2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Bende oyle anlamıştım canm da parmak ucunu delip bi damla kanla baktılar hemen o dedigim tarz bi cihazla
Çok sağol canım teşekkür ederim

Canım bizde elinin üstünden kan aldılar.iki elini deldiler yavrumun kan cıkmadıgı için.baya zorlu oldu bizim için
Kıyamam ya kan damlasını devam ettirdimi peki

8.ay bitti bugün dün armut rendesi vermistim ama bugün yine çıkaramadı minicik sert kalmış popusnda okadar
Hımm anladm canm. Zeytinyağı falanda denedin mi. 1 çay kaşığı içirsen. Hemen etki etmez belki ama inşallah yapar. Çok sıkıntısı varmı. Yoksa üzülme yapar yarına. Benimkide arada çok katı yapıyo.

Kızlar bugün babymallda Britax Römer indirimi var. 9-36 isofixli Oto koltuğu düşünen varsa advansafix modeli 1399.

ADAC puanı 2.8

Zeytinyağı vereyim denememistim suan bir sıkıntı gözükmüyor ama yapsa rahatlicaz

Zeytinyağı vereyim denememistim suan bir sıkıntı gözükmüyor ama yapsa rahatlicaz
Sıkıntısı yoksa müdahale etme bence. Bize doktorumuz oyle soylemişti. Sıkıntısı yoksa bi haftaya kadar bekle oyle mudahale et ama sıkıntısı varsa fitil ver demişti. Bence cocuk rahatsa bekle yapar canım

Kızlar bu cuma oyuncak indirimi var e bebekte aktivite masası alacağım alanlar vardı fisher price mı bondigo mu?

8.ay bitti bugün dün armut rendesi vermistim ama bugün yine çıkaramadı minicik sert kalmış popusnda okadar

Zeytinyağı icirebilirsin sabah akşam 1 cay kaşığı .eğer zorlanmiyorsa sorun yok rahatsız oluyorsa bize bi kere bı lavman yaptırmıştı doktor.ama çok fena sıkıntılıydı kızım.
Kızlar bu cuma oyuncak indirimi var e bebekte aktivite masası alacağım alanlar vardı fisher price mı bondigo mu?

Benimki bondigo ben memnunum ilk kızım çok oynadı şimdi küçüğü de seviyor

Kızlar ben birde fisherprice kopecigin dünyası aldım benim hoşuma gitti.simdilik büyük kızım daha çok oynasada küçük kizimda dünyayı döndürmeyi ve düğmelere basmayi seviyor

2 gündür kizimdan idrar tahlili için idrar almaya çalışıyoruz kaç tane torba harcadım bilmiyorum ama bir turlu alamıyorum.10 dakika da bir.kontrol ediyorum ,kucağımda sıcaklığını kontrol ediyorum falan ama nedense o çiş hep torbadan beze akıyor.baska bir yönetim var mı bunun bilen yardımcı olursa çok sevinirim.@blackseea seninki de kız ve yakında tahlil vermiştin sen nasıl yaptin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…