2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar merhaba aranızda Joie Multiply Mama Sandalyesi kullanan var mı tavsiye eder misiniz

8.ayi 8 kiloyla bitirdik ilk disimiz cikti 2.yolda. Dis partisi falan yapan oldu mu aranizda? ya da dogum gunu icin birseyler dusunmeye baslayan? Boyle seyleri hic yapmam diyordum ama bir heves alttan durtuyor nedense haha..

8.ayi 8 kiloyla bitirdik ilk disimiz cikti 2.yolda. Dis partisi falan yapan oldu mu aranizda? ya da dogum gunu icin birseyler dusunmeye baslayan? Boyle seyleri hic yapmam diyordum ama bir heves alttan durtuyor nedense haha..
BU pazar diş bugdayı yapıcam pasta yaptırıcam arkadaslarım ve ben ikramlar hazırlıcaz diş kurabiyesi giderken vericem annemde macun fırca yaptırdı instagramdan o gün masayı ceker koyarım buraya süs falan da almıs annem

Fisher prize aktive masası almıstım e bebekten geldi cok güzel kızlar düşünen varsa alsın bir sürü aktivitesi var

Ben yaptım canm. Aile arası gibi oldu 20 kişi falan vardı. Pasta yaptırdım. Yanına börek, poğaça, kurabiye, salata çeşitleri ve hedik yaptık :) süsledik tabi salonumuzu bir de meslek seçimi yaptırdık

Bizde dìs yok ama dış buğdayı da yapmam bu saatten sonra doğum günü yaklaşıyor zaten.3 ay var daha ama Ramazan'a denk gelecek diye ben 2 hafta önce yapmayı düşünüyorum
Bu sefer bir yer ayarlamak istiyorum pasta ,ikramliklar,konsept olarak birkaç birşey düşündüm ama daha araştırıyorum. Poster yaptiricam ortada en son hali etrafında da her ay cektogom rakamli fotoğrafları olacak.pastasinin üstünde resmi olsun istiyorum şeker hamurlu olanları sevmiyorum.hediye olarakta kokulu sabun vermek istiyorum 1 şeklinde. Eğer ilk kizimda ağır bi dogum günü yapmasaydim aile arasi yapardım ama haksızlık olsun istemiyorum
Eğer yardım edenin varsa kolay ama ednnyoksa ciddi yorucu isler

9. ayın sonundan merhaba... ilk dişimiz alt sağ ortadan ayın 14’ünde merhaba dedi nihayet... ve hemen ardından 2 gün sonra yanındaki..
dişler patlayınca uyku bir nebze düşene girdi sanki. Özellikle ilkini patlattığı günüm akşamı kesintisiz bir uyku çekti kızım. O kadar üzüldüm ki, kimbilir ne kadar çok ağrıları oluyor ve canları acıyor minik kuşların bu dişler yüzünden.
Yemek olayında ceviz verdim yine geçen hafta ilk kez, sıkıntı olmadı. ( meyveli muhallebinin içine sarımsak tendeki ile rendeledim)
Artık hemen hemen her şey yiyor gibiyiz. Tuz, şeker yok, beyaz un da mümkün mertebe kullanmamaya çalışıyorum.onun dışında sabah yumurtalı kahvaltı, öğlen yoğurt ve sebze, et yada balık, akşamüstü meyve yada akşam meyveli muhallebi olarak devam. Arada gündüz iki, gece 2 kez mama ve geceleri emmeye devam.
6.aydan sonra dr kontrolümüz yoktu. Dr 1 yalında görüşürüz demişti ama ben bi kontrole götüreceğim sanırım yarın yada perşembe. Gelişimi bence normal ana insan yine de bir uzmandan duymak istiyor sanırım. Siz de durumlar nasıl?

Mrb kizlar beni hatirlayanlar olabilir.uzun zamn oldu tekrar yazmak.istedim.nasilsiniz.31 haftalik.ikizlerim dogmustu.simdi buyuduk hamdolsun.kizimin 1 disi cikti.oglumun da yakinda cikar eli kulaginda hamdolsun iyiyiz .sizler nasilsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…