlamıyor tabi. birde daha dışarı söylemiyoruz anneler biliyor sadece tembihledik kimsenin yanında kardeşim gelecek demiyor akıllı kuzum. evde anne küçük kardeşimi çok özledim ne zaman gelecek diyor çok var annecim daha diyorum. ilk kardeşinde karnım büyüyünce söylemiştik kardeş diye seviyordu :)

X