2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
6 aydan sonra uykusunu tam alması da önemli dedi dr isterse bırakabilirsin dedi cnm bende kararsız kaldım
Benm oglum baya uyanıyo daha az uyansa belki dusunulebilir ama cogu zaman 7-8kez uyanıp emiyor geceleri bir iki kez uyansa bırakma düşünülebilir isteyenler için

Bizim kız mı aceleci acaba 8. Dişi çıktı bugün, 2 si de yolda!
Diş genetik biraz sizler de erken cıkarttıysanız dişlerinizi canım size çekmiştir biraz acele ediyo kızın maşallah :) bizde hala 2diş var:)

MESLEK SEÇimi için özel bişey aldın mı yoksa makas bıcak olayı mı

Mrb kizlar beni hatirlayanlar olabilir.uzun zamn oldu tekrar yazmak.istedim.nasilsiniz.31 haftalik.ikizlerim dogmustu.simdi buyuduk hamdolsun.kizimin 1 disi cikti.oglumun da yakinda cikar eli kulaginda hamdolsun iyiyiz .sizler nasilsiniz

Hatırlıyorum canım güzel haberlerinizi alınca mutlu oluyor insan
Zaman ne çabuk geçiyor geçen sene bu zamanlar sanırım şeker yüklemesi falan yapılıyordu detaylilari geçmiştik.simdi dis emekleme falan konuşuyoruz .

Sen neler yapıyorsun ikizlerle hayat nasıl.yarfimci olan biri var mı.sen normalde calisiyordun dimi naptın ücretsiz iznemi ayrıldın.

Oy maşallah.insallah cooook sağlıklı dişleri olur.benim ilk kızım 3 bucuk aylık başladı dış çıkarmaya 2 yaşında hepsi tamamdı ama 5 yaşında 7 tane dolgu var ağzında.insallah sizinkiler sapasağlam olurlar

Benim oğlanda 6 tane çıkardı. 2 altta 4 üstte. Eşime çekmiş oda erkenden çıkarmş bebekken. Çok muntazam ve sağlıklı dişleri inşallah öyle olur. Ben geç çıkarmşm o kadarda sağlıklı değil dişlerim. Erken çılarıyo diye üzülüyorm çabuk dökülcekler diye. Napalım bizim elimizde olan bişey değil tabi. Sağlıklı olsunlar.

Anne sütü alan bebeklerde gece beslenmesini kesmiyoruz dedi benim eniğin doktoru.

Ya benimki ek gidaya pek sicak bir bebek degil zaten, o nedenle %80 Anne sutu ile devam ediyoruz, tabi gece de hayli uyaniyor ama yapacak birsey yok, birde dis cikarimi sancili geciyor yani bize sabahlar olmasin modundayiz

Yok cnm bebeler olduktan sonra çalışmıyorum artik.hamdolsun buyuyorlar cnm.ilk.dogduklarinda cok sikinti cektik saglik sorunlarimiz coktu ama simdi hamdolsun atlattik sayilir hepsini de..buyuyorlar evet cnm. Yalniz pek kalmadım 2 ay kaldim.kafayi yemek uzere idim cok zorlandim cnm hem premature hem ikiz olmasi ayri zorladi beni.birnde yasadigim sehirde kimsem.yok.. Biraz annem.geldi biraz ben gittim kaynvaldem dlgeldi..oyle idare ettik cnm

Cnm hastalıktan kurtulamıyrz
Oglum krese basladıgından berı hasta bademcıklerındrn
Aguöentın ala ala bı hal oldu
Yıne atesı 39 uzerınde
Moralım cok bozuk
Geçmiş olsun canm kreşe başlayan çocukların kaçınılmaz sonu hastalık ya Allah yardımcınız olsun alışır bir an önce okul ortamına ve hastalanmaz inşallah bir daha canım

lilipit geçmiş olsun bu kadar cok hasta olması bagısıklıgı ile mi ilgili bebeklikte mikropla tanısmayan bebekler kreşte hasta cok oluyo diyorlar

lilipit çok geçmiş olsun insallah en kısa zamanda düzelir propolis damla versen belki işe yarayabilir faydasını gören çok var diye duydum paylaşayım dedim . Çocuklar kreşte birbirlerine bulaştiriyorlar malesef

Merhaba anneler oğlum 10 haziran doğumlu 6 aydan bu yana 2 ayda sadecw 200 grm almış bu normal mi sizin bebeklerin 6 aydan sonra kilo alımları nasıl ,?

Ya benimki ek gidaya pek sicak bir bebek degil zaten, o nedenle %80 Anne sutu ile devam ediyoruz, tabi gece de hayli uyaniyor ama yapacak birsey yok, birde dis cikarimi sancili geciyor yani bize sabahlar olmasin modundayiz
Bizde aynıyız

Merhaba anneler oğlum 10 haziran doğumlu 6 aydan bu yana 2 ayda sadecw 200 grm almış bu normal mi sizin bebeklerin 6 aydan sonra kilo alımları nasıl ,?

2 ayda 200 gram az geldi bana acikcasi,yavaslar evet ama acaba sut yada mama mi yetmiyor,ek gida ile araniz nasil?doktorunuzla en kisa zamanda gorusun bence,o bir durumuna baksin en iyi sekilde yonlendirir insallah.

lilipit cok gecmis olsun,Allah sifalar versin.bende organik bir kefir mayasi buldum kac zamandir arastiriyorum bagisikligi cok kuvvetlendiriyormus.yapip versek sevseler ne guzel olur

2 ayda 200 gram az geldi bana acikcasi,yavaslar evet ama acaba sut yada mama mi yetmiyor,ek gida ile araniz nasil?doktorunuzla en kisa zamanda gorusun bence,o bir durumuna baksin en iyi sekilde yonlendirir insallah
Prenatili iyi dedi onun için normal karşıladı anlam veremedim çok hareketli bi bebek ondandır filan dedi

lilipit canım çok geçmiş olsun moralini bozma diycem ama anne olunca insan çocuğunu hasta görmeye dayanamıyor.bozimfe ilk yıl öyleydi birazda kış donemi baslatmanin dezavantajı oluyor.ben yaza girerken baslatmistim ilk ayları daha kolay atlattık ama işte o zamanda göz nezlesi yaz nezlesi falan oldu.alisicak bünyesi sonraki yıllar daha kolay olucak İnsAllah.okula başladıkları ilk 2 yıl kaç yaşında olursa olsun hastalıklar lan mucadele ile geçiyor.allah acil şifalar versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…