2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Evet canim degistrebiliyorum sadece aylin esra bide bi erkek doktr onlari secemiyosun ya bende cok arastrdim birden imzayiatmis buldum kendimi insalah da yanilmam bide evime yakin bilgiye gittim bu zamana kadar ultrrason goruntusu okdar kalitesisdiki bebek hic gozukmuyodu o yuzden korktum burda bebek iyimi kotumu nasil anliyo doktr diye birde malum orasi sezeryanci bir hastaneymis

bilgi biraz uygun olunca bana hep devlet hastanesi gibi gelmeye başladı.
çok kalabalık...doğum için gitmedim ama ılk zamanlar bakayım randevu alayım dedım yer yok dediler sonra sıldım.her zaman randevu peşindemi koşcam,stres olcam : (
medical onun kaç kat üstü bence...

Ben medicalpark Göztepe'ye gidiyorum . Allianze tamamlayıcı sigortam olmasına rağmen 4900a geliyor epidural normal Doğum ve bu 2016 fiyatı. %10 zam gelse 5500 olacak. Bu da bana fazla geldi. Medipol Koşuyolu ya da başkent Üniversitesi hastanesine bakacağım.
Çok pahalı gerçekten. Hem de sigortan varken.

Hastane konusunda halen karar veremedim çünkü 2.5 ay oldu taşınalı hiç bilmediğim yerler. Özel Tuzla - gisbir ve Pendik şifa ya gittim. ama memnun kalmadım . Tuzla da merkez de ikamet ediyorum bu arada sen ?
ben sahile yakınım :)
ben sana önerebilirim. Gispir-e git, Ferda Erbay var orada. Çok iyi ve tavsiye edebileceğim bir doktor. Daha önce zeynep kamilde çalışmış ve herkesten de iyi bir doktor olduğunu duydum. İyice araştırdım da öyle gittim. Sen bir kere git bence memnun kalacaksın. 25i istersen beraber gidelim.

Benim hamileliğim boyunca yaşadığım en büyük sıkıntı bu hazımsızlık. Ne yesem çorba da içsem çakılıyor sanki mideme. Gaviskon kullanıyorum geçici olarak rahatlatıyo canım. Umarım ilerleyen zamanlarda düzeliriz. Hiç kilo almamışım hamileliğimden bu yana aynı kilodayım. Doğru düzgün yiemiyorum ama kilo kaybetmemişim enteresan.
Geceleri uyutmuyor bide o sıkıntı var doktora dedim normal böyle şeyler gebelikte dedi ben 1 kilo aldım hadi 2 olsun ama doktor beslenememişsin dedi nasıl besleneceksem her turlu et sut kuruyemiş tuketiyorum ama napim bilemedim çocuk bir hafta geriden geliyormuş...

bilgi biraz uygun olunca bana hep devlet hastanesi gibi gelmeye başladı.
çok kalabalık...doğum için gitmedim ama ılk zamanlar bakayım randevu alayım dedım yer yok dediler sonra sıldım.her zaman randevu peşindemi koşcam,stres olcam : (
medical onun kaç kat üstü bence...
Kesinlikle ayni devlet gibi randvu almak icin 2gun hastaneye ulamamistim dusun acil bisey olsa napardim bilemiyorum senin ne kadar oldu canm bebis nasil geciyo gunler

Cevabı bana yazıyorsan açıklamak zorundasın, ortaya laf atıp kaçmakla olmuyor bu işler. Benim whatsapp grubunda olduğumu nereden çıkardınız? Resmen bana iftira atılıyor burada @Kazen şikayetçiyim bu hanımdan
Şiddetli savunmanizdan onu anladım aman aman sikayetciymis cok korktum :)

Ben medicalpark Göztepe'ye gidiyorum . Allianze tamamlayıcı sigortam olmasına rağmen 4900a geliyor epidural normal Doğum ve bu 2016 fiyatı. %10 zam gelse 5500 olacak. Bu da bana fazla geldi. Medipol Koşuyolu ya da başkent Üniversitesi hastanesine bakacağım.
Bu sigortalarda bana fiyat artsa bile sizde bir artis olmucak denilmisti benim ki halk sigorta o fark ediyo olabilr mi acaba zam olayi bana cok sacma geldi

Geceleri uyutmuyor bide o sıkıntı var doktora dedim normal böyle şeyler gebelikte dedi ben 1 kilo aldım hadi 2 olsun ama doktor beslenememişsin dedi nasıl besleneceksem her turlu et sut kuruyemiş tuketiyorum ama napim bilemedim çocuk bir hafta geriden geliyormuş...
Beslenemediğin için mi 1 hafta geriden geliyormuş bebek ? ( doktora göre )

Kesinlikle ayni devlet gibi randvu almak icin 2gun hastaneye ulamamistim dusun acil bisey olsa napardim bilemiyorum senin ne kadar oldu canm bebis nasil geciyo gunler
benim şuan 10+4, bu 4.haftadan sonra çok zorladı bebiş. sevdiğim herseyden tiksindim.bayadırda mutfağa giremiyorum.aynen senin gibi herşey kokuyor.onun dışında günde en az 3-4 kez kusuyorum.
lakin bu hafta biraz daha az oldu bunlar...
hiç yemediğim makarna simir börek arkadaşım oldu resmen.. sende durumlar ne?
bu arada randevumu 1 aralık a aldım 12+4 ken.belki cinsiyet öğrenirim:emir_bebek:

ben sahile yakınım :)
ben sana önerebilirim. Gispir-e git, Ferda Erbay var orada. Çok iyi ve tavsiye edebileceğim bir doktor. Daha önce zeynep kamilde çalışmış ve herkesten de iyi bir doktor olduğunu duydum. İyice araştırdım da öyle gittim. Sen bir kere git bence memnun kalacaksın. 25i istersen beraber gidelim.
Yanlız değilmişim burada ne güzel ya :) aslında ben de araştırıp Ferda hanıma alacaktım ilk gisbir e gittiğimde ama doluydu ve o yüzden burçak hanıma almıştım. memnun kalmayınca gitmedim bir daha. Ferda hanım a gidiyorsun diye sormak istedim : telini veriyor mu ve doğuma giriyor mu ? bilgin var mı ? 23 ünde devletteki Dr da randevum var 2 gün arayla ultrasyona girmeyim diyorum. devletteki Dr a testler için felan gidiyorum bu arada. nasipse 13 haziran doğum tarihi aynı hastanede aynı Dr da doğum yaparsak yan yana odalarda oluruz belki komşum

Aa bende
benim şuan 10+4, bu 4.haftadan sonra çok zorladı bebiş. sevdiğim herseyden tiksindim.bayadırda mutfağa giremiyorum.aynen senin gibi herşey kokuyor.onun dışında günde en az 3-4 kez kusuyorum.
bu arada randevumu 1 aralık a aldım 12+4 ken.belki cinsiyet öğrenirim:emir_bebek:
10+4 aynen onceki haftalara nazaran azaldi ama yinede gunde 1 kez kusuyorum malesef yogurtlu yagziz yiyicekler ccok iyi geliyo birde meyve bende oyle yapacaktim da hem hataneyi gormus olurum dedim hemde 10gun icinde gidince muayneden dusmuyomus 10.gun giderim dedim para verdik degerlendirelim dimi sonuna kadar

Arkadaşlar biraz erken bi soru ama doğum sonrası devlet memurları ne kadar süre ücretsiz izin alabiliyordu sanki aramızda öğretmen arkadaşlar vardı onlar bilir.ilk bebegimde çalışmadigim icin sorun yoktu bunda bide bu stres var :KK43:

Telden yaziyrum emojiler cikmiyo bu oynanak bebkleri nasil yapoyosun canim

Orayı pek anlamadım nedense ilk gittiğimde sat la uyumlu değil demişti
Alla alla ben de geç döllenme erken döllenmeye göre değiştiğini biliyordum o çıkan haftanın. walla kafayı yiycez her Dr farklı konuşuyor yada bana öyle geliyor :eek:

X